برگزیده های پرشین تولز

خواندن تمام پستها

mlsbv

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چطوري ميشه به اين انجمن فهموند كه مثلا تمام پستها خوانده شده . كه New Posts كه بالاي همه اين صفحات هست درست عمل كنه. آخه اينطوري تاپيكهاي 20 سال پيش رو هم ميخواد نشون.
من ميخوام اينطوري باشه كه سيستم فكر كنه من تمام تاپكهاي قبلي را خوندم

mlsbv

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آخه پستهاي جديد بر چه مبنايي؟
شما حساب كنيد كه من تاره وارد اين انجمن شدم و New Posts تمام پستها را نشونم ميده از اول تا به اينجا كه من وارد شد. حالا من ميخوام كاري كنم كه انجمن فكر كنه من اون پستها را خوندم. يعني مارك خوانده شده به آنها بزنه براي اكانت من. متوجه منظورم شديد.
بايد يك ابزاري داشته باشه اين انجمن، ولي من پيدا نكردم. يك چيزي مانند: تمام پستهاي قبلي را خوانده تلقي كن.

يك همچين چيزي

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
از وقتي كه هر شخصي از انجمن خارج ميشه يك سري پست زده ميشه كه new posts اونهارو نشون ميده، اين كه مشخص هست. حالا اگر قرار باشه اونها رو خونده شده حساب كنه كه اصلا اونها رو نمايش نميده و كلا پست جديد به چه درد ميخوره. براي همين كار هست ديگه! :)
به نظر من از منو هاي مهم هم هست.

mlsbv

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باز هم متوجه عرض بنده نشديد. توي PHPBB يك چيزي بود كه مثل اونهم توي ميل باكس باهو هست. و اون اينه كه مارك خوانده شده به پستها بزنه. يك مثال ميزنم.
من نزديك به 1 ماه اينجا لوگين نكرده باشم. حالا كه وارد سيستم شدم ميبينم 550 پست جديد هست. خوب حالا فرض را بر اين بگيريد كه از اين 550 من 50 تاشونو بخونم. پس بصورت اتوماتيك خوانده شده محسوب ميشوند. حالا اون 500 تا را هيچ وقت نميخوام بخونم، ميخوام پستهاي جديد از امروز كه وارد شدم توسط New Posts نشون داده بشن. پس بايد يك گزينه اي باشه كه مارك خوانده شده به پستهاي مورد نظر كاربر بزنه. متوجه شدين؟

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
منظورتون اين هست كه وقتي وارد انجمن ميشيد و new posts رو ميزنيد هم پستهاي جديد رو باز ميكنه هم پستهايي كه مربوط به سري قبل كه وارد انجمن شده بوديد؟

mlsbv

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آره منظورم يه جورايي اين هست كه هم پستهاي جديد را نشون ميده و هم پستهاي قديمي خوانده نشده

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
اگه اينطور بود كه خيلي خوب بود. من از خدامه اينطوري باشه.حد اقل توي اينجا اينطوري نيست. فكر كنم اشتباه ميكنيد ها؟ چون فقط پستهاي جديد خونده نشده رو نشون ميده.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
از بالا صفحه لینک میانبرها را کلیک کنید. یه لینک هست : mark forums read همونیه که شما میخوای
ممنون از راهنمایی های فایربوی

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
اینو می برم بخش مباحث عمومی فروم

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از mlsbv :
آخه پستهاي جديد بر چه مبنايي؟
شما حساب كنيد كه من تاره وارد اين انجمن شدم و New Posts تمام پستها را نشونم ميده از اول تا به اينجا كه من وارد شد. حالا من ميخوام كاري كنم كه انجمن فكر كنه من اون پستها را خوندم. يعني مارك خوانده شده به آنها بزنه براي اكانت من. متوجه منظورم شديد.
بايد يك ابزاري داشته باشه اين انجمن، ولي من پيدا نكردم. يك چيزي مانند: تمام پستهاي قبلي را خوانده تلقي كن.

يك همچين چيزي
فقط 500 تاي آخر رو نشون ميده يعني حداكثر 500 تا. من كه از خدامه اين محدوديت برداشته بشه تا بتونم همه رو ببينم! البته ميدونم كه بالاي 500 تا فشار مياره به ديتابيس!
در ضمن اينجا خودش اتوماتيك كار mark forum as read رو بعد از ورود و خروج شما انجام ميده. يعني فقط پستهاي جديد از زمان آخرين خروج شما رو نشون ميده.

بالا