برگزیده های پرشین تولز

دامنه هايي که روي دستتون مونده و قصد تمديد نداريد بزاريد ديگران استفاده کنند

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
سلام
من فکر مي کنم دامنه هاي زيادي هست که بعد که مشتري پيدا نشد و خلاصه از تب و تاب افتاد ديگه ما حتي وقت به ياد آوردنش هم نداريم بهتر نيست اين ها رو بزاريم هر کي خواست استفاده کنه
چيز خاصي نمي خواهد هر کسي داره و استفاده نمي کنه و فروش هم نمي ره بگذاره شايد يکي پيدا شد استفاده کرد حالا يا موقت يا دائم
با اين وضعيت فيل ترينگ شايد به درد سايت هاي فيل تر هم بخوره
حالا يا قرضي بدهيم به دوستان کساني که هاست دارند يا کلاً بزاريم اسم دامنه ها رو ديگران ببرند رايگان استفاده کنند

ويرايش شد در ادامه جهت روشن شدن موضوع:
البته منظور بنده بيشتر مجاني بود
اگه دقت کرده باشيد توي خونه همه يک انباري هست که پر از خنزر پنزر هست و شايد به هيچ درد ما نمي خورند و با اين که ما هيچوقت از اونها استفاده نمي کنيم ولي معلوم نيست اينها رو براي چي نگه مي داريم
من نظرم اين هست که توي اين انباري ما گر همه که چيزي هم به درد بخوره و قيمتي هم داشته باشه بديم بره شايد به درد يک ادم نيازمند رسيد و اون استفاده کرد حالا قضيه همين دامنه هاست ما که مي دونيم فروش نمي ره و يا با قيمت ناچيز اگه به کسي بدهيم اون استفاده مي کنه و شايد بعد خدا هم در ازاش يه چيزهايي به ما بده به يمن دعاي اون کسي که اين دامنه رو گرفته و يا کساني که به اون سايت دعا مي کنند به ما هم برسه و خلاصه به جاي اين که اون دامنه رو سه چهار تومن بفروشيم شايد اگه مجاني بدهيم برکاتش بيشتر باشه تا بشينيم ببينيم کسي مي خره يا نمي خره اخرش هم به ملکوت اعلاء مي پيونده

hypermatrix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
فکر خوبیه .. منم حاضر به همکاری هستم.
هم برای امانت گرفتن، هم امانت دادن ...

پیشنهادمم یه جور شراکته تا صاحب دامین هم راضی باشه....

اول اگه خودتون دامینی داری بزار تا بقیه هم بیان!

کسی اگه خواست، منم حاضرم دامین بدم! اونقد هست که به همه ی کسایی که به اینجا سر میزنن برسه! ;)

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
خودم دامنه دارم توي دايرکت اي هست ولي خوب تا شهريور سال آينده مهلت داره الان زوده به هر حال اينه:
pccrop.com

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
:)
اتفاقا من به یکی از دوستان یه دامنه قرض دادم تقریبا یه ماه بعد از ثبتش و قرار گزاشتیم که تا آخر مهلت یک ساله ایشون ازش استفاده کنن.
راستی پیشنهاد شراکت یعنی چی؟ اگه چیز خوبیه بگید ما هم بیایم هم دامنه دارم که بدم هم میگیرم و روش سایت راه میندازم.

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
براي بعضي ها كه ريسك وخطر رو مي پذيرند خوبه
خوب هست مثلا 2ماه ميدي يكي كارميكنه بادومين بعد ازش ميگيري وپارك ميكني يا كارهاي ديگر سود ميكني!!!
يه دفعه ديدي دومين دادي به يكي اون اومد كارخلاف واقعي كرد كه كلا بدجوري گيره واسم شما هم به عنوان صاحب دومين است بعد ميان پدرت رو درميارند
يا مثلا يكي كلاهبرداري ميكنه مي افتد به پاي شما
پس معلوم ميشه اگر دوميني داشته باشيم كه اصلا كارنكرده ايم باهاش يا بعضي اوقات هم يادمان نمياد چنين دوميني داشتيم ديگه اگر به يكي بديم كه اون اداره كنه وخلاف كنه وماهم وقت چك كردن نداشته باشيم بدبخت شديم ورفت
ونگيد كه قابل رديابي نيست راحت مي توانند سه سوته بفهمند صاحب دومين كيه و... چون ثابت شده برام

پس اگر كسي مي دهد مواظب باشد

hypermatrix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
همونطور که ariobarzan در ابتدا گفتن، طرف میاد یه دامین برای فروش معرفی میکنه ، اما فروش نمیره و اونم کاری باهاش نمیکنه تا کلکش کنده میشه!!

