برگزیده های پرشین تولز

خرید جوی استیک

A.Farokhzad

Registered User
لایک‌ها
3
سلام دوستان
نمی دونم جای این تایپیک اینجاست یا توی مشاوره برای خرید قطعات کامپیوتر به هرحال ما اینجا تایپیک میزنیم.
من میخوام برای برادر کوچیکم یه جوی استیک بخرم و چند تا سوال داشتم:
آیا باید حتما پورت USB داشته باشه تا نیاز به هر بار تعریف کردن برای یه بازی نباشه ؟ چون من چند سال قبل که بازی میکردم باید برای هر دفعه بازی کردن یه چیزی مثل شماره سریال رو برای دسته ها وارد میکردم و حالا این پورت های USB فکر کنم این مشگل رو ندارن درست میکم نه؟
باید ببخشید که اطلاعات من توی این زمینه خیلی کمه چون اصلا اهل گیم و این جور چیزا نیستم و سوال دیگم اینه که:
این دسته ها توی همه بازیها فعال هستن مثلا تو بازی GTA یا فقط توی بازیهائی مثل فوتبال میشه ازشون استفاده کرد؟
این داداش ما عاشق بازیهای اکشن مثل GTA و بازیهای جنگی هست اگه جوی استیک توی ایناهم جواب میده که واسش از همین USB ها بخرم تا نیاز به نصب و این جور چیزا نداشته باشه و راحت بازی کنه.
با تشکر

imt.Amir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام آقا. من یه Joystick دارم ولی فقط برای سیمولاتورا ازش استفاده میکنم و برای بازیهای FPS خیلی سخته باهاشون بازی کردن. برای این بازیها نظر من اینه که ماوس و صفحه کلید از همه راحتترن.
فکر کنم جدیدا همشونم از USB استفاده کنن.

erfan005

Registered User
لایک‌ها
5
من خودم فقط با Joystick فیفا بازی می کنم خیلی حال می ده ولی بقیه بازی ها با کیبرد راحت ترند. قیمتش هم فکر کنم با 11 تومن یه چیز خوب و با کیفیت بتونی بگیری.USB داشته باشه خیلی راحته هیچ کاری لازم نیست بکنی !

keyvan_itman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من یه جوی استیک گرفتم که روش نوشته
Double shock
فروشنده اش هم میگه شوک داره
ولی تا حالا هر بازی که کردم شوکش کار نکرده؟؟
لطفا چند تا از بازیهایی که شوک دارند رو بگید تا امتحان کنم
اگه تنظیمات خاصی برای کار کردن شوک وجود داره لطفا بگین

بالا