برگزیده های پرشین تولز

خبر مهم: خبر گزاری مهر: کمک از ملت ایران) مادری که برای سلامتی دخترش تومورخود را فراموش کرد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ali_mojtahedi

Registered User
لایک‌ها
21
ممنون از شما
دوستان یادمان باشد امثال ali_mojtahedi را باید سر تعظیم فرو آورد به خاطر این کمکی که به این خانواده نیازمند میکنند اتفاقا در خوب موقعی اقدام کردند چون خدا میداند که اصلا اوضاع خوبی ندارند و چند روز از دیر شدن تهیه امپول تزریقی نازنین میگذرد ولی هنوز وجه مربوطه به مبلغ هزینه داروی مورد نظر برای نازنین زهرا جور نشده اما ایمان دارم با کمک امثال ali_mojtahedi این مبلغ بزودی تهیه و نازنینمان را نگه میداریم
اصلا اوضاع مادر نازنین هم به خاطر قلبش و همچنین بیماری بد سرطان خوب نیست دعا کنید این مادر فداکار که واقعا نمونه شیر زنی میباشد که حتی حاظر نیست مقداری از پول را برای کمک به بهبودی جسمی خود بکند و این مادر از خود گذشته که دختر نجات پیدا کند نمیدونم چی بگم بخدا در این سایت میبینم ثروتمندانی که اگر بخواهند فقط 10 نفرشان از همین ثروتمندان همین سایت دیگر جاها هم نمیگم فقط همین پرشین تولز کمک هزینه این مادر و کودک را تهیه و این دو عزیز را در این دنیا نگه دارند و عمرشان به این دنیا باقی بماند درسته قضا و قدر میباشد و مرگ و زندگی دست خداست ولی باید اقرار کنیم خیلیها از همین ثروتمندان تاپیک را دیدند و حتی برای 1 بار هم خبر را خوانده اما بدترین قسمت اینجاست که بی تفاوت از کنار این قضیه میگذرند
یاحق

خواهش میکنم اقا این حرفا چیه بلاخره منم مثل بقیم فرقی بین خودم با اون خانم نمیزارم از نظر من پول بین ادما فرق نمیزاره
ایشون هم بلاخره مشکل دارن ما هم مشکل داریم وظیفه خودم میدونستم که به هم وطنم اون کاری که از دستم بر میاد انجام بدم
منم ادمی نیستم که دستی رو بخوام رد بکنم پس به هر حال تعظیم و دست بوسی واسه این کارا باعث میشه اذیت بشم
پس همینی که مشکلات ما با این کار ها حل بشه خدا رو شکر میکنم اگرم نه بیشتر شد بازم خداروشکر میکنم
اتفاقا بعد از این که 500 تومن رو اون روز واریز کردم فرداش یکی 500 تومن پول مارو خورد واقعا حکمت خدا یه دنیایی داره
به هر حال انشالاه مشکل ایشون حل بشه
و خدا باعث بانی این قضایا رو لعنت کنه

ali_mojtahedi

Registered User
لایک‌ها
21
ممنون از شما
دوستان یادمان باشد امثال ali_mojtahedi را باید سر تعظیم فرو آورد به خاطر این کمکی که به این خانواده نیازمند میکنند اتفاقا در خوب موقعی اقدام کردند چون خدا میداند که اصلا اوضاع خوبی ندارند و چند روز از دیر شدن تهیه امپول تزریقی نازنین میگذرد ولی هنوز وجه مربوطه به مبلغ هزینه داروی مورد نظر برای نازنین زهرا جور نشده اما ایمان دارم با کمک امثال ali_mojtahedi این مبلغ بزودی تهیه و نازنینمان را نگه میداریم
اصلا اوضاع مادر نازنین هم به خاطر قلبش و همچنین بیماری بد سرطان خوب نیست دعا کنید این مادر فداکار که واقعا نمونه شیر زنی میباشد که حتی حاظر نیست مقداری از پول را برای کمک به بهبودی جسمی خود بکند و این مادر از خود گذشته که دختر نجات پیدا کند نمیدونم چی بگم بخدا در این سایت میبینم ثروتمندانی که اگر بخواهند فقط 10 نفرشان از همین ثروتمندان همین سایت دیگر جاها هم نمیگم فقط همین پرشین تولز کمک هزینه این مادر و کودک را تهیه و این دو عزیز را در این دنیا نگه دارند و عمرشان به این دنیا باقی بماند درسته قضا و قدر میباشد و مرگ و زندگی دست خداست ولی باید اقرار کنیم خیلیها از همین ثروتمندان تاپیک را دیدند و حتی برای 1 بار هم خبر را خوانده اما بدترین قسمت اینجاست که بی تفاوت از کنار این قضیه میگذرند
یاحق