از طرف دیگه عده ای هستند که می خوان کار کنند، اما به چند دامین به صورت موقت احتیاج دارند و حاضر به ثبت دامین هم نیستند!

اینها میتونن کوپل بشن و با شراکتی مشخص، همکاری کنند ... مثلا:
1. اگه نفر دوم براش مشتری خوب پیدا کرد، 50-50
2. اگه نفر دوم ازش درآمد داشت، 40-60
3. اگه نفر دوم روش کار کرد ( بک لینک، پیج رنک،سرچ ریزالت ، ... ) به ازاء هر رنک یا هر 100 بک لینک یا رتبه و کیورد سرچ و غیره ، حقوق هم بگیره!

البته حرف مهیار هم کاملا درسته ... فکر کنم خیلیا اینجا بعد مدتها آشنایی به یه اطمینان متقابل رسیدند، اما بازم احتیاط شرط عقله!

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
int4you.com
tellmeaboutjobs.com
yahoozoo.com
همشون حدود 7 ماه وقت داره، و امانت می دم، درضمن طرف که میگیره باید مواظب باشه دامنه فیلتر نشه!!

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
البته منظور بنده بيشتر مجاني بود
اگه دقت کرده باشيد توي خونه همه يک انباري هست که پر از خنزر پنزر هست و شايد به هيچ درد ما نمي خورند و با اين که ما هيچوقت از اونها استفاده نمي کنيم ولي معلوم نيست اينها رو براي چي نگه مي داريم
من نظرم اين هست که توي اين انباري ما گر همه که چيزي هم به درد بخوره و قيمتي هم داشته باشه بديم بره شايد به درد يک ادم نيازمند رسيد و اون استفاده کرد حالا قضيه همين دامنه هاست ما که مي دونيم فروش نمي ره و يا با قيمت ناچيز اگه به کسي بدهيم اون استفاده مي کنه و شايد بعد خدا هم در ازاش يه چيزهايي به ما بده به يمن دعاي اون کسي که اين دامنه رو گرفته و يا کساني که به اون سايت دعا مي کنند به ما هم برسه و خلاصه به جاي اين که اون دامنه رو سه چهار تومن بفروشيم شايد اگه مجاني بدهيم برکاتش بيشتر باشه تا بشينيم ببينيم کسي مي خره يا نمي خره اخرش هم به ملکوت اعلاء مي پيونده

AC_Milan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان براي اين که خودم هم به اين کار رونق داده باشم اولين دامنه رو خودم مي گذارم هر کسي واقعا نياز داشته باشه و بخواهد ازش استفاده کنه بگه من بهش مي دهم صد در صد رايگان
PCCROP.COM

ممنون میشم اگر امانت بدید من 100 مگ فضا دارم.

hypermatrix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ایکاش واقعا یه روزی مبناهای غیر مادی هم دلیل کارها واقع بشند ( الان نگی بیا خودمون شروع کنیم!! ) ، اما اساس هر کاری بر اساس هزینه و فایده هست. "چی میدیم،چی میگیریم"! ...
من نوعی هم اگه ببینم کسی میخواد یه کار تحقیقاتی یا آموزشی انجام بده و نمی تونه هزینه کنه، خوشحال میشم کمک کنم. اما کسی هم که دامنه رو میگیره، باید چیزی پرداخته باشه، تا ارزش اونچه که داره رو بدونه!
اون چیز نباید حتما پول باشه، میتونه شراکت در مزایا باشه ... که اگه بود فبها، ولی از اول بنا بر این نباشه که مجانی باشه!

