برگزیده های پرشین تولز

خریدار گوشــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـی+ E66 نوکیا

iman4545

Registered User
لایک‌ها
16
با سلام خدمت دوستان عزیز
خریدار گوشی نوکیا E66 هستم تمیز و سالم باشه لطفا
-به هیچ وجه تا حالا باز نشده باشه
-اسمس فارسی داشته باشه
-هیچ گونه مشکلی نداشته باشه
-اگه تمیز باشه بهتره ولی حداقل ال سی دیش بدون خش یا خیلی کم خش باشه
لطفا قیمت منصفانه بدید (خداروشکر همونطور که خودتون بهتر میدونید دلار هم داره ارزون میشه)

در ضمن یه گوشی دوسیمکارت سامسونگ c6112 رنگ جگری هم دارم اگه کسی از دوستان خواست میتونم تعویض هم کنیم ولی به تنهایی نمیفروشمش(البته قابل شما دوستان عزیزو نداره)-----» دلیل تعویضم هم اینه که 1- اسمس فارسیش تاییدیه یعنی وقتی یه حرفی زدی دوباره باید تاییدش کنی ولی عربی داره و فارسی رو کامل ساپورت میکنه** 2- همراه بانک پارسیان روش کار نمیکنه ولی ملی و صادرات جواب میده
دوستان عزیز خواهش میکنم اگه گوشیتون سالم و بدون هرگونه عیب و ایراد هست پیشنهاد بدید -ممنونم (دنیا ارزش ....)جسارت نباشه دوستان

modernyanni

مدیر کل بازارچه_ فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر کل بازارچه
لایک‌ها
1,815
...دلیل تعویضم هم اینه که 1- اسمس فارسیش تاییدیه یعنی وقتی یه حرفی زدی دوباره باید تاییدش کنی ولی عربی داره و فارسی رو کامل ساپورت میکنه** 2- همراه بانک پارسیان روش کار نمیکنه ولی ملی و صادرات جواب میده
...

به به اقا ایمان حالت چطوره خوبی داداش
این e52 که تو امضام هست به کارت نمیاد؟
در حد آک
اس ام اس فارسی عالی
کیبوردش محشره
صفحه کلیدشم برای تایپ حرف نداره

در خدمتیم

iman4545

Registered User
لایک‌ها
16
به به اقا ایمان حالت چطوره خوبی داداش این e52 که تو امضام هست به کارت نمیاد؟ در حد آک اس ام اس فارسی عالی کیبوردش محشره صفحه کلیدشم برای تایپ حرف نداره در خدمتیم
سلام آقا مهدی گل یکی از بهترینهاست گوشیتون ولی نمیخوام خیلی هزینه کنم ممنون از پیشنهادتون

PersianKORG

Registered User
لایک‌ها
43
سلام یکدونه فوق تمیز و استثنایی با یک رم چهار گیگ موجوده فقط یک بار فلتش تعویض شده.ولی کاملا سالم و 1 خش هم روش نیست و لوازم هم کامله...
قیمت مد نظرتون رو بفرمایید

iman4545

Registered User
لایک‌ها
16
سلام یکدونه فوق تمیز و استثنایی با یک رم چهار گیگ موجوده فقط یک بار فلتش تعویض شده.ولی کاملا سالم و 1 خش هم روش نیست و لوازم هم کامله... قیمت مد نظرتون رو بفرمایید
پخ شد دوست عزیز

نبود.....

Last edited:

tohin

Registered User
لایک‌ها
27
اگه سامسونگو به تنهایی میفروشی خریدارم

amirs

Registered User
لایک‌ها
536