خواهش میکنم اقا این حرفا چیه بلاخره منم مثل بقیم فرقی بین خودم با اون خانم نمیزارم از نظر من پول بین ادما فرق نمیزاره
ایشون هم بلاخره مشکل دارن ما هم مشکل داریم وظیفه خودم میدونستم که به هم وطنم اون کاری که از دستم بر میاد انجام بدم
منم ادمی نیستم که دستی رو بخوام رد بکنم پس به هر حال تعظیم و دست بوسی واسه این کارا باعث میشه اذیت بشم
پس همینی که مشکلات ما با این کار ها حل بشه خدا رو شکر میکنم اگرم نه بیشتر شد بازم خداروشکر میکنم
اتفاقا بعد از این که 500 تومن رو اون روز واریز کردم فرداش یکی 500 تومن پول مارو خورد واقعا حکمت خدا یه دنیایی داره

Rezaguitar

Registered User
لایک‌ها
414
من هم مبلغ ناچیزی کمک کردم...امیدوارم هر چه زودتر مشکلشون حل بشه
ممنون از شما بابت استارت این تاپیک
موفق باشید

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
من هم مبلغ ناچیزی کمک کردم...امیدوارم هر چه زودتر مشکلشون حل بشه
ممنون از شما بابت استارت این تاپیک
موفق باشید
درود
درود بر شرفتان خیر مهربان
ایشالا خود و خانواده محترمتان در سلامت کامل و همچنین ایشالا خدا هر چی خواستید به واسطه این کار خیرتان به شما بدهد و ایمان دارم اوس کریم پاداش همه کارهای خوب را خیلی خیلی بیشتر بهتون میده .
بازم سپاس

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
درود
درود بر شرفتان دوباره مهربان
در مورد این قضیه که گفتید ناراحت شدم .قضا و قدر را بهش اعتقاد داشته باشید من ادم مذهبی نیستم اما بعضی چیزها باید قبول کرد خیریت بوده ولی اینو خوب میدونم و دیدم این پولا خوردن نداره اون کسی که این حرکت غیر اخلاقی رو انجام داده در قبال شما هیچ خیری نمیبیند از این پول و صدبرابرش جای دیگه باید تقاصشو پس میده و درست بلعکس نقطه روبرو یعنی شما خدا ایشالا زنده هستید و خود میبینید که خدای بزرگ اول به واسطه این کار خیری که انجام دادی چند برابرشو بهتون پس میده و از اونبر هم اون پولی که از دست دادی هم ایشالا از طریقی جایی بهتون میرسه ناراحت نباشد اتفاقیست که رخ داده اما جسارت نباشه امیدوارم بر اثر ساده لوحی شما مهربان نباشد که این پولو از دست دادید
:(

HOOSEIN 105

Registered User
لایک‌ها
98
امیدوارم هر چه زودتر مشکل این خانواده عزیز حل بشه و نازنین کوچولو بتونه یه زندگی خوب و بدون درد رو در کنار پدر و مادرش تجربه کنه!

Last edited:

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
امیدوارم هر چه زودتر مشکل این خانواده عزیز حل بشه و نازنین کوچولو بتونه یه زندگی خوب و بدون درد رو در کنار پدر و مادرش تجربه کنه!
درود
حسین جان با بودن امثال شماها که دلشان پاک میباشد و خیرهایی مثل شما که گمنام هستند خدا حتما جواب خوبیها را میدهد شک نکنید
درود بر شرف شما عزیز مهربان

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
----------------====================:(

