خرید لب تاب بصورت مستقسم از هنگ کنگ و ارسال به ایران

hunter2000

Registered User
سلام

طی سفری که خواهم داشت به هنگ گنگ امکان خرید 1 عدد لب تاپ و 1 تبلت بصورت مسافری مقدور می باشد

دوستانی که علاقمند به خرید هستید مدل دقیق لب تاب را ارائه کنند تا خریداری بشه .

بنده فروشنده لب تاب نیستم پس نمیتونم قیمت بهتون بدم قیمت بر اساس قیمت بیس جهانی میتونید محاسبه کنید( سایت های اینترنتی ) . این امتیاز را به سفارش دهنده میدم که قبل از خرید قیمت دقیق رو به اطلاعش برسونم و در صورت تایید لب تاب خریداری شود ( پس لطفا سوال نفرمایید درباره قیمت )

کارمزد بر اساس قیمت تمام شده لب تاب محاسبه خواهد شد

با تشکر

mohammeds

Registered User
سلام

طی سفری که خواهم داشت به هنگ گنگ امکان خرید 1 عدد لب تاپ و 1 تبلت بصورت مسافری مقدور می باشد

دوستانی که علاقمند به خرید هستید مدل دقیق لب تاب را ارائه کنند تا خریداری بشه .

بنده فروشنده لب تاب نیستم پس نمیتونم قیمت بهتون بدم قیمت بر اساس قیمت بیس جهانی میتونید محاسبه کنید( سایت های اینترنتی ) . این امتیاز را به سفارش دهنده میدم که قبل از خرید قیمت دقیق رو به اطلاعش برسونم و در صورت تایید لب تاب خریداری شود ( پس لطفا سوال نفرمایید درباره قیمت )

کارمزد بر اساس قیمت تمام شده لب تاب محاسبه خواهد شد

با تشکر
یعنی 2 تا گوشی و 1 تبلت و 1 لپ تاپ کلا مسافری حساب میشن؟
عجب گمرک بیکاری داریم مـــا

hunter2000

Registered User
یعنی 2 تا گوشی و 1 تبلت و 1 لپ تاپ کلا مسافری حساب میشن؟
عجب گمرک بیکاری داریم مـــا
شما زیاد سخت نگیر :)

چطوری باید مبلغ رو پرداخت کنیم
بعد از تحویل ممکنه؟
70 درصد پیش پرداخت میتوتید حضوری بیاید و رسید بگیرید 30 درصد موقع تحویل

rekabi66

Registered User
قیمت دلارتم میشه بگی با این وضع چند نرخی دلار؟؟؟

Nart

Registered User
:blink: عجب فردا اومدیم گفتی دلار رفت بالا چی ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یا رفتی اون ور دیگه بر نگشتی :D انشالله به سلامت بری و بیای

HAMED HEYDARI

محروم از فعالیت تجاری
من فردا دارم میرم شمال کلوچه بیارم هر کی میخاد میارم تست کنه میل کنه هر کدومو خاست برداره

0037

Registered User
یعنی اونور قیمتا به صرفه نیست ؟
من امکان خرید عمده و انتقال با لنج رو دارم
اگر به صرفه هست مدل بدید بیارم براتون به تعداد

hunter2000

Registered User
:blink: عجب فردا اومدیم گفتی دلار رفت بالا چی ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یا رفتی اون ور دیگه بر نگشتی :D انشالله به سلامت بری و بیای
عجب:) ...........

من فردا دارم میرم شمال کلوچه بیارم هر کی میخاد میارم تست کنه میل کنه هر کدومو خاست برداره

حتما برای دوستان بیارید ولی خرج سفر شمال تا هنگ کنگ تقریبا 4 میلیون تفاوت داره :)

بالا