خدای خواننده گان در اروپا و آمريکا بيمار روانی بود !!!

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
شما چجوری با چند تا دونه عکس نتیجه گیری کردی که Robbie Williams بیمار روانی هست؟؟؟
گر چه من همۀ ترانه هاش رو دوست ندارم، ولی روی هم رفته کارش خوبه چون بعضی از ترانه هاش واقعاً عالی هستند.

علی آبادانی

Registered User
منم شنيدم داروهای روان گردان مصرف ميکنه و مدتی هم بستری بوده

این قرصا رو که خیلی از بچه های خودمون هم مصرف میکنن یعنی روانین؟
تازه رابی ویلیامز با این همه طرفدار و این شهرت باید هم انتظارشو داشت که واسش حرف در میارن
شما خودت دیدی که قرص مصرف کنه

حضرت علی میگه که : فاصله بین حق و باطل یک وجبه ( چیزی که با گوش میشنوی و چیزی که با چشم میبینی)

Dariux

کاربر تازه وارد
فکر کنم این دوست عزیز که این تاپیکو زده از این عکس نتیجه گرفته رابی ویلیامز دیوونس:

آخه عزیزه من! این عکسه!! تو عکس چون فقط یک لحظه رو ثبت میکنه میشه هرکاری کرد! مثلاً اینا صبر میکنن تا طرف قیافش تغییر کنه و در یک لحظه یه عکسه خفن بگیرن. امیدوارم گرفته باشی چی میگم.

shervin

ASP.net
فکر کنم این دوست عزیز که این تاپیکو زده از این عکس نتیجه گرفته رابی ویلیامز دیوونس:

آخه عزیزه من! این عکسه!! تو عکس چون فقط یک لحظه رو ثبت میکنه میشه هرکاری کرد! مثلاً اینا صبر میکنن تا طرف قیافش تغییر کنه و در یک لحظه یه عکسه خفن بگیرن. امیدوارم گرفته باشی چی میگم.
نه تو شو هاش هم حرکات عجیب غریب زیاد در میاره ولی دلیل نمیشه بگیم روانیه

یاشار

Registered User

ولی خدائیش تو این عکسش خل و چل می زنه! ولی خب همونطورکه گفتی عکس فقط یه لحظه ست. ممکنه تو یه دهم ثانیه دیگه عکسی ازش بگیرن که حالت چهره ش کلاً عوض بشه.

ssiavash

کاربر تازه وارد
منبع موسخ برای اثبات دیوونگی رابی ویلیامز داری؟ مثلا یک سایت معتبر

r2_irooni

Registered User
اینکه از روی عکس نمیشه بگیم روانیه که درسته ولی یکی از دوستان میگه قرص های روان گردان بروبچز خودمونم میخورن روانین؟
آره داداش بعد از یه مدت روانی میشن حالا روی بعضی ها دیرتر

یه دکتری 2 3 روز پیش در همین مورد توی شبکه 3 حرف میزد!!!:)

Rascal

فروشنده معتبر [؟]
حالا شما زياد خودتونو ناراحت نكنيد
مثلا شما فكر ميكنيد چه درصدي از افرادي كه اطارفتون ميبينيد سالم هستن ؟
شخصا فكر ميكنم همه آدم ها اختلال رواني دارن كه تازه توي جامعه ايران شديدتر هم هست
خيلي ها هم رسما ديوونه هستند !
زياد عجيب نيست عزيزم اينم يكيشونه منتها معروفه

بالا