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
درود
دوستان وقت تنگ میباشد نازنین وقتی ندارد باید تا 2 هفته دیگر عمل جراحی مهمی انجام بدهد ولی متاسفانه مسئله کمبود شدید مالی جلوی این عمل مهم را گرفته...
خدایا خودت کمک کن مگر در قرآنت نفرمودید من که نزدیکم پس صدایت میزنم میخوانمت و میخواهمت برای خودم دعا نمیکم برای خودم هیچ چیز نمیخواهم ولی درخواست من انسان زمین خودت بهبودی و کمک کردن این مادر فداکار و کودک معصومت را دارم بخدا دعای ما هم نیست به تنهایی خیلیها هم همین درخواست را دارند و دعا گویان منتظر رحمت تو هستند
درسته انسانی مذهبی نیستم و همیشه مذهبم را فقط در روحیات و ضمیر ناخوداگاه خودم فریاد میزنم ولی دوستان اصلیت کمک انساندوستانه و اصلیت ادم بودن و اصلیت خیرخواهانه و اصلیت کمک کردن به همنوع خود را فارغ از هر دین و مذهبی از همه عزیزان میخواهم تا بهبودی کامل نازنین زهرا این مادر کودک معصوم که خود هم بیمار هست تنها نگذارند این اخریها دیگر رمق و جانی ندارد چون واقعا دارد زجر میکشد و وقتی در پشت تلفن صحبت میکنیم و یا حضوری با نازنین ملاقات میکنم دلم میخواهد یک بمب به خودم وصل کنم و یکراست به ارگانهایی که حاضر نشدند حتی 1 ریال به این مادر کمک کنن میرفتم و خودم را منفجر میکردم انتحاری اصلا میخواهم بخاطر این کار به جهنم بروم ولی طاقت گریه های بغض آلود و گریه های این کودک از بودن جهنم هم بدتر است را ندارم ...خلاصه درد دل زیاد است دوستان بودند کسانی در همین سایت که واقعا درود بر شرفشون نثار میکنم کمکهایی کردند از کمهای 10 هزارتومانی تا 500 هزارتومانی که این اخری عزیزی که نخواستند نامشان را ببرم کمک کردند فقط براستی خیلی کم هستند از این عزیزان خیر که من به شخصه حسودیم میشود به این عزیزان که اینقدر مهربان هستند و کمک مالی کردند ولی ما نمیتوانیم درخور شایسته کمکی به این خانواده انجام بدهیم جز همین وظیفه اطلاع رسانی ........
از مدیریت ارشد این سایت میخواهم با توجه به حاد بودن و بد بودن شرایط نازنین زهرا و کم وقت داشتن برای هزینه این مادر و کودک برای عمل جراحی اگر مدیران لطف کند بنری در صفحه اول درج که یک راست هدایت شوند و لینک داده شود با توجه به تعداد زیادی از کاربران همین سایت هنوز از بودن این تاپیک بی خبر هستند میتواند کمک خیلی خوبی برای این خانواده نیازمند باشد پس صاحب پرشین تولز درخواست عاجزانه ما را اگر امکانش میباشد پذیرا باشید و برگ سبز زرینی را برای سایت پرشین تولز به ارمغان بیاورید و افتخار باشد برای همه که پرشین تولز سهم عمده در این کار خیر داشته مادر نازنین زهرا رسما و عاجزانه از ما خواسته در هر جایی که میشود مراسم گلریزان را برای نجات دختر معصوم انجام بدهیم و ما هم گفتیم هر کاری باشد انجام خواهیم داد...

