برگزیده های پرشین تولز

خریدار پردازنده 3770k (یا باندل های DDR3 جدیدتر)

azorbet

Registered User
لایک‌ها
16
سلام. خریدار یک عدد 3770k هستم. دوستانی که قصد فروش دارند پیشنهاد بدند.
ترجیحم این هستش که این پردازنده رو گیر بیارم تا نیازی به تعویض مادربرد نداشته باشم. در صورتی که کسی این cpu رو نداشت در اولویت دومم تعویض cpu و مادربرد هست مثلاً 4790k یا 4790k. در ضمن مادربرد پیشنهادی حتماً DDR3 ساپورت باشه که دیگه نیازی به تعویض رم نباشه. الان 2500k دارم و باعث شده فرکانس رم رو از 2133 نتونم بالاتر ببرم ( فرکانس پیشفرض رم روی سیستمم فکر کنم 2600 هستش)

من زیاد اهل چونه زدن نیستم. پس خواهش میکنم قیمت منصفانه بدید. کرج و تهران رو حضوری میام. شهرهای دیگه هم اگه امتیاز بازارچه خوب باشه اول پرداخت میکنم. هزینه تیپاکس هم با خودمه.

با تشکر

Last edited:

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
سلام حتما سری k باشه؟
من یه 3770 معمولی دارم البته بدون برد.اگه خواستین پیام بدین
سلام. خریدار یک عدد 3770k هستم. دوستانی که قصد فروش دارند پیشنهاد بدند.
ترجیحم این هستش که این پردازنده رو گیر بیارم تا نیازی به تعویض مادربرد نداشته باشم. در صورتی که کسی این cpu رو نداشت در اولویت دومم تعویض cpu و مادربرد هست مثلاً 4790k یا 4790k. در ضمن مادربرد پیشنهادی حتماً DDR3 ساپورت باشه که دیگه نیازی به تعویض رم نباشه. الان 2500k دارم و باعث شده فرکانس رم رو از 2133 نتونم بالاتر ببرم ( فرکانس پیشفرض رم روی سیستمم فکر کنم 2600 هستش)

من زیاد اهل چونه زدن نیستم. پس خواهش میکنم قیمت منصفانه بدید. کرج و تهران رو حضوری میام. شهرهای دیگه هم اگه امتیاز بازارچه خوب باشه اول پرداخت میکنم. هزینه تیپاکس هم با خودمه.

با تشکر

azorbet

Registered User
لایک‌ها
16
سلام حتما سری k باشه؟
من یه 3770 معمولی دارم البته بدون برد.اگه خواستین پیام بدین
برای ivy bridge که برد دارم. مشکلی نیست. حالا شما پیشنهادتون رو بدید. اگه k پیدا نشد یا اختلاف قیمت چشمگیر بود مزاحمتون میشیم

a.ferdosi

Registered User
لایک‌ها
847
سلام
احیانا i7 2600k باکس لوولتاژ خواستید یک مورد موجوده

بالا