برگزیده های پرشین تولز

خریدار wii u controller pro

Big_End

Registered User
لایک‌ها
26
سلام
خریدار wii u controller pro هستم ، رنگش مهم نیس.

Wii-U-Pro-Controller----pTRU1-19431851dt.jpg

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
داداش اگر ویموت داری , برو یه wii classic pro بخر که حدود 35 هزاره , وصل کن به ویموت دقیقا همین wii u controller pro میشه

Big_End

Registered User
لایک‌ها
26
داداش اگر ویموت داری , برو یه wii classic pro بخر که حدود 35 هزاره , وصل کن به ویموت دقیقا همین wii u controller pro میشه
سلام دوست عزیز یه سوالی داشتم، شما نسخه ای از بازی super smash bros wiiرو سراغ نداری ؟ برای هک کردن بخش wii mode کنسول wiiu می خواهم

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
سلام دوست عزیز یه سوالی داشتم، شما نسخه ای از بازی super smash bros wiiرو سراغ نداری ؟ برای هک کردن بخش wii mode کنسول wiiu می خواهم

سلام , نه این بازی رو سراغ ندارم
قبلا یکی داشت فکر کنم فروخته باشه , خیلی وقت پیش بود داشتش

اگر کسی هم wii u خواست بهم پخ بده یه جا معرفی میکنم wii u اکبند و باندل خاص با کمترین قیمت بتونه بخره

حمیدحمیدپور

Registered User
لایک‌ها
363
سلام , نه این بازی رو سراغ ندارم
قبلا یکی داشت فکر کنم فروخته باشه , خیلی وقت پیش بود داشتش

اگر کسی هم wii u خواست بهم پخ بده یه جا معرفی میکنم wii u اکبند و باندل خاص با کمترین قیمت بتونه بخره
ادرسو بفرست
بیزحمت

حمیدحمیدپور

Registered User
لایک‌ها
363
بزارین از یه نفر میپرسم اگه داشت تا فردا خبرشو میدم

f3er

Registered User
لایک‌ها
165
سلام عزیز من بازی super smash bros رو دارم نسخه آمریکایی . اگه دستگاهت رجیون یک هست بهش میخوره . سمت اسلامشهر هستم . بازی رو بهت امانت میدم . اگه میتونی بیا بگیر ببر کپی خور کن دوباره بر گردون بهم .

Big_End

Registered User
لایک‌ها
26
سلام عزیز من بازی super smash bros رو دارم نسخه آمریکایی . اگه دستگاهت رجیون یک هست بهش میخوره . سمت اسلامشهر هستم . بازی رو بهت امانت میدم . اگه میتونی بیا بگیر ببر کپی خور کن دوباره بر گردون بهم .
سلام
عزیز ممنون پیدا کردم اوکی شد
مرسی;)

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
قیمت مد نظرتون رو پ خ کنید ;;;
در حد اک ممنون

Sent from my HTC_D826y using Tapatalk

pantera_demon

Registered User
لایک‌ها
189

پرو کجا و کلاسیک پرو کجا ... خیلی با هم فرق دارن . چه قیمتی در نظر دارید برای خرید به من خصوصی بدید شما کمک کنم

بالا