برگزیده های پرشین تولز

خريد از قشم

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
سلام دوستان

من با خانوادم دارم هفته ديگه ميريم قشم (24 آبان 91) ميخواستيم قسمتي از خريد ساليانه خودمون رو انجام بديم (حدودا 2-3 تومن) ميخواهيم لباس و كفش و لوازم آرايشي بخريم. كسي از قشم خبري داره؟ اونجا قيمت چطوره؟ اصلا بريم قشم يا نه؟ كسي خبري از قيمت ها داره؟

chinatown

Registered User
لایک‌ها
179
یکی از یوزرا اینجا بچه قشمه فک کنم یوزرش morningstar باشه یا یه چیزی تو این مایه ها ! خیلی بچه خوبیه بپرس ازش جوابتو میده !

shahinSssS

Registered User
لایک‌ها
66
سلام. من عید رفتم همش آشغال چینی . یه زمانی همه چیز اصل بود الان نه من کرم و نسکافه خریدم از پاساژ خوبش با اونی که از ترکیه خریده بودم زمین تا آسمون فرق می کرد نسبت به عید بلیط ترکیه و لیر به صرفه تر بود به قشم هم جنس هاش مرغوب تر و بهتر و با کیفیت تر بود . قشم دیگه قشم قدیم نیست . تمامی اجناس چینی

MorningStar

Registered User
لایک‌ها
129
سلام.

خريدتون براي مصرف شخصي هست؟ و اينكه از هر كالا چقدر ميخواين خريد كنيد؟

من توصيه نميكنم كلا خريد از قشم رو.

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
ممنونم از نظرتون دوست عزيز

راستش من دنبال برند نيستم به دنبال پوشاك هستم. سال هاي قبل هم كه ميرفتم قشم همه چيز چيني بود و خيلي از برند ها كپي بودند. البته پوشاك خيلي خوب بود(3 سال قبل من نصف قيمت مشهد پوشاك و كفش خريدم!!!)

سال قبل هم رفتم حدودا 30-40% پوشاك ارزون تر از قيمت مشهد خريد كردم.

امسال ميخوام ببينم قيمت پوشاك، كفش و لباس چقدره تو قشم...بازار مشهد الان شلوار لي با جنس خوب حدودا 45 تا 75 تومن هست كفش مجلسي هم حدودا 45 تا 75 هست. ميخوام ببينم ميتونم قشم 30% ارزون تر پيدا كنم يا نه؟ اگر فقط برام 30% سود داشته باشه ميرم چون ميخوام خريد سالم رو انجام بدم.... نظري نداريد دوستان؟ قيمت ها دستتون نيست؟

mkhr2max

Registered User
لایک‌ها
138
دقیقا همون طور هستش که دوستمون بالا گفت
با افزایش نرخ دلار ؛ دیگه جنس خوبی نمیاد قشم ؛
بازم اگر دیگه حتمی باید برید ؛
برید بازار ستاره یا درگهان

اولی پاساژ ستاره جنس هاش بهتره ؛
درگهان هم قیمت هاش مناسب تره و بازم با جستجو جنس مناسب می تونید پیدا کنید .

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
سلام.

خريدتون براي مصرف شخصي هست؟ و اينكه از هر كالا چقدر ميخواين خريد كنيد؟

من توصيه نميكنم كلا خريد از قشم رو.

براي خريد سال خانوادمون ما هر سال ميريم قشم. هم يك سفر ميريم هم يك سري لوازم مصرفي مثل پوشاك، كفش، لوازم آرايشي ميخريم. تا الان هم خداييش از كيفيت جنس هاش راضي بودم(بجز چند مورد كه خودم ميدونستم اورجينال نيستند اما بازم خريدم)

خريد شخصي هست. اگر بشه شلوار لي جنس خوب حدودا 30 پيدا كرد ميام (مشهد 45 به بالاست) كفش مجلسي و طبي خوب هم در حدود قيمت 25 باشه خوبه (مشهد از 45 تا 75 هست)...خلاصه يك جوري باشه كه ارزش داشته باشه بيام.

به نظرتون تو اين قيمت هايي كه گفتم ميشه جنس پيدا كرد؟

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
دقیقا همون طور هستش که دوستمون بالا گفت
با افزایش نرخ دلار ؛ دیگه جنس خوبی نمیاد قشم ؛
بازم اگر دیگه حتمی باید برید ؛
برید بازار ستاره یا درگهان

اولی پاساژ ستاره جنس هاش بهتره ؛
درگهان هم قیمت هاش مناسب تره و بازم با جستجو جنس مناسب می تونید پیدا کنید .

بله ما هر سال درگهان رو براي لباس هاي تو خونه انتخاب ميكرديم و ستاره رو براي كاپشن! راستش آخر پاساژ ستاره يك فروشگاه چيني ها هستند كه كاركناشم از چين اومدند! انصافا جنسايي كه ميفروشن فوق العاده با كيفيته. من 3 سال پيش كاپشن خريدم 40 تومن اومدم مشهد به هركي ميگفتم 40 خريدم ميگفت شكار كردي!!! سال بعد هم رفتيم يك رنگ ديگه اش رو خريدم:D

كلا پاساژاش كه خيلي خوبن ام هدف من بازارايي مثل درگهان هست كه عمده خريد ما از اونجاست. (لباس راحتي تو خونه و...) ميشه جنس ارزون و خوب پيدا كرد؟

physics

Registered User
لایک‌ها
31
من هر سال میرم فقط برلی گردش
کیفیت جنس ها افتضاح شده

arash123456789

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من کارم به صورتی هست که 2 هفته قشم هستم و مدتی تهران میخواستم ببینم چقدر میتونم از گمرگ فرودگاه قشم جنس بیارم مثلا اگه یه جین لباس زمستونی بیارم گمرک گیر میده؟

Last edited:

MorningStar

Registered User
لایک‌ها
129
براي خريد سال خانوادمون ما هر سال ميريم قشم. هم يك سفر ميريم هم يك سري لوازم مصرفي مثل پوشاك، كفش، لوازم آرايشي ميخريم. تا الان هم خداييش از كيفيت جنس هاش راضي بودم(بجز چند مورد كه خودم ميدونستم اورجينال نيستند اما بازم خريدم)

خريد شخصي هست. اگر بشه شلوار لي جنس خوب حدودا 30 پيدا كرد ميام (مشهد 45 به بالاست) كفش مجلسي و طبي خوب هم در حدود قيمت 25 باشه خوبه (مشهد از 45 تا 75 هست)...خلاصه يك جوري باشه كه ارزش داشته باشه بيام.

به نظرتون تو اين قيمت هايي كه گفتم ميشه جنس پيدا كرد؟

تا سال گذشته همین موقع میشد جنس خوب خرید اما الان به دلیل وضعیت بد ارز قیمتا خیلی بد شدن.

اگه میخواین عمده کار کنید درگهان میتونه خوب باشه اما انتظار نداشته باشید مثل سالهای قبل باشه.

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
خب دوستان. من اين مساله رو تو انجمن هاي مختلف هم مطرح كردم. اونجاها هم بعضي ها جواب دادند و نظراتشون رو گفتند...بالاخره تصميم گرفتيم بريم(البته من به خاطر درسم نرفتم و بقيه خانواده رفتن قشم)..قراره اكثر جنس ها رو قيمت بگيريم(از پوشاك و كفش و لباس و تي شرت گرفته تا كيف و پالتو ولوازم تحرير). قراره تلفن تماس فروشنده هاي با انصاف رو هم بگيرن و كلا با دست پر برميگردن. همين 10 دقيقه پيش راه افتادند و انشا ا... هفته ديگه برميگردن مشهد... دوستاني كه تمايل دارند از قيمت ها مطلع بشن لطفا يا همين تاپيك رو دنبال كنند يا اين كه يك ايميل به من بدن كه براشون ايميل كنم...
اگر دوست ديگه اي از كردستان يا بانه يا هر جاي ديگه قراره بره جنس بياره يا بازار اونجا رو تخمين بزنه ممنون ميشيم كه بعد از برگشتن اطلاعات مفيدشو در اختيار بقيه بذاره.

erfan_band

Registered User
لایک‌ها
1,057
من تقریبا هرسال یکی دوبار برای خرید جنس برای مغازم اونجا می رم.

اونجا چیزهای برند زیاد نیست ولی جدبدا یه پاساژ به نام سیتی سنتر زدن که اونجا تاحدودی داره تبدیل پاساژ برند می شه.....البته 2-3 تا دیگه هم دارن می سازن که فکر کنم تا عید امسال راه بیوفته.

در کل اگه جنس های خیلی شیک می خواین شاید گیر نیاد.

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
من تقریبا هرسال یکی دوبار برای خرید جنس برای مغازم اونجا می رم.

اونجا چیزهای برند زیاد نیست ولی جدبدا یه پاساژ به نام سیتی سنتر زدن که اونجا تاحدودی داره تبدیل پاساژ برند می شه.....البته 2-3 تا دیگه هم دارن می سازن که فکر کنم تا عید امسال راه بیوفته.

در کل اگه جنس های خیلی شیک می خواین شاید گیر نیاد.

نه بابا كي برند خواست. من كه تو اين اوضاع بد بازار پول به مارك نميدم....راستي من يك سال يك كيف ويلسون كپي خريدم(ميدونستم كپي هست ولي خريدم) به قيمت 14000 تومان. اورجينالش مشهد حدودا 60000 تومان بود!!! خيلي جنس عالي در آمد واقعا برام كار كرده و درضمن با اورجينالش اصلا تفاوت نداره!!

بالاخره اطلاعات بازار هاي قشم رسيد دوستان...
قصد دارم گزارش كوچكي از خريد پوشاك، لوازم بهداشتي و مصرفي از قشم بدم. تاريخ سفر مربوط ميشه به 25 آبان 1391 تا 2 آذر 1391...مكان قشم...هدف از سفر خريد كالاي مصرفي شخصي...مقايسه انجام شده بين بازار قشم و بازار مشهد خواهد بود...
اگر بخوام خلاصه بگم: خريد پوشاك از قشم 30 درصد زير قيمت خواهد بود.
خريد از بازار درگهان فقط به صرفه است نه بازار ها و پاساژ هاي لوكس قشم(چون قيمتشون از مشهد هم بالاتر بود).
خريد پوشاك فقط به صرفه است. لوازم بهداشتي مثل خمير داندان و غيره كه برند هستن قيمتشون در همه جا تقريبا يكيه...
قشم و درگهان پر شده از فروشنده هاي چيني كه اجناس زيبايي ميارن اما اكثرا قيمتشون بالاست و به صرفه نيست از اونها بخريد.
اگر در زمينه كيف و كفش فعاليت ميكنيد قشم قيمت هاي خيلي خوبي داره شايد بتونيد براي فروشگاهتون كيف و كفش هم بخريد.

ادامه مطلب در اين آدرس:

http://easytrading.ir/education/66-featured-articles/187.html

Last edited:

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
سلام دوستان

من از قشم و وضعيت كالا ها و قيمت هاي اونجا با دست پر برگشتم. اگر كسي سوالي داره بپرسه تا جواب بدم

arash123456789

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

من از قشم و وضعيت كالا ها و قيمت هاي اونجا با دست پر برگشتم. اگر كسي سوالي داره بپرسه تا جواب بدم
الام چی بیاریک بهتره از قشم؟لباس زمستونی بچه وضعیتش چطوره؟
شما زمینی رفتید یا هوایی؟

hsajj

Registered User
لایک‌ها
186
سلام دوستان

در مورد قیمت ها هم اگه ممکنه یه توضیحی بدین
چی ارزونه ، چی گرون ...

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
الام چی بیاریک بهتره از قشم؟لباس زمستونی بچه وضعیتش چطوره؟
شما زمینی رفتید یا هوایی؟

من زميني رفتم با ماشين شخصي و تا تونستيم خريد كرديم. هوايي گرون در مياد نميشه هم خيلي خريد كرد.
الان كفش و كيف براي فروش بياريد بهتره. ميتونيد از چند تا توليدي هم شلوار لي بياريد كه خيلي سود داره.
لباس زمستوني خريد نكرديم چون ديگه داره فصل بهار ميرسه و كم كم جمع شده بودند.
اگر سوال ديگه اي داشتيد بپرسيد تا جواب بدم.

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
در مورد قیمت ها هم اگه ممکنه یه توضیحی بدین
چی ارزونه ، چی گرون ...
والا فقط پوشاك و كيف ارزونه. حدودا 30 تا 40 درصد زير قيمت شهرتون ميتونيد پيدا كنيد. اگر ريز قيمت ها رو ميخواهيد لينك بدم؟
بازم اگر سوالي بود در خدمتم

بالا