123456hhh

Registered User
لایک‌ها
193
درود
دوستان وقت تنگ میباشد نازنین وقتی ندارد باید تا 2 هفته دیگر عمل جراحی مهمی انجام بدهد ولی متاسفانه مسئله کمبود شدید مالی جلوی این عمل مهم را گرفته...
خدایا خودت کمک کن مگر در قرآنت نفرمودید من که نزدیکم پس صدایت میزنم میخوانمت و میخواهمت برای خودم دعا نمیکم برای خودم هیچ چیز نمیخواهم ولی درخواست من انسان زمین خودت بهبودی و کمک کردن این مادر فداکار و کودک معصومت را دارم بخدا دعای ما هم نیست به تنهایی خیلیها هم همین درخواست را دارند و دعا گویان منتظر رحمت تو هستند
درسته انسانی مذهبی نیستم و همیشه مذهبم را فقط در روحیات و ضمیر ناخوداگاه خودم فریاد میزنم ولی دوستان اصلیت کمک انساندوستانه و اصلیت ادم بودن و اصلیت خیرخواهانه و اصلیت کمک کردن به همنوع خود را فارغ از هر دین و مذهبی از همه عزیزان میخواهم تا بهبودی کامل نازنین زهرا این مادر کودک معصوم که خود هم بیمار هست تنها نگذارند این اخریها دیگر رمق و جانی ندارد چون واقعا دارد زجر میکشد و وقتی در پشت تلفن صحبت میکنیم و یا حضوری با نازنین ملاقات میکنم دلم میخواهد یک بمب به خودم وصل کنم و یکراست به ارگانهایی که حاضر نشدند حتی 1 ریال به این مادر کمک کنن میرفتم و خودم را منفجر میکردم انتحاری اصلا میخواهم بخاطر این کار به جهنم بروم ولی طاقت گریه های بغض آلود و گریه های این کودک از بودن جهنم هم بدتر است را ندارم ...خلاصه درد دل زیاد است دوستان بودند کسانی در همین سایت که واقعا درود بر شرفشون نثار میکنم کمکهایی کردند از کمهای 10 هزارتومانی تا 500 هزارتومانی که این اخری عزیزی که نخواستند نامشان را ببرم کمک کردند فقط براستی خیلی کم هستند از این عزیزان خیر که من به شخصه حسودیم میشود به این عزیزان که اینقدر مهربان هستند و کمک مالی کردند ولی ما نمیتوانیم درخور شایسته کمکی به این خانواده انجام بدهیم جز همین وظیفه اطلاع رسانی ........
از مدیریت ارشد این سایت میخواهم با توجه به حاد بودن و بد بودن شرایط نازنین زهرا و کم وقت داشتن برای هزینه این مادر و کودک برای عمل جراحی اگر مدیران لطف کند بنری در صفحه اول درج که یک راست هدایت شوند و لینک داده شود با توجه به تعداد زیادی از کاربران همین سایت هنوز از بودن این تاپیک بی خبر هستند میتواند کمک خیلی خوبی برای این خانواده نیازمند باشد پس صاحب پرشین تولز درخواست عاجزانه ما را اگر امکانش میباشد پذیرا باشید و برگ سبز زرینی را برای سایت پرشین تولز به ارمغان بیاورید و افتخار باشد برای همه که پرشین تولز سهم عمده در این کار خیر داشته مادر نازنین زهرا رسما و عاجزانه از ما خواسته در هر جایی که میشود مراسم گلریزان را برای نجات دختر معصوم انجام بدهیم و ما هم گفتیم هر کاری باشد انجام خواهیم داد...

اینجا که خیلی بعیده بخونن !
مخصوصا چون چندین صفحه از این تاپیک گذشته ...
اگه واقعا به مدیران اینجا همچین پیشنهادی میخواید بدید ، باید بهشون پخ بدید تا کار از کار نگذشته بخونن ...
موفق باشید

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
اینجا که خیلی بعیده بخونن !
مخصوصا چون چندین صفحه از این تاپیک گذشته ...
اگه واقعا به مدیران اینجا همچین پیشنهادی میخواید بدید ، باید بهشون پخ بدید تا کار از کار نگذشته بخونن ...
موفق باشید
سلام
به جناب احسان((ehsan)) مدیر سایت پیغام دادم و منتظر حرکت سخاوتمندانه ایشون هستیم با توجه به این مسئله مهم
سپاس

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
+++++++++++++++++++++++++++++++:(

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
درود بر دوستان گل خیر......
نازنینمان دست همه شما را میبوسد این دختر خیلی خیلی ضعیف شده الانم اصلا اوضاع خوبی ندارند الان دارم میرم ملاقات مادر و کودک.............
خدایا خودت کمک کن این 2 بنده خودت را تنها نگذار ....
ما هم بخدا دست به هر کاری زدم برای جمع اوری پول برای هزینه کمک خرید داروهای چند میلیونی که هر ماه باید تهیه و تزریق شود..........

3Dpars

Registered User
لایک‌ها
37
سلام
امیدوارم این مادر فداکار و فرزند معصومش با کمک همه عزیزان مخصوصا دوستان پی تی این جاده ناهموار سهل و اسان شود و انتهای جاده با سلامتی نازنین زهرا و مادرش ختم شود

_Nera_

Registered User
لایک‌ها
741
سلام دوست عزیز
میشه یه آپ توی تاپیک بزنید؟! قضیه به کجا رسید؟!
ممنون

3Dpars

Registered User
لایک‌ها
37
سلام دوست عزیز
میشه یه آپ توی تاپیک بزنید؟! قضیه به کجا رسید؟!
ممنون
سلام ابجی بنده امیری هستم فعلا مدیران به ناحق به خاطر آپ کردن تاپیک دیگران ما را بن کردند !!در صورتی که واقعا همچیم چیزی نبوده !:hmm:
ابجی نزدیک به 2 هفته دیگر نازنین زهرا یک عمل حیاتی دارد هزینه خود عمل زیاد نمیشه و هزینه جوره اما دکترها گفتند که باید بعد از این عمل این امپول گران قیمت هر ماه سر فرصت بدون کم و زیاد و تاخیری تزریق شود یعنی لازمه بعد از عمل همین دارو میباشد و مشکل جور شدن هزینه دارو میباشد که متاسفانه خیلی رقم سنگینی میباشد حول حوش 200 میلیون البته این رقم موقتی میباشد ولی کل هزینه که دیگر مشکلی نداشته باشند 350 میلیونی میشود از طرفی خود مادر هم از نظر جسمی حال روز خوشی ندارد و بیماری ایشون هم به خاطر پیگیری نکردن سلامتی خودش رو به پیشرفت میباشد متاسفانه این مادر فداکار و از خود گذشته میگوید من مهم نیستم و حاظر نیستم 1ریال از پولی که برای نازنین معصومم کمک میشود برای بهبودی خودم خرج کنم فقط مهم نازنین میباشد...
:(
برای هفته اینده بنده با یک فرد مهم کشوری قرار دارم و قراره بعد از صحبتهای ابتدایی و رو کردن پرونده کودک این فرد مهم کارهایی انجام بدهد ایشالا گوش شیطون کر .......

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
درود
بخدا خیلی کاربر دارد این پی تی فقط کافیست نفری 2 هزارتومان کمک کنند نصف هزینه به راحتی جور شود درصدد یک متن کامل و جامع برای فرستان به مدیریت ارشد پی تی هستم تا اگر قبول کنند یک بنر در صفحه اول اضافه کنند تا هدایت شوند به یک تاپیک گلریزان کمک 2 هزارتومانی برای این امر خیر
اطلاعات کامل را حتما برای شما بازگو میکنم فعلا در صدد این کار میباشم امیدوارم مورد قبول واقع گیرد

_Nera_

Registered User
لایک‌ها
741
سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز.
امیدوارم این کار نتیجه بده اما بعید می دونم که کسی اصلا وقت بذاره که 2000 تومان واریز کنه!
می دونید مشکل مردم ما تنبلی انها هم هست.
اما به امید خدا مشکل حل میشه

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز.
امیدوارم این کار نتیجه بده اما بعید می دونم که کسی اصلا وقت بذاره که 2000 تومان واریز کنه!
می دونید مشکل مردم ما تنبلی انها هم هست.
اما به امید خدا مشکل حل میشه
سلام ابجی مهربان
جمله تکاندهنده شما که فرمودید :بعید می دونم که کسی اصلا وقت بذاره که 2000 تومان واریز کنه!
باید بگم حقیقت تلخیست ابجی یعنی مثال میزنم واقعا یک گوشی اپل جدید که حدود بالای 2.5 میلیون تومان پولشه و طرف به راحتی این گوشی رو تهیه میکنه برایش سخته 2 هزارتومان هم برای رضای خدا و نجات 2 انسان واریز کند؟هم خریدار هم فروشنده؟؟یعنی اینها ارزشش خیلی بالاست؟خیلی از کاربران که ماهیانه بالای 2 میلیون تومان برای ارضا کردن خریدهای شخصی خود در این بازارچه پی تی فعالیت میکنن مطمئن هستم که این تاپیکو دیدن کردند و جای بسی سوال دارد که به راحتی از کنار این قضیه میگذرد!واقعا انسان چطوری دلش میاد از کنار دو انسان بیمار که نیاز به یاری ما و امثال ماها دارد بگذرد؟2 انسانی که خدا مشیتشون بوده اینطوری بشوند ولی واقعا برای یک لحظه نباید خودمان را کنار این دو عزیز هموطن خودمون بگذاریم؟هی ابجی خیلی ناراحتم که اینقدر بخش بازارچه پی تی فعال میباشد ولی حاظر نیستند این تاپیک را مثل بازارچه بروز و کمک و همیازی کنن .وقتی صحبتهای نفس نفس زنان همراه با سرفه های بد و صدای بغض آلود مادر نازنین را میشنوم که التماس میکند من را فراموش کنید من رفتنی هستم دختر معصومم را نجات بدهید ایا باید دلهایمان باید اینقدر سنگ باشد که بگذریم از این ناله های یک مادر فداکار که واقعا من یک فرشته را میبینم در روی زمین خدا رها شده و دارد از درد از خود میپیچد و ناله کنان التماس میکند .......

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
---------------------------------------:(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا