برگزیده های پرشین تولز

خریدار گلکسی اس4

m22m

Registered User
لایک‌ها
135
تو همین فروم یکی از بچه ها داره واسه فروش
3200 فکرکنم

shadow fiend

Registered User
لایک‌ها
515
دوباره یه شاهکاره دیگه از سامسونگ اومدو دوستان عزیز شروع کردن به تخریب.
البته تو دو سه سال گذشته که کاملا نتیجه عکس داده چون هم اس2 هم اس3 بهترین و پرفروشترین گوشیهایه جهان شدن.
به امید روزی که رقبایه دیگه گوشی بزنن که توان رقابت با سامسونگ رو داشته باشه.

Sent from my LT18i

اشتباه مردم هم اینجاست که گول تبلیغات سامسونگ رو میخورن.
روزی که توی انجمن اس3 رو بچه ها داشتن ترجمه مستقیم میکردن از بس خندیدم مردم.
اس 3 فقط از تبلیغاتش فروش کرد.
از لحاظ cpu قبول دارم معماری exynos خیلی بهتر از بقیه شرکتاست البته بجز snapdragon cualocomm !!

Sent from my LT29i using Tapatalk 2

از شما که مدیر انجمن اندروید بودی بعیده...

من خودمم دنبال اس3 هستم و بودم.
چون مثل ماس میشه واسش رام کوک مرد و مود ساخت :))

mosix11

Registered User
لایک‌ها
84
دوستان بحث نکنین ...
من به شخصه که اگه سرمم از تنم جدا کنن نمیرم گوشیه شرکتی رو بخرم که تا چند سال پیش فقط بلد بود لباس شویی و گاز و یخچال بزنه.
گوشی رو باید HTC و APPPLE بزنن ...
موقعی که HTC پاکت پی سی میزد این بنده خدای سامسونگ از اون گوشیا میزد که یه متر اننتن داشت :)))
البته دوستانی که سامسونگ دارن ناراحت نشنا ... :))

بنده خدا استارتر چی میخواست چی شد :D

shadow fiend

Registered User
لایک‌ها
515
تا جایی که من میدونم معمولا قیمت گوشی تاپ سامسونگ از htc توی ورود هر نسل بالاتر بوده.
مثل اس2 با سنسیشن یا اس3 با وان ایکس معمولا محصولات سامسونگ گرونتر بودن.

متاسفانه مردم به قیمت نگاه کردن و نه به طراحی و کیفیت ساخت پ یا اینکه بیان و دوتا گوشی تاپ با هم مقایسه کنن.
Htc عملا
توی سری سنسیشن رید!
ولی توی سری وان که میشه وان ایکس و وان اس خوب کار کرد.
الان هم که خود وان ترکونده!!

شما احیانا از او دسته افرادی هستین که وقتی می خواین چیزی بخرین فقط به ظاهر توجه می کنید ؟‌ و این جمله که سامسونگه ؟َ تا حالا اس۲ یا اس۳ داشتین که با گوشی های HTC مقایسه کنید ؟
احتمالا مقایسه شما با HTC One و Apple 5 هستش ... شما تاحالا مقایسه های سایت مطرح gsmarena رو مطالعه کردی ؟‌ خیلی دوست دارم بدونم بر مبنای چی سنجیدی که HTC One رو از هر نظر بهتر دونستی ؟

این گوشی تازه وارد شده و قیمت قطعا پایین میاد .. هنوز به ارزه رسمی هم حتی نرسیده .. عرضه رسمی این محصول 6 اردیبهشت هستش ..

در ادامه یک شعر در باب همین گوشی ها

بسوز دل که گجتي چون پهلوانم آرزوست
بريز اشک که پولهای فراوانم آرزوست
اي گلکسي تابان برون آي دمي ز ويترين
کان اکسپرياي مشعشع تابانم آرزوست
گفتي که چهار هسته دارم مرا بخر
آن نسل تک هسته اي ارزانم آرزوست
زين گوشي هاي فسيل سست عنصر دلم گرفت
آن فول اچ دي با پيکسل هاي فراوانم آرزوست
زين مار بازي تکراري شدم خسته و ملول
پرندگان خشمگين و تمپل رانم آرزوست
يک دست آيفون و يک دست ساعت هوشمند اپل
پز دادني چنين ميانه ي ميدانم آرزوست
دي گيک با چراغ همي گشت گرد بازار
کز جي ال ايکس ملولم و اچ تي سي وانم آرزوست
گفتند اندکي صبرکن آيفون ارزان در راهست
گفت آنهم گران شود، صبر فراوانم آرزوست

