برگزیده های پرشین تولز

خريد وبلاگ داري رنك دار

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
يك سوال دارم دوست عزيز راستي چه طور مي شود بك لينك براي وبلاگ خود درست كنيم راستي پيج رنك گوگل خوب بر چه اساسي رنك را عوض مي كند بر اساس بازديد يا صفحات ايندكس فعلا از من 0 است رنكم وگر نه مي فروختمتش

arash_amini44

Registered User
لایک‌ها
186
يك سوال دارم دوست عزيز راستي چه طور مي شود بك لينك براي وبلاگ خود درست كنيم راستي پيج رنك گوگل خوب بر چه اساسي رنك را عوض مي كند بر اساس بازديد يا صفحات ايندكس فعلا از من 0 است رنكم وگر نه مي فروختمتش

تا جاي كه من ميدونم رنك به بك لينك بر ميگرده .چون سايت هاي زيادي ديدم با 10 بازديد در روز رنك 4 داشتن

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
راستی داشتم می گشتم دیدم یکی از وبلاگ هام رنک 1 داره می خواهی قیمت بده تا با هم مذاکره کنیم دوست عزیز راستی چند ماه ا÷دیتش نکردم چون الان روی یک وبلاگ دیگر دارم کار می کنم

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
راستی این ادرس یکی از وبلاگ هام که رنک یک داره اون ها را خودم می خواهم چون خصوصی هستند می گم اصرار کاری هستند
http://jvabonline.blogfa.com

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
دوست عزیز راستی اگر یک وبلاگ با رنک 4 الی 5 داشته باشیم چند قیمت داره از روی چی قیمت می گذاری

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
دوست عزیز یک چیز را یاد اوری می کنم سایت های که گذاشته اید از 3 تاش 2 تاش رنکش صفر است اولی و اخری و فقط دومی رنکش 2 است لطفا اصلاح کنید با تشکر

arvin11

Registered User
لایک‌ها
0
عذر خواهی از استاتر
aliffvfhfhk جان چیز دیگه ای یادت نرفته بگی ؟؟؟
راستی الان دوره معاصر هستش !!

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
چرا دوست عزیز مگر من چی گفته ام گفتم نوشتی سایت هایت رتبه 2 را دارند در صورتی یک فقط دارد و اون دو تا 0 است و چند تا سوال دیگر

arvin11

Registered User
لایک‌ها
0
به نظرت بهتر نبود همشون تویه پست بود که باعث بی نظمی نشه ؟
پیج رنک هر دو وبلاگ 2 هست .

Hosseini1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چرا دوست عزیز مگر من چی گفته ام گفتم نوشتی سایت هایت رتبه 2 را دارند در صورتی یک فقط دارد و اون دو تا 0 است و چند تا سوال دیگر

دوست عزیز یک چیز را یاد اوری می کنم سایت های که گذاشته اید از 3 تاش 2 تاش رنکش صفر است اولی و اخری و فقط دومی رنکش 2 است لطفا اصلاح کنید با تشکر

دوست عزیز راستی اگر یک وبلاگ با رنک 4 الی 5 داشته باشیم چند قیمت داره از روی چی قیمت می گذاری

راستی این ادرس یکی از وبلاگ هام که رنک یک داره اون ها را خودم می خواهم چون خصوصی هستند می گم اصرار کاری هستند
http://jvabonline.blogfa.com

راستی داشتم می گشتم دیدم یکی از وبلاگ هام رنک 1 داره می خواهی قیمت بده تا با هم مذاکره کنیم دوست عزیز راستی چند ماه ا÷دیتش نکردم چون الان روی یک وبلاگ دیگر دارم کار می کنم

راستی ...... یه کم پست بزن :D

arash_amini44

Registered User
لایک‌ها
186
دوستان گلم نگيد چند ميخري.شما قيمت بديد من قيمت رو بررسي ميكنم بهتون خصوصي ميگم.اگه خواستيد قيمت رو خصوصي بگيد
مطمئنا كاري ميكنم هم شما هم خودم راضي باشم .بهتونم قول ميدم قيمت پيشنهادي بين ما دو تا بمونه.
پس منتظرم

alibozorg

Registered User
لایک‌ها
297
شما قیمت بدید ، راستش نمی دونم قیمتا چجوریه...

TAKPAR1

Registered User
لایک‌ها
1
www.Shivana.blogfa.com
رنک 1
من نمیدونستم وبلاگ هم خرید و فروش میکنن :wacko:
خوشت اومد بهم پیغام بده

E H S A N N

Registered User
لایک‌ها
143
مگه اين فروم بازارچه نداشت كه اينجا تاپيك زدي ؟

بالا