برگزیده های پرشین تولز

خريد هاست و دامين

وضعیت
موضوع بسته شده است.

boreir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
خوبيد؟
متاسفانه يا خوشبختانه من بعد از چندي وبلاگنويسي در سرويسهاي رايگان مختلف به هاست ايران مراجعه كردم و حالا متاسفانه هاست ايران دچار يكسري مشكلات شده و قيمتشون هم بسيار زياد شده (تقريبا دو برابر)
ميشه يك چنين امكاناتي رو براي من ايجاد كنيد:
چهل مگا بايت فضا!
پنج تا پهناي باند!
تحت لينوكس!
با CpanelX براي ريختن و آپلود نرم افزارهايي مثل ام تي و ايجاد ساب دامين و فانتازيو و ايميل و باقي قضايا
من حاضرم 25 هزار تومن هزينه كنم.
به اضافه ده هزار تومن بابت دامين زير:
karaneh.net

كه سر جمع ميشود: 35 هزار تومان
البته شما در ازاي 25 هزار تومن فقط دو تا پهناي باند ميديد! ولي من حاضرم در ازاي پنج تا پهناي باند براي شما در سمت چپ قالبم يك لوگوي تبليغاتي بگذارم (به عرض و طول همين كادر سمت راست اديتور كه من الان ميبينمش كه درش صورتكها هستند)

هرچند كه پي تي معروفه و بازديدكنندگان من هم صفر هستند چون سايت من در حالت Coming Soon قرار داره!

:happy:
روي من رو زمين ننداريد.
حقيقتا من به اندازه كافي دچار افسردگي بابت قبض تلفن ميشم.
پس به من كمك كنيد!
خيلي واسم سخت بود كه با هاست ايران ادامه بدم چون قيمتهاشون واقعا وحشتناك بود.
درضمن من لازم به ذكر ميدونم كه يكسري نكات رو توضيح بدم:
من راسيتش اصلا در پي پست هاي جالبي ندارم!
اما انتظار دارم چون چنديست كه در پي تي هستم و در اين انجمن ثبت نام كردم. براي من كمي بيشتر از غريبه ها بها و ارزش قائل باشيد.

خلاصه اينكه دوستان من و درواقع مديران محترم وبسايت PersianTools (احسان. امير و...) كمكم كنيد! :(

من در پانزدهم ديماه قرادادم رو با هاست ايران كنسل ميكنم و ميخواستم تمام اطلاعات هاستم به هاست جديد انتقال پيدا بكنه و در اين رابطه نياز فوري به آيدي مسنجر مديريت پي تي دارم (و همچنين شماره تماس همراه) كه در موقع انتقال داده ها به ايشان پيام بفرستم و قبل از انتقال داده ها و خريد هاست پول لازم رو به حساب بانكي مشخص شده ارسال كنم و منتظر انتقال داده ها بشم و يك سال اجاره نشين پي تي باشم:happy:

باتشكر
برير حسيني سعادت
مديريت وبسايت كرانه​

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
باتشكر
برير حسيني سعادت
مديريت وبسايت كرانه
24.gif

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
من فرم کانتکتی که پر کرده بودید رو دیدم و جوابتون رو دادم.
از همان طریق پیگیری نمایید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا