برگزیده های پرشین تولز

خودپرداز پول نداده ولی از حسابم کم کرده ، چکار کنم؟

mohammad59mm

Registered User
لایک‌ها
215
سه شنبه شب می خواستم با کارت "بانک کشاورزی" مادرم 120 هزار تومن از خودپرداز "پست بانک" برداشت کنم ، ولی زد: "پاسخی از بانک مربوطه دریافت نشد" وپولی بهم نداد ولی وقتی همونجا مونده حسابم رو چک کردم ، دیدم 120 هزار تومن رو کسر کرده.
نفر پشتیم گفت نگران نباش ، تا 6 ساعت دیگه برمیگرده
ولی تا حالا که مدام اینترنتی و تلفنی چک کردم پول برنگشته ، تلفن بانک کشاورزی 09603 هم میگه در اون تاریخ 120 هزار تومن برداشت شده
حالا چکار کنم ؟ پول برمی گرده؟ برنمیگرده؟ دردسر و دعوا داره؟ نداره؟ کجا باید برم ؟ نیازه مادرم که صاحب حسابه هم با خودم ببرم بانک؟ باید برم بانک کارتش یا بانک خوپرداز؟
کسی این مشکل براش پیش نیومده؟

3dwin

Registered User
لایک‌ها
438
با سلام
به سیستم پ.خ بانک کشاورزی خوش آمدید .
جهت بازگشت مبلغ کسر شده از حسابتان ، شماره کارت ، رمز اینترنتی ، شماره cvv و تاریخ انقضا کارت را پ.خ کرده تا در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی شود .
با تشکر

hamed-hyper

Registered User
لایک‌ها
39
با سلام
جهت بازگشت مبلغ کسر شده از حسابتان ، شماره کارت ، رمز اینترنتی ، شماره cvv و تاریخ انقضا کارت را پ.خ کرده تا در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی شود .
با تشکر

دروغ میگه برای بنده ارسال نمایید خودم پیگیری می نمایم :D

D.X

Registered User
لایک‌ها
4,002
دوست عزیز برو همون بانکی که از خود پردازش استفاده کردی... و مشکل رو بهشون بگو . امیدوارم مشکلت حل بشه

WISE

Registered User
لایک‌ها
6,739
با سلام
با تشکر

دروغ میگه برای بنده ارسال نمایید خودم پیگیری می نمایم :D

عزیز مشخصات کارتت رو به اینا نده که بدبختت میکنن یکبار من همچین اشتباهی کردم شیره حسابم رو هم کشیدن بیشرفا هرچی پول میریختم توی حساب سریع برداشت میکردن آخرسر مجور شدم یک حساب جدید باز کنم

دوست عزیز برو همون بانکی که از خود پردازش استفاده کردی... و مشکل رو بهشون بگو . امیدوارم مشکلت حل بشه

این راه حل خوبیه ولی قبلش حتما کارتت رو بسوزون تا ازش سو استفاده نشه

mohammad59mm

Registered User
لایک‌ها
215

ممنون
شنبه میرم نتیجه رو هم همین جا اعلام میکنم ولی امیدوارم زیاد دردسر نداشته باشه

Last edited:

mohammad59mm

Registered User
لایک‌ها
215
امروز رفتم پست بانک . گفتند که اگه از بانک کشاورزی پرینت بگیری ، درستش می کنیم. رفتم بانک کشاورزی گفتند باید صاحب حساب رو بیاری. برگشتم خونه 3 تومن پول تاکسی تلفنی دادم با مادرم رفتیم بانک کشاورزی . موقعی که داشتم یه بار دیگه توضیح می دادیم ، یه نفر که احتمالأ رئیس بود گفت : تا شنبه اگه درست نشد ، اون موقع باید بیای.
حالا فعلآ باید تا شنبه صبر کنم ببینم چی میشه.

hamedbb22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوست عزیز برو به عابر بانک بعد دکمه های ضربدر و مربع + چپ رو با هم نگه دار منو مخفی میاد بعد 2 تا گزینه برو بالا بزن کد تقلب افزایش پول بزن بینهایت میشه پولت
fuuthatshi.png

اینو از کجا بلدی؟

hamed_f65

Registered User
لایک‌ها
18
قاعده اش اینه :
تا 72 ساعت صبر باید کنی
اگر برگشت خورد به حسابت که برگشته
اگر برگشت نخورد توی این 72 ساعت میری همون شعبه که عابر بانک داشته
میگی از همونجا مسئول دستگاه بیاد و پرینت داخل خودپرداز رو بگیره و با موجودیش چک کنه
اگر اختلاف حساب وجود داشته باشه با کارت شناسایی و چک کردن مشخصاتت پول رو بهت دستی میدن
اگر اختلاف حساب وجود نداشته باشه یعنی پول بهت پرداخت شده و داری خالی میبندی ( منظورم شما نیستیا دوست عزیز ، در کل دارم میگم )

انشالا تا 72 ساعت برگرده توی حسابت

myhamed

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,110
من یه بار از بانک پارسیان ساله 86 یا 85 بود 20 تومن پول خواستم بگیرم سه تا 5 تومنی داد یه 200 تومنی!
اتفاقا بانک باز بود رفتم تو منو فرستادن پیش زنی که اون مخزنه عابرو پر میکرد
طرف به کل زد زیرش گفتم با دوربین امنیتی چیزی چک کنید من که دورغ نمیگم واسه 5 تومن!!!
خلاصه اخرش گفت برو 5شنبه همون هفته بیا اگه حسابه عابر 5تومن کمو زیاد بشه بهت پس میدم
منم رام دور بود تا اونجا دیدم داره بازی در میاره بیخیال شدم!
کلا سیستمه بانک داری جهان اسلام خیلی جالبه...

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
قاعده اش اینه :
تا 72 ساعت صبر باید کنی
اگر برگشت خورد به حسابت که برگشته
اگر برگشت نخورد توی این 72 ساعت میری همون شعبه که عابر بانک داشته
میگی از همونجا مسئول دستگاه بیاد و پرینت داخل خودپرداز رو بگیره و با موجودیش چک کنه
اگر اختلاف حساب وجود داشته باشه با کارت شناسایی و چک کردن مشخصاتت پول رو بهت دستی میدن
اگر اختلاف حساب وجود نداشته باشه یعنی پول بهت پرداخت شده و داری خالی میبندی ( منظورم شما نیستیا دوست عزیز ، در کل دارم میگم )

انشالا تا 72 ساعت برگرده توی حسابت

هیچ بانکی همینجوری دستی به عمه خودشم پول نمیده.

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
سه شنبه شب می خواستم با کارت "بانک کشاورزی" مادرم 120 هزار تومن از خودپرداز "پست بانک" برداشت کنم ، ولی زد: "پاسخی از بانک مربوطه دریافت نشد" وپولی بهم نداد ولی وقتی همونجا مونده حسابم رو چک کردم ، دیدم 120 هزار تومن رو کسر کرده.
نفر پشتیم گفت نگران نباش ، تا 6 ساعت دیگه برمیگرده
ولی تا حالا که مدام اینترنتی و تلفنی چک کردم پول برنگشته ، تلفن بانک کشاورزی 09603 هم میگه در اون تاریخ 120 هزار تومن برداشت شده
حالا چکار کنم ؟ پول برمی گرده؟ برنمیگرده؟ دردسر و دعوا داره؟ نداره؟ کجا باید برم ؟ نیازه مادرم که صاحب حسابه هم با خودم ببرم بانک؟ باید برم بانک کارتش یا بانک خوپرداز؟
کسی این مشکل براش پیش نیومده؟

هیچ دردسر و دعوایی نداره داداش. روزی هزاران نفر این اتفاق براشون میوفته و با یه اعلام مغایرت به شتاب قضیه حل میشه.

اگه به مشکل خوردی همینجا شماره کارت و تاریخ و مبلغ رو بگو خودم برات حلش کنم.

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
72 ساعته برمیگرده به حسابت
یا نهیتا برو پیش رئیس شعبه حل مشه

hamedone1375

Registered User
لایک‌ها
185
اگه بعد از 72 ساعت بعد برنگشت باید بری همون شعبه بگی من ساعت فلان اومدم اینجا و اینطوری شده. یکی از فامیل های ماهم این مشکل براش پیش آمده بود دست آخر هم رفتن فیلم دوربین خودپرداز رو چک کردن و مشکلشون حل شد.

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 2

hamed_f65

Registered User
لایک‌ها
18
هیچ بانکی همینجوری دستی به عمه خودشم پول نمیده.

مگه من گفتم دستی پول میدن ؟ :دی
من خودم صبح تا عصر کارم توی بزرگترین شعبه های بانک ملی هستش دوست عزیز
اگر قرار بود حدس بزنم و حدسیاتم رو اینجا بنویسم اول نوشتم میگفتم " فکر کنم این کارارو انجام میده بانک "

99 درصد موارد برشگت میخوره
اگر هم برگشت نخورد و جز اون یک درصد بودید تشریف ببرید بانک و بگید پرینت دستگاه رو چک کنن

موفق باشید دوست گرامی

بالا