برگزیده های پرشین تولز

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

Ehsan756

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
نه فقط اون دوتا نیست،اون دوتا فقط بازه
بقیش یا خواهرن یا بسته شدن!

mahsa728

Registered User
لایک‌ها
400
زرین زاد اصلا هم سخت نیست امتحانش.شبیهه جزوشه
فقط حتما یادت باشه دور جواب آخرت کادر بکشی و واضح بنویسی و سوالا رو به ترتیب جواب بدی
جزوشو توی طول ترم حتی دو سه بار سرک بکشی بهش و درسو سرکلاس بگیری حله
وگرنه هردرسیو کلا غایب باشیو بذاری واسه شب امتحان سخت میشه :)
ولی واقعا خوب یادمیگیریو بدرد میخوره.من دیدم که کساییکه با استادای دیگه داشتن الان ترم 10 هستنو هنوز مدار منطقی رو نفهمیدن نتونستن پاس کنن ولی من یه ضرب 17 شدم و توی ساختمان داده هم بدرد میخوره چیزایی که زرین زاد میگه.
کلا حرفه ی من پیچوندن استاد و جوابه ولی چون اینطوری گفتید یادم میمونه با ایشون این کارو نکنم:D
ممنون قوت قلب گرفتم;)
در مورد اینکه چقدر سخته که نمیدونم ولی اینطور معروفه که سخت میگیره. این @alexp2 فکر کنم باهاش داشت. اگه درس میخونی بردار نگران نباش چون درست درمون درس میده. اوضاعش نگران کننده نیست (مثل عزت دوستو کتی و ...)
پیشرفته هر استاد برا خودش طرح میکنه. ینی خیلی جالبه اینقدر نگران پیشرفته ای نگران ریاضی هات نیستی /rofl
ضمنا پایین پستت دیدم راحت حرف حذف کردن اندیشه میزنی... به این موضوع دقت کن که هر ترم فقط یدونه درس اسلامی میتونی برداری.
دوستان گفتن که قابل تحمله:)
اخه این یه درسیه که ادم باهاش مهارت یاد میگیره ولی ریاضی که مهارت و اینجور چیزها نداره که!:)شغل اینده ی ادمی بستگی به یاد گرفتن این درس های اینجوری داره:p
کلا 6 تا درس معارف رو باید پاس کنیم که میشه بی خیال یک ترم شد;)فوقش اینه که تابستون مجبورم پاسشون کنم...

shabahang-r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
از دوستان کسی استاد کاشفی تو طراحی الگوریتم میشناسه ؟!!

david21

Registered User
لایک‌ها
1,112
یعنی سیاستشون منو کشته استاد خوبو میندازن تو کلاس کوچیک تا اگه خودشونم خواستن نتونن اضافه ظرفیت بدن

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
داداش ام ان ای اینم بهت می گم احتمالا بدردت می خوره اساتید رو دقت کرده باشی یه سری هاش توی تیتر نوشته بودن و چون تیتر پریده معلوم نیست چه درسیته لینک ها هم کار نمی کنن ولی می تونی بری صفحه اول اسم رو نگاه کنی و سرچش کنی توی اون تاپیک من سرچ کردم با این که اسم استاد رو ننوشته بود داخل متنش ولی اوردش .کمکی از من بر میاد ؟

sirius-shan

Registered User
لایک‌ها
201
من باهاش آزکامپیوتر داشتم
این ترم اومده
استاد رله یی بنظر میاد
نمره هم به هممون خوب داد
منصفه
به خاطر همین جمله ای که گفتی من باهاش شبکه های کامپیوتری برداشتما! اگه به هر دلیلی بد در بیاد یا بخواد اذیت کنه شوما باید جوابگو باشی:D

mohmrg

Registered User
لایک‌ها
393
به خاطر همین جمله ای که گفتی من باهاش شبکه های کامپیوتری برداشتما! اگه به هر دلیلی بد در بیاد یا بخواد اذیت کنه شوما باید جوابگو باشی:D

دردری حرفش سنده !
دفعه ی اخرت باشه !

تسلا

Registered User
لایک‌ها
943
حالا من اصلا هیچی کسایی که طبق چارت جلو رفتن و نه یک ترم بلکه هر ترم هم به مشکل بر می خورند تکلیفشون چیه؟ این جور دانشجو ها رو زیاد دیدم.
می خوام بگم اصلا این ترم من شصت تا امتحان تو یه روز می دم آیا هر ترم این طور خواهد بود و قراره هیچ کس هم صداش در نیاد؟

امکان نداره کسی طبق چارت جلو بره و هر ترم دو تا امتحان 3 واحدی در یک روز داشته باشه گرچه دو تا امتحان در یک روز چیز عجیبی نیست و برای همه دانشگاه ها و دانشجویان پیش میاد. دو امتحان در روز به ندرت برای من که سال هاست این دانشگاه هستم پیش اومده.

sirius-shan

Registered User
لایک‌ها
201
این صدرر منوچهری بلخره کسی شناختش ؟
برای زبان تخصصی؟؟؟؟ خوبه... سر کلاس نری کاری نداره. یه جزوه میده که باید ترجمه ی کلش رو بلد باشی. ولی بهتره سر کلاس بری. چون قسمت های زیادی رو برای امتحان حذف میکنه و چند صفحه میمونه. ولی یه مشکل هست. باید ترجمه رو دقیقا عین خودش بنویسی. من کلن تو زبان مشکلی ندارم، مطمئن بودم 20 میشم، داد بهم 17... رفیقم فک میکرد 16-17 میشه، بهش داد 10:||||||||||
در کل خوبه، ولی سخت میشه 20 بگیری ازش دیگه...

sirius-shan

Registered User
لایک‌ها
201
دردری حرفش سنده !
دفعه ی اخرت باشه !
حالا که اینطوری شد خودتم باید پاسخگو باشی!!:D
اصن وایسا بینم، اگه راس میگی تو هم بیا شبکه های کامپیوتری رو بردار، 2 واحد اختیاری. بردار دیگه! هان چی شد؟:D همین الان بردار:D

تسلا

Registered User
لایک‌ها
943
امیرصوفی
و صدر منوچهری
و محمد زمانی
رو هیشکی واسه آز مدار 1 نمیشناسه؟

فقط با امیرصوفی برندار که گند ترین استادی که در عمرم داشتم. از اون حزب الهی های بی اخلاق که سرکلاس بحث های سیاسی می کرد. چیزی از الک که بارش نبود. گند زد به پایه الکترونیک ما.

mahsa728

Registered User
لایک‌ها
400
امکان نداره کسی طبق چارت جلو بره و هر ترم دو تا امتحان 3 واحدی در یک روز داشته باشه گرچه دو تا امتحان در یک روز چیز عجیبی نیست و برای همه دانشگاه ها و دانشجویان پیش میاد. دو امتحان در روز به ندرت برای من که سال هاست این دانشگاه هستم پیش اومده.
من که ترم اولیم توی همون ترم اول با همچین مشکلی مواجه شدم!تازه طبق چارت هم جلو رفتم:D
البته دروس عمومیم اینجوری بودش ولