برگزیده های پرشین تولز

خداحافظی با بنزین ۴۰۰ تومانی و وضعیت اقتصاد و معیشت !

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
واقعا فقط این بحث ها رو دوست دارید.!!:general503:
بحث نکنیم چه کنیم برادر من؟
در کمال احترام و اقتدار دارم همدیگرو گول مال میکنیم برا دراوردن خرج معاش. صاحبان مملکت هم که ماشالله... با گوسفند اینجور رفتار نمیشه که با مردم ایران میشه. همین فروم هم نباشه دیگه کجا میخواید صحبت کنید با چهار نفر همکلام بشید. الان داشتم برمیگشتم خونه اریاشهر اینقدر مامور وایستاده بود بخودم شک کردم. گفتم نکنه الان منم بگیرن.:confused:
سیستم امنیتی ما برا دزد و قاچاقچی و زورگیر حکم تیر نداره اما برا من و شما داره... یه درصد هم شک نکن....
از فرهنگ و اینام تو ایران سر در نمیارم. ندیدم تا حالا....
و با عرض پوزش نود و پنج درصد امت ایران رو هم یه مشت آهو تشکیل میدن که یک روز زردن یک روز سبز یه روز بنفش ، گور بابای بوقلمون...:general208:
عین همون شکلک بالا....

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
بنزین می خواهید چیکار؟
مگر زمان پیامبر ماشین بود؟
از الاغ استفاده کنید
وسیله نقلیه طبیعی و ارزان
پس آماده شو که زین رو الان میارم! :general404::general404:

AMD 99

Registered User
لایک‌ها
2,319
بنزین می خواهید چیکار؟
از الاغ استفاده کنید
یعنی شما الان الاغ سوار میشید !!!؟؟؟؟ :confused: با عذرخواهی از دوستان شرکت کننده در این بحث

panda2

Registered User
لایک‌ها
332
این هم نوعی تحقیر و استثمار محسوب میشه،شرم آوره،تا کی مردم باید تحمل کنند.

aminvet

Registered User
لایک‌ها
310
اقا بنزین جهنم باز شتر گرون شد دیه آدمیزاد شد 200 میلیون،بازم باید بریم الحاقیه بزنیم،یه حرفی میخواستم به عاقایون بزنم که کل فروم بن میشد،آخه تو قرن 21 عصر فضا دارن ادمو با شتر میسنجن،خدایا خودت به داد مردم بدبخت برس

sent from my sony xperia s

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
اقا بنزین جهنم باز شتر گرون شد دیه آدمیزاد شد 200 میلیون،بازم باید بریم الحاقیه بزنیم،یه حرفی میخواستم به عاقایون بزنم که کل فروم بن میشد،آخه تو قرن 21 عصر فضا دارن ادمو با شتر میسنجن،خدایا خودت به داد مردم بدبخت برس

sent from my sony xperia s
امت ایران با همون شتر هم سنجیده بشن از سرشون زیاده.... چشه مگه ..... بدبخت شتر.....

Undisclosed2

Registered User
لایک‌ها
353
یادم رفت امضامو آپدیت کنم ، این روزا موضوع سبد کالا نیست ، یارانه هست :دی البته یارانه هم قدیمی شد الان بنزین شده موضوع روز ، به سلامتی هفتگی شده ، هر هفته یه موضوع جدید !

demo13621362

Registered User
لایک‌ها
2,868
بروین اعتصامی هم داره ک گفته ما تفاله های غرب رو میگیریم
بعد یه سوال
تو این سالها همه کارها درست و صحبح بود فقط مشکل ما تو زمان قاجار بود؟
الان هم سالهاست سرمایه اقایون میره کانادا و دبی
به نظر من تفاوت زیادی بین قاجار توصیف شده توسط شما و الان نیست

کلا من مرزبندی بین سلسله ها و طایفه ها نمیکنم که فلان سلسله خوب بود یا بهمان سلسله بد . در تاریخ هر کشوری از این فراز و نشیب ها وجود داره .
ولی دوران قاجار یه سرفصل جدید در تاریخ ایران هست . دوران قاجار دورانیه که برخورد جدی ایران با علم و صنعت غرب آغاز میشه . دورانیه که ایران تازه
از خواب طولانی بیدار میشه و در اثر اصطحکاک با غرب تازه پی میبره که توی این مدتی که خودش در جا میزده تمدن غرب بیشتر از کل تاریخ بشریت علم و
تکنولوژی تولید کرده . و همچین همین دورانه که روشنفکرهای ایرانی سعی میکنند به تبعیت از **** سیاسی غرب حکومت مطلقه پادشاهی رو مشروط کنند
و جنبش مشروطیت همراه با نوعی ناسیونالیسم ایرانی در ایران شکل میگیره . ( مثل دوران امپراطور میجی در ژاپن که تاریخ ژاپن وارد عصر جدیدی میشه و
ژاپن اصلاحات سیاسی و علمی رو با رونوشتی از غرب اجرا میکنه یا مثل دوران اصلاحات تنگ شیائوپینگ در چین ) . و در آخر من فکر میکنم در کنار دوران 200
ساله ی استیلای اعراب به ایران و یورش مغولان همین دوره ی قاجار هم یکی از تاریک ترین و بی کیفیت ترین اعصار تاریخ ایران بوده . پیشنهاد میکنم نقشه ی
زیر رو ببینی و توش به این 3 دوره ی تاریک ایران که اشاره کردم دقت کنی :

نقشه متحرک ایران در گذر تاریخ از ابتدا تا کنون

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
بنزین می خواهید چیکار؟
از الاغ استفاده کنید
البته الاغ که نه شتر
بسیار هم کم مصرف تره با دو لیتر آب شارژ میشه تا خدا کیلومتر جواب میده :D

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
سهمیه400 تومنی که حفظ میشه به همون قیمتی 400 تومنی میدهن یا به قیمت جدید که قرار اعلام کنند؟میشه منبعش را بذارین

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
اخه اسکوالا بنزین خوبم که نمیدن . روغن سوخته است لامصب . خیارا این پولا رو چیکار می کنید ؟ به نظر من دولت داره کم کم از پی **** میزنه . دم دمای اخره .

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
تعیین قیمت جدید خودرو تا 15 اردیبهشت
محمدعلی مددی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار کرد: با توجه به اینکه یکی از شاخص‌های تعیین قیمت خودرو در فرمول ارائه شده از سوی شورای رقابت نرخ تورم است پیش‌بینی می‌شود با تغییر این نرخ شاهد افزایش قیمت خودرو نیز خواهیم بود.

Last edited:

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
پیش بینی قیمت طلا و سکه در فاز دوم هدفمندی
هم اکنون در آستانه مهمترین رویداد اقتصادی حال حاضر کشور یعنی آغاز فاز دوم قانون هدفمندسازی یارانه ها قرار داریم و عده ای تحلیل می کنند که اگر قرار باشد اجرای این فاز از هدفمندی تورمی به کشور تحمیل کند این تورم حتما بازار ارز و سکه را بی نصیب نخواهد گذاشت و گرانی قیمت ارز افزایش قیمت طلا را در پی خواهد داشت.

Last edited:

saeednot

Registered User
لایک‌ها
282
واقعا ما دهه شصتی بدبختیم وچوب ندونم کاریای کسایی رو میخوریم که بی فکر و بی برنامه صحبت میکردن.تصمیم میگرفتن و مطعاقبا بی فکر عمل میکردن.
حالا جالب اینجاست که میگن جمعیت کمه!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خداییش اگه جمعیتو میخواید افزایش بدید فکر تحصیل شغل و بهداشت و سلامت توده آیندشو کردید؟؟؟!تا یه دهه شصتی جدید راه نیفته!
ببخشید بچه ها اگه ربطی به موضوع نداشت دلم خیلی پره و بهترین جا همین تاپیکو دیدم.
به امید روزهای بهتر

saeednot

Registered User
لایک‌ها
282
از اول اردیبهشت
حالا که زوری زوری میبرن بالا دست کم تولید داخل نکن این جماعت ما میتوانیمی! تا با دست خودمون نریم بنزینی بخریم که با سوزوندنش دود کنیم تو هوا . . . و سرطان رو شیوعشو بیشتر کنیم
وقتی 7 برابر شد کسی ککش نگزید الان که ناقابل 20 درصد میخواد روش بره هچ اتفاقی نمیفته
این بنزینی که شما میفرمایید بنزین نبود مازوت بود!!!

بالا