اونوقت اینکار رونق میگیره.

برای مثال اگه کسی میخواد از برخی آموزشهای موجود در بخش "وبمسترها" برای کسب درآمد استفاده کنه، و دوست داره ریسک نکنه و اول یاد بگیره، من حاضرم امکانات رو در اختیارش بزارم و اگه کمکی هم از دستم بر میاد انجام بدم و اگه ببینم پشت کار خوبی داره، حتی درصدی هم از درآمدش نمی خوام و اگه علاقه مند به دامین باشه هم در پایان از حالت قرضی درش بیارم و مجانی بهش واگذار کنم، اما به شرطها و شروطها! .. و از همه مهمتر اینکه " ایرانی باشه و بتونه به جایگاهی برسه که ارز وارد کنه و درآمد خوبی برای خودش داشته باشه. " اونوقت از کارم راضی و خوشحالم.

AC_Milan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
سایتی درباره اخبار IT یا موارد مشابه

AC_Milan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پيغام خصوصي ارسال شد

متن پیغام این آقا :
دوست عزيز از اين طرح هيشکي استقبال نکرد
و من هم انصراف دادم چون مي دونم اين رو مجاني مي دهم حالا يا به شما يا يکي ديگه بعد هم هيچي به هيچي
اين دامنه تا شهريور سال آينده اعتبار داره اگه مشتري نداشت بعد مال شما
شرمنده شما هم شدم

کسی که خودش برای حرفش ارزش قائل نیست چه انتظاری از ...........

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
به نقل از ariobarzan1 :
سلام
دوست عزيز از اين طرح هيشکي استقبال نکرد
و من هم انصراف دادم چون مي دونم اين رو مجاني مي دهم حالا يا به شما يا يکي ديگه بعد هم هيچي به هيچي
اين دامنه تا شهريور سال آينده اعتبار داره اگه مشتري نداشت بعد مال شما
شرمنده شما هم شدم

متن بالا پيغام خصوصي بنده هست براي اين کاربر AC_Milan هست (من براشون پيغام خصوصي زدم که بابا به اين دلايل فعلا نمي تونم در پست شماره سه هم نوشتم):
خودم دامنه دارم توي دايرکت اي هست ولي خوب تا شهريور سال آينده مهلت داره الان زوده به هر حال اينه:
pccrop.com

بعد برداشته براي من نوشته توي پيغام خصوصي توهين آميز که:
به نقل از AC_Milan1 :
کسی که واسه حرف خودش ارزش قائل نیست چه انتظاری از دیگران داره؟
میخای طرح جدید بدیم برای هاست شاید این 100 مگ رو دادمش بهت.
در کل طرح مزخرفی بود من هم اصلا احتیاجی به نام بی مفهومی که ثبت کردید ندارم.
فقط چه بهتر بود که در تاپیک این حرفت رو میزدی تا بقیه هم بفهمن که ...........

بنده پيغام خصوصي زدم براي اين کاربر ولي متاسفانه ايشون برداشته عين پيغام خصوصي رو اينجا گذاشته متاسفم واقعا باعث تأسف هست برات خيلي متاسفم جناب AC_Milan1

دوستان عزيز لطف کنيد اين طرح رو مختومه اعلام کنيد و هيشکي به کسي اينجا چيز رايگان نده
نمونه اش رو ببنيد هنوز هيچي نشده و من بهشون گفتم بابا اين دامنه حالا حالاها وقت داره شما بزار باشه تا ببينم چي مي شه ولي متاسفانه اومده پيغام خصوصي بنده رو اينجا گذاشته
خودتون قضاوت کنيد ببنيد بنده چه هيزم تري به ايشون فروختم
خوب به اين نتيجه مي رسيم که ما لياقت هيچ چيز رايگان رو نداريم
خودتون ببينيد که ايشون با زور مي خواهد از بنده دامنه رو بگيره بعد هم که من بهشون اينطوري پاسخ دادم و از طريق پيغام خصوصي و ايشون اومده پيغام خصوصي رو اينجا به نمايش گذاشته که چي بشه ؟؟؟؟ من همون بالا هم عرض کردم که دامنه دارم ولي الان نمي تونم بگذارم رايگان چند ماهي مونده به تاريخ Expire شدنش چشم مي زارم رايگان منظورم اين بود نه اين که دامنه اي که من چهار ماه قبل توي دايريکت اي به قيمت 8000 تومان رجيستر کردم الان بيام مفت و مجاني بزار در اختيار تويي که لياقت ات همين هست که بري بخري و اينطوري آبرو و حيثيت بنده رو زير سوال نبري
دوستان عزيز مطمئن باشيد اين شخص AC_Milan اگه دامنه رو هم مي گرفت يا قرضي يا به هر شکل خيانت مي کرد من از اين جور آدم ها زياد ديدم و برخورد داشتم

نمي خواستم مطلب زير رو بگذارم ولي گفتم دوستان رو از فيض ثوابش محروم نکنم بخوانيد:

ببنيد حجت کار خودم :

دوستان ملاحظه کنيد در اين فروش قطعه کامپيوتر که بنده داشتم دو تا قطعه رو به صورت اشانتيون به خريدار دادم و بدون چون و چرا صحيح و سالم در شيراز تحويل دادم اين هم از حسن نظر بنده که خودم اگه حرف مي زنم عمل هم داشتم متاسفانه برخورد هاي اين چنيني باعث مي شه کسي به کسي اينجا کمک نکنه
سلام
به علت ارتقاء سيستم اين قطعات رو يک جا مي فروشم
اين قطعات سال 3/83 شيراز خريداري کردم

cpu: Amd 2600+ Barton Box

Main board: MSI KT6 delta serios

ram: 2*256 mb=512

vga: xfx 256 mb 6200

modem: zorlrix

دو قطعه زير هم مال کيس خودم و همين مادربورد بوده که به عنوان اشانتيون ارسال مي کنم:

power mec pinckload 400W

vga 64 ati خروجي دو مانتيوره

کليه قطعات فوق داراي کارتن و دفترچه سي دي و بسيار تميز مي باشد.
مودم اصل زولتريکس است که اوايل ورود به بازار خريداري کردم.
سي پي يو تا کنون از روي مادبورد باز نشده است.
گارانتي ندارند
لينک به اين پست:
http://forum.persiantools.com/t102499.html

hypermatrix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان ariobarzan و ac_milan ... لطفا هر دو پستاتونو ویرایش کنید!

کار درستی نیست که اینجوری برخورد کنید.
..

در مورد منتفی کردن طرح هم.... پیشنهاد خوبی بوده و مطرح کردنش با ariobarzan بوده ، اما نمیشه به دلیل یک مورد انحراف از معیار، موضوع رو منتفی کرد!
ایشالا که برای دیگرون همراه با موفقیت باشه ...
..

اگه کسی پیشنهادی برای به نتیجه رسیدن اینکار داره، مطرح کنه

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
دوستان ariobarzan و ac_milan ... لطفا هر دو پستاتونو ویرایش کنید!

کار درستی نیست که اینجوری برخورد کنید.
..

در مورد منتفی کردن طرح هم.... پیشنهاد خوبی بوده و مطرح کردنش با ariobarzan بوده ، اما نمیشه به دلیل یک مورد انحراف از معیار، موضوع رو منتفی کرد!
ایشالا که برای دیگرون همراه با موفقیت باشه ...
..

اگه کسی پیشنهادی برای به نتیجه رسیدن اینکار داره، مطرح کنه
من هم چنان رو پیشنهادم هستم، طرح هم طرح جالبی هست!! بخواید من فضا هم می تونم در آختیار طرف امانی قرار بدم با سی پنل و ...

hypermatrix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بله ...
اگه شخص قابل اعتماد و جدی و اکتیوی باشه ، ارزش معنوی ( و حتی شاید مادی ) اینکار رو داره...

من هم حاضرم ....

hypermatrix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
راستی! .. ایکاش مدیری که امروز زحمت مرتب کردن این تالار رو کشیدند ، پست های page1 رو هم پاک میکردند.

با تشکر

بالا