شاعر: س.م.ف

اگه شما با این چیزا کیف میکنی عموجون بنده لیدر تیم کوک انجمن تخصصی اندروید ایران هستم.که الیته الان تیم بنا به دلایلی خوابیده و دوباره تا چندماه اینده شروع به مار میکنه.
همیشه شما میاین و توی تست های بنچمارک میسنجین و عیب کارتون توی همینه.
یه شرکت میتونه بیاد طوری رم دستگاه رو تنظیم کنه با برنامه که حداقل میزان رم رو بگیره و بیشترین بنچمارک رو بده،چه فایده!؟
توی اسکرول کردن صفحاتش میشه پر لگ!
من زمانی که one x داشتم یه بار هم تسک منیجر استفاده نکردم ولی سامسونگ روی دیوایسهاش داشت!
نمیگم بده ولی کارایی نداره.برنامه هایی رو میبنده که بعد از چند ثانیه که بستیشون خودشون تا بخوان باز شن یه صفحه اسکرول کنی لگ میخوره و بعدش وقتی باز شدن دوباره روون میشه.
ساسونگ از تبلیغاتش نون میخوره و از برنامه های مسخره!
من نوت 1 اس2 اس 3 و اس و نوت 10.1 رو داشتم و یه بار از قلمهای نوت استفاده نکردم!!
بقیه برنامه هاش هم همینطور!!

mego

Registered User
لایک‌ها
255
دوستان فکر کنم البته فقط فکر کنم من اولین کسی باشم تو فروم که اس 4 رو دستم گرفتم و حدود یک ساعتی باهاش کار کردم.فقط در یک کلمه میتونم بگم فوق العادست.فقط جنس بدنه خوبی نداشت بازم از پلاستیک استفاده کرده.

shadow fiend

Registered User
لایک‌ها
515
دوست خوبم اس۴ هیچ وقت ۸ هسته همزمان فعال نیست و ۴ هسته قوی و ۴ هسته ضعیف داره که ۴ هسته قوی برای کارای سنگین و ۴ هسته ضعیف برای کار های سبک مورد استفاده قرار می گیره این باعث میشه مصرف باتری هم خیلی بهتر شه

اگه اشتباه نکنم دو.سری از اس4 وارد بازار میشه.
یه سری با دو.سی پی یو و یه سری با یه سی پی یو!!
البته اگه اشتباه نکنما !
چون من اخبار سامسونگ رو دنبال نمیکنم.

m22m

Registered User
لایک‌ها
135
دوستان بحث نکنین ...
من به شخصه که اگه سرمم از تنم جدا کنن نمیرم گوشیه شرکتی رو بخرم که تا چند سال پیش فقط بلد بود لباس شویی و گاز و یخچال بزنه.
گوشی رو باید HTC و APPPLE بزنن ...
موقعی که HTC پاکت پی سی میزد این بنده خدای سامسونگ از اون گوشیا میزد که یه متر اننتن داشت :)))
البته دوستانی که سامسونگ دارن ناراحت نشنا ... :))
واقعا یچی گفتیاااااا
تو قرن 21 اییما/اینجا اگ کسی بخواد با این طرز فکر زندگی کنه روز ب روز عقب تر میره
اگ بخوایم حرفتو باز کنیم شرکت زیمنس نیروگاه هسته ایی میزنه ی زمانی یم موبایل میزد/الان نباید کسی باهاش کارکنه؟
از ی دیدی میشه اینجوری نگاه کرد ک این شرکتای چند منظوره ک تو همه زمینه هام موفقن خیلی گردن کلفتن بازم اعتبار سامسونگ میره بالا ک تو چند قلم جنس داره واقعا رقابت میکه(حتی سونی هم داره تو چند جبهه میجنگه)ک این نشونه اعتبار شرکته ن عامل ضعفش
از ی دید دیگ هم بخوای نگاه کنی اگ بدون غرض ورزی بخوای صحبت کنی و اصلا نخوای برندی رو خورد کنی یا بالا ببری باید محصول ب محصول مقایسه کنی ک سریه گلکسیه سامسونگ و سریه نوت سامسونگ جزو پر فروش ترین گوشی های جهان هستند
آیا همه ی دنیا مشکل دارن و نمیفهمن دارن چی میخرن؟و فقط منه ترم آخریه دانشگاه آزاد خدای درک و فهم و......هستم(خودمو گفتما)
اینجوری نمیشه ک
باید برای ب روز بودن بهترین رو داشت حتی اگ شرکت سازندش سامسونگ باشه یا جی ال ایک
مهم بهترین بودنه ن سامسونگ نبودن

shadow fiend

Registered User
لایک‌ها
515
دوستان فکر کنم البته فقط فکر کنم من اولین کسی باشم تو فروم که اس 4 رو دستم گرفتم و حدود یک ساعتی باهاش کار کردم.فقط در یک کلمه میتونم بگم فوق العادست.فقط جنس بدنه خوبی نداشت بازم از پلاستیک استفاده کرده.

اها!
پلاستیک.
بخوره زمین پوودر میشه.
گوشی وان ایکسم پریدم تو هوا خورد به سقف و افتاد کف زمین و یه خط هم ب نداشت :|
نوت 2 دوستم از بغل خپگورد زمین و صفحش ترکید و اطرافش شیکست.
البته بسته به زمین خوردن هم داره،ولی خداوکیلی پلاستیک زوور نیست؟
سونی هم پلاستیک میزنه،همین تی ایکسی که دارم پلاستیکه.
اینم خورد زمین و با صفحه خورد کف اسفالت!!
هیچیش نشد!
گوشی پسر عمم اس3 از فاصله 1 متری خورد زمین و بغلش پرید!
ویبره خوردن سامسونگ انگار تانک داره تکون میخوره ولی بدنه ی تانکش از پلاستیکه!

واقعا یچی گفتیاااااا
تو قرن 21 اییما/اینجا اگ کسی بخواد با این طرز فکر زندگی کنه روز ب روز عقب تر میره
اگ بخوایم حرفتو باز کنیم شرکت زیمنس نیروگاه هسته ایی میزنه ی زمانی یم موبایل میزد/الان نباید کسی باهاش کارکنه؟
از ی دیدی میشه اینجوری نگاه کرد ک این شرکتای چند منظوره ک تو همه زمینه هام موفقن خیلی گردن کلفتن بازم اعتبار سامسونگ میره بالا ک تو چند قلم جنس داره واقعا رقابت میکه(حتی سونی هم داره تو چند جبهه میجنگه)ک این نشونه اعتبار شرکته ن عامل ضعفش
از ی دید دیگ هم بخوای نگاه کنی اگ بدون غرض ورزی بخوای صحبت کنی و اصلا نخوای برندی رو خورد کنی یا بالا ببری باید محصول ب محصول مقایسه کنی ک سریه گلکسیه سامسونگ و سریه نوت سامسونگ جزو پر فروش ترین گوشی های جهان هستند
آیا همه ی دنیا مشکل دارن و نمیفهمن دارن چی میخرن؟و فقط منه ترم آخریه دانشگاه آزاد خدای درک و فهم و......هستم(خودمو گفتما)
اینجوری نمیشه ک
باید برای ب روز بودن بهترین رو داشت حتی اگ شرکت سازندش سامسونگ باشه یا جی ال ایک
مهم بهترین بودنه ن سامسونگ نبودن

اس 2 بی رقیبترین دو هسته ای قبل از سری ایکسپریا تی تی ایکس و تی ال و وی بود که واقعا معرکه بود.
ولی سری اکسپریای سونی با سی پی یو کوالوکوم ترکوندش!
الله وکیلی اس 2 رو قبول دارم و میگم اس1 و اس2 سامسونگ بود که دنیای رقابت اسمارت فونهارو شروع کرد.
هنوزم اس2 معرکس!
ولی اس3 و اس4 همش نرم افزاریه!
هیچی ندارن.
اخه دوگیگ رم ب چه دردی میخوره؟
2تا cpu که هرکدوم 4تا هسته دارن به چه دردی میخوره؟
چند وقت دیگه گوشی میزنن با cpu core i7 :دی
واقعا تا چ حد بازی ها و برنامه ها میخواد بیاد بالا؟

mosix11

Registered User
لایک‌ها
84
اها!
پ

اس 2 بی رقیبترین دو هسته ای قبل از سری ایکسپریا تی تی ایکس و تی ال و وی بود که واقعا معرکه بود.
ولی سری اکسپریای سونی با سی پی یو کوالوکوم ترکوندش!
الله وکیلی اس 2 رو قبول دارم و میگم اس1 و اس2 سامسونگ بود که دنیای رقابت اسمارت فونهارو شروع کرد.
هنوزم اس2 معرکس!
ولی اس3 و اس4 همش نرم افزاریه!
هیچی ندارن.
اخه دوگیگ رم ب چه دردی میخوره؟
2تا cpu که هرکدوم 4تا هسته دارن به چه دردی میخوره؟
چند وقت دیگه گوشی میزنن با cpu core i7 :دی
واقعا تا چ حد بازی ها و برنامه ها میخواد بیاد بالا؟

حرف قشنگی زدی.
منم تا اس 2 شو قبول داشتم. ولی هیچوقت حاضز نشدم بخرمش.
ولی سامسونگ با ورودش همه چیو کرد سخت افزار. هی هسته اضاف کن. هی هسته اضاف کن. که چی ؟؟؟
الان ایا S4 میتونه اینفینیتی بلید رو اجرا کنه ؟؟ ایپاد تاچ 3 600مگاهرتزی چی ؟؟
مساله ساپورته ...

amirhossein7

Registered User
لایک‌ها
115
وااااااااااااااای .....
استارتر کجاست پس ..؟؟
یه کلوم گفت گوشی میخواد ..
ببینید چه کار میکنید دارید ..
چرا هر چی دم دهنتون میاد میگید..
بعدش هم با خودتون میگید این داره اشتباه میکنه
بزار حالیش کنم که این درست تره .. !!!
ولکنید بابا ...
هر کسی نظری داره ..
همه گوشی ها در نوع خودشون خوبن ..
حالا یکی میخواد پولاشو بریزه تو اب اپل و اچ تی سی بخره .. !!!!!!!!!
یکی هم می دونه داره چه کار میکنه و دنبال بهترین هاست
میره سامسونگ میخره .. !!!!!!!!!!
دعوا نکنید دیگه ..
:D:lol:

shadow fiend

Registered User
لایک‌ها
515
حرف قشنگی زدی.
منم تا اس 2 شو قبول داشتم. ولی هیچوقت حاضز نشدم بخرمش.
ولی سامسونگ با ورودش همه چیو کرد سخت افزار. هی هسته اضاف کن. هی هسته اضاف کن. که چی ؟؟؟
الان ایا S4 میتونه اینفینیتی بلید رو اجرا کنه ؟؟ ایپاد تاچ 3 600مگاهرتزی چی ؟؟
مساله ساپورته ...

اصل همون ساپورته!
من 4s اپل رو خیلی قبول دارم.
تا 10سال دیگه گوشیه این لامصب.
هنوز که هنوزه داره این 3g اپگرید میشه!
بدبخته گلکسی اس تا رام 2.3.7 بیشتر اپدیت نشد!!!
سیاست اجازه نمیده اپدیت کنن.
وقنی من نوعی یه گوشی دو هسته ای تی ایکس میخرم و میدونم مجبوره تا اندروید 5 اپدیت کنه راحت میشینم و حال گوشی میبرم.
وقتی اپدیت نشد میفروشم و یه چیز بالاتر میخرم که تا 2سال بعد اپدیت شه.
مشکل این ساپورته.
وقتی یه ورژن اندروید نیاد یا کوکرا پورت میکنن و یا خود شرکت مجبوره جورشو بکشه!
نمونه بارزش اس2 که از 2.3 تا 4.1 اپدیت شده!
چون داره جورش رو میکشه.
میگه اگه ورژن بعدی ندم براش با وجود 8 هسته اس4 اینا میگن دیگه نمیکشه 2 هسته و ولش میکنن و میرن اس4 میگیرن!
این شده حکایت ما.
واسه ساپورت گوشی عوض میکنیم و من خودم اینطوریم.
هیچ شرکتی گوشیاشو تا اخر عمر ساپورت نمیکنه جز اپل،چون سیستمعاملش عمومی نیست و به راحتی با برنامش و سی پی یوش مچ هست!!!
بد بختی اینجاست که هنوز اندروید نمیتونه 4تا هسته رو حظم کنه.
توی اپدیت اس3 از ics به جیلی بین بنچمارکش 4000تا رفت بالا!
چرا؟
چون داره تازه اندروید رو با 4هسته مچ میکنه!!!!!

وااااااااااااااای .....
استارتر کجاست پس ..؟؟
یه کلوم گفت گوشی میخواد ..
ببینید چه کار میکنید دارید ..
چرا هر چی دم دهنتون میاد میگید..
بعدش هم با خودتون میگید این داره اشتباه میکنه
بزار حالیش کنم که این درست تره .. !!!
ولکنید بابا ...
هر کسی نظری داره ..
همه گوشی ها در نوع خودشون خوبن ..
حالا یکی میخواد پولاشو بریزه تو اب اپل و اچ تی سی بخره .. !!!!!!!!!
یکی هم می دونه داره چه کار میکنه و دنبال بهترین هاست
میره سامسونگ میخره .. !!!!!!!!!!
دعوا نکنید دیگه ..
:D:lol:

:دی

vahidtools

Registered User
لایک‌ها
828
من که سریعا یکیشو میخرم .

عاشقشم . بدنه هم اصلا واسم مهم نیست . یه بک کاور بندازی پشتش تمومه .

shadow fiend

Registered User
لایک‌ها
515
من که سریعا یکیشو میخرم .

عاشقشم . بدنه هم اصلا واسم مهم نیست . یه بک کاور بندازی پشتش تمومه .

بعله :))
تایید میشه.
بک کاور روش خوب جواب میده.
انشاالله بخرید و دل مارو بسوزونین :دی

siaavaaash

Registered User
لایک‌ها
20
متاسفانه مردم به قیمت نگاه کردن و نه به طراحی و کیفیت ساخت پ یا اینکه بیان و دوتا گوشی تاپ با هم مقایسه کنن.
Htc عملا
توی سری سنسیشن رید!
ولی توی سری وان که میشه وان ایکس و وان اس خوب کار کرد.
الان هم که خود وان ترکونده!!

اگه شما با این چیزا کیف میکنی عموجون بنده لیدر تیم کوک انجمن تخصصی اندروید ایران هستم.که الیته الان تیم بنا به دلایلی خوابیده و دوباره تا چندماه اینده شروع به مار میکنه.
همیشه شما میاین و توی تست های بنچمارک میسنجین و عیب کارتون توی همینه.
یه شرکت میتونه بیاد طوری رم دستگاه رو تنظیم کنه با برنامه که حداقل میزان رم رو بگیره و بیشترین بنچمارک رو بده،چه فایده!؟
توی اسکرول کردن صفحاتش میشه پر لگ!
من زمانی که one x داشتم یه بار هم تسک منیجر استفاده نکردم ولی سامسونگ روی دیوایسهاش داشت!
نمیگم بده ولی کارایی نداره.برنامه هایی رو میبنده که بعد از چند ثانیه که بستیشون خودشون تا بخوان باز شن یه صفحه اسکرول کنی لگ میخوره و بعدش وقتی باز شدن دوباره روون میشه.
ساسونگ از تبلیغاتش نون میخوره و از برنامه های مسخره!
من نوت 1 اس2 اس 3 و اس و نوت 10.1 رو داشتم و یه بار از قلمهای نوت استفاده نکردم!!
بقیه برنامه هاش هم همینطور!!

حتما مدیر های شرکت HTC مثل شما فکر می کردن که سال گذشته تا مرز ورشکستی رفتن ... اگر اس ۲ اس ۳ بد بود فروششون 50 میلونی نمیشد .. شما که به قول خود اینکاره ای بعیده که از روی ظاهر و یا با جمله های پلاستیک یا پول بدی پای سامسونگ از روی تعصب حرف بزنی .. میزان موفقیت هر شرکت رو توی آمار فروشش می بینن نه حرف امثال شما

آقا مبارکه ما منتظر بررسی و عکس های شما هستیم شما اگر تا امروز یک بررسی کوتاه بگذاری اولین نفر توی ایران هستی که از این گوشی بررسی می گذاره

shadow fiend

Registered User
لایک‌ها
515
حتما مدیر های شرکت HTC مثل شما فکر می کردن که سال گذشته تا مرز ورشکستی رفتن ... اگر اس ۲ اس ۳ بد بود فروششون 50 میلونی نمیشد .. شما که به قول خود اینکاره ای بعیده که از روی ظاهر و یا با جمله های پلاستیک یا پول بدی پای سامسونگ از روی تعصب حرف بزنی .. میزان موفقیت هر شرکت رو توی آمار فروشش می بینن نه حرف امثال شما

من از اس2 ایراد نگرفتم.چون همه چیز تمامه!
بحث روی اس3 و اس4 هست.
بالاخره باید یه جوری همون پلاستیک رو بسازن که ادم زورش نگیره؟
من از اس3 به خاطر سی پی یو قوی که داشت تعریف هم کردم.
ولی اخه دیگه اس4 چی داره؟
اینا تا بخوان اندروید رو واسه 4 هسته بهینه کنن core i7 میاد بازار!
امار فروش سامسونگ به دلیل تبلیغ خیلی زیاد و کاذبش هست!
یه خوبی که داره و از حق نگذریم اینه که نیاز به بازکردن بوتلودر و ورژنهای hboot و s-off کردن نداره!
با یه فتیل پیت راحته راحت پارتیشن بندی میشه ولی مثل خر بوت میپرووونه!
فعلا از این لحاظ گوشیهارو دسته بندی کنیم انطوری هستن:
Sony-lg-htc-samsung
معایبشون:
Sony:تازه کاره
و عیب زیاد داره مثل نرم افزار دوربینش!!
Lg:
عملا ساپورتش ریده!
Htc:
داشتن ورژن hboot و بازکردن و بستن بوتلودر و نصب کاستوم رام به سختی و منتظر ماندن و داشتن عمر نوح برای s-off کردن که اینم راه حلش اینه که یه ورژن از دیوایس به نام developer editation هست که از کاخونه s-off هست و با دوتا فرمان فست بوت سوپر سید میشه و عملا هر ruu که باشه اپدیت میشه و هر cid که باشه hboot اپگرید میشه و هر بلایی بخوایی سرش میتونی بیاری!
Samsung:
بزرگترین عیبش اینه که ساختار اس3 و اس4 در خور همچین سخت افزاری نیست.
مثل خر بوت میپرونه!

و از حق نگذریم سامسونگ به لحاظ سادگی محیط کاربریش و از لحاظ نصب کاستوم رام مثل ماست حرف اول رو میزنه!
اینم یکی از دلیلاشه واسه پر فروش بودنش :دی

mego

Registered User
لایک‌ها
255
یه بررسی مختصر از این مدت کوتاهی که با اس 4 کار کردم:

ظراحی:

طراحی گوشی بسیار شبیه به مدل های اس 3 و نوت 2 هست.در نگاه اول شاهد یک گوشی با صفحه نمای بسیار بزرگ هستیم که از لحاظ ابعاد یه چیزی بین نوت و اس 3 قرار داره.گوشی با وجود صفحه نمای 5 اینچی بسیار خوش دسته.

جنس بدنه:

جنس بدنه مشابه مدل قبلی هستش من که تفاوتی رو متوجه نشدم.باز هم از پلاستیک با کیفیت و البته سبک استفاده شده که کمک زیادی به سبک تر شدن گوشی میکنه.

دوربین:

دوربین این گوشی فوق العادست.بهترین دوربین 13 مگاپیکسلی بازاره.الان سونی هم تو عضی مدل ها داره دوربین 13 مگاپیکسلی میزنه ولی به جرات میتونم بگم این 13 مگاپیکسل با مال سونی زمین تا اسمون فرق داره.تو شب سطح نویز بسیار پایینه.دوربین این گوشی عکسایه بسیار با کیفیتی رو ثبت میکنه و 100% شما رو راضی میکنه.در کل میشه گفت سامسونگ در زمینه دوربین در اس 4 جهش بسیار خوبی داشته.

قابلیت های جانبی:

این گوشی قابلیت های جانبی زیادی دات به عنوان مثال یه سنسور و دورین در جلو گوشی بود که حرکات چشم رو دنبال میکرد.مثلا در مخاطبین وقتی به پایین صفحه نگاه میکردی نوار اسکرول هم به سمت پایین میرفت!!!!

siaavaaash

Registered User
لایک‌ها
20
من از اس2 ایراد نگرفتم.چون همه چیز تمامه!
بحث روی اس3 و اس4 هست.
بالاخره باید یه جوری همون پلاستیک رو بسازن که ادم زورش نگیره؟
من از اس3 به خاطر سی پی یو قوی که داشت تعریف هم کردم.
ولی اخه دیگه اس4 چی داره؟
اینا تا بخوان اندروید رو واسه 4 هسته بهینه کنن core i7 میاد بازار!
امار فروش سامسونگ به دلیل تبلیغ خیلی زیاد و کاذبش هست!
یه خوبی که داره و از حق نگذریم اینه که نیاز به بازکردن بوتلودر و ورژنهای hboot و s-off کردن نداره!
با یه فتیل پیت راحته راحت پارتیشن بندی میشه ولی مثل خر بوت میپرووونه!
فعلا از این لحاظ گوشیهارو دسته بندی کنیم انطوری هستن:
Sony-lg-htc-samsung
معایبشون:
Sony:تازه کاره
و عیب زیاد داره مثل نرم افزار دوربینش!!
Lg:
عملا ساپورتش ریده!
Htc:
داشتن ورژن hboot و بازکردن و بستن بوتلودر و نصب کاستوم رام به سختی و منتظر ماندن و داشتن عمر نوح برای s-off کردن که اینم راه حلش اینه که یه ورژن از دیوایس به نام developer editation هست که از کاخونه s-off هست و با دوتا فرمان فست بوت سوپر سید میشه و عملا هر ruu که باشه اپدیت میشه و هر cid که باشه hboot اپگرید میشه و هر بلایی بخوایی سرش میتونی بیاری!
Samsung:
بزرگترین عیبش اینه که ساختار اس3 و اس4 در خور همچین سخت افزاری نیست.
مثل خر بوت میپرونه!

و از حق نگذریم سامسونگ به لحاظ سادگی محیط کاربریش و از لحاظ نصب کاستوم رام مثل ماست حرف اول رو میزنه!
اینم یکی از دلیلاشه واسه پر فروش بودنش :دی

ای ول خوشم اومد این شد یک بررسی و مقایسه منطقی و فنی یک آدم اینکاره .. این یعنی قضاوت بدون تعصب به یک برند خاص آفرین :blush:

ظراحی:

طراحی گوشی بسیار شبیه به مدل های اس 3 و نوت 2 هست.در نگاه اول شاهد یک گوشی با صفحه نمای بسیار بزرگ هستیم که از لحاظ ابعاد یه چیزی بین نوت و اس 3 قرار داره.گوشی با وجود صفحه نمای 5 اینچی بسیار خوش دسته.

جنس بدنه:

جنس بدنه مشابه مدل قبلی هستش من که تفاوتی رو متوجه ندم.باز هم از پلاستیک با کیفیت و البته سبک استفاده شده که کمک زیادی به سبک تر شدن گوشی میکنه.

دوربین:

دوربین این گوشی فوق العادست.بهترین دوربین 13 مگاپیکسلی بازاره.الان سونی هم تو عضی مدل ها داره دوربین 13 مگاپیکسلی میزنه ولی به جرات میتونم بگم این 13 مگاپیکسل با مال سونی زمین تا اسمون فرق داره.تو شب سطح نویز بسیار پایینه.دوربین این گوشی عکسایه بسیار با کیفیتی رو ثبت میکنه و 100% شما رو راضی میکنه.در کل میشه گفت سامسونگ در زمینه دوربین در اس 4 جهش بسیار خوبی داشته.

قابلیت های جانبی:

این گوشی قابلیت های جانبی زیادی دات به عنوان مثال یه سنسور و دورین در جلو گوشی بود که حرکات چشم رو دنبال میکرد.مثلا در مخاطبین وقتی به پایین صفحه نگاه میکردی نوار اسکرول هم به سمت پایین میرفت!!!!

واسه شروع خوب بود آفرین بهش عکس هم اضافه کنی و کاملتر توضیح بدی دیگه حرف نداره

رسول.م

Registered User
لایک‌ها
236

ظراحی:

جنس بدنه:

جنس بدنه مشابه مدل قبلی هستش من که تفاوتی رو متوجه نشدم.باز هم از پلاستیک با کیفیت و البته سبک استفاده شده که کمک زیادی به سبک تر شدن گوشی میکنه.

دوربین:

قابلیت های جانبی:

ممنون از برسي
اگر توي سايت خاصي يا همين سايت كاملشو نوشتين بهم يه پيام عمومي بدين برسيتونو بخونم

بالا