:: خدمات ميزباني ::

arash_kh

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
15 ژوئن 2003
نوشته‌ها
563
لایک‌ها
5
من داشتم يه سايتي كه Host ميده , نكاه مي كردم. چند تا Option نفهميدم, ميشه يكي بهم بگه اينا چين ؟
1. Online Credit Card Processing
2. Shopping Cart - Miva Merchant 4.1
3. Search Engine Submission Tools
 

knowhow

مدیران قدیمی
تاریخ عضویت
25 دسامبر 2002
نوشته‌ها
3,479
لایک‌ها
21
سلام

1- اگه اين جمله رو جزو option های سرویسهاشون خوندین (که من بعید می دونم) به نظر می رسه ، سرویسی ارائه می کنند که شما می تونید از مشتریهاتون credit card قبول کنید و تمام عملیات مربوط به credit card روی سایت شما انجام می شه (این یک بدی داره اون هم اینه که معمولا مردم اعتماد به سایت شما ندارند که بخوان شماره credit card شون رو بزنن) ولی من فکر می کنم این جزو option های خرید است و به این معنی که credit card هم برای خرید قبول می کنند.

2- این یک برنامه است که شما می تونید از داخل control panelتون اون رو روی سایت نصب کنید و با این روش یک فروشگاه مجازی روی سایتتون نصب می کنید که البته قسمت مالی اون یعنی دریافت credit card رو باید از یک شرکت معتبر یا یک بانک بگیرید ولی تمام مراحل ثبت نام کاربر و معرفی محصول و انتخاب محصول و حتی صدور فاکتور رو انجام می ده. ما هم یک برنامه ای شبیه به این روی هاست هامون ارائه می کنیم.
3- این ابزاری است که سایت شما رو به یه تعداد search engine معرفی می کنه از جمله google و lycos و alltheweb .

البته چون قسمت خرید آنلاین در ایران جا نیافتاده و همچنین search engine tools خیلی کارا نیست (چون با این روش معمولا 2 ماه طول می کشه تا سایتتون در لیست سایتها ثبت بشه) ما روشون تبلیغ نمی کنیم ولی هرکسی که بخواد میتونه از داخل control panelش این کار رو انجام بده.
 

arash_kh

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
15 ژوئن 2003
نوشته‌ها
563
لایک‌ها
5
مرسي ار جوابه كاملت.
اين لينك اونجاس:
<a href='http://hostpro.net/shared/ecommerce/?package=blue_ecomm_grid&page=blue_ecomm_grid&path=webhostecomm' target='_blank'>http://hostpro.net/shared/ecommerce/?packa...th=webhostecomm</a>
اگه ميشه ببينش.
اين حالت 1 اين شد كه من بوسيله اين Option , در سايتم ميتونم Credit Card قبول كنم و تمام عمليات بانكي از همين طريق انجام بدم ديگه, نه؟( راستي چرا ميگي اطمينان ندارن ؟ خوب مثل جاهاي ديگه ازين سايتهاي واسطه براي خريد استفاده ميكنن.يعني نميشه ؟)
ممنون ميشم اگر توضيح بذي ;)
 

knowhow

مدیران قدیمی
تاریخ عضویت
25 دسامبر 2002
نوشته‌ها
3,479
لایک‌ها
21
سلام

بله دقيقا منظور اين است كه مي تونيد در سايتتون credit card قبول کنید ولی در پلانهای اولیه لینکی که دادید این هزینه ماهیانه داره که من نمی دونم چقدره ولی باید زیاد باشه.
ضمنا این سایت از شرکت verisign برای خدمات Ecommerce استفاده می کنه که چون معتبر است ، مشکل اعتماد نخواهید داشت.
فقط باید ببینید شرایط استفاده از اون خدمات چی هست. مثلا باید resident USA باشید.
من اطلاعی ندارم.
 

arash_kh

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
15 ژوئن 2003
نوشته‌ها
563
لایک‌ها
5
ممنون. خيلي كمك كردي. ;)
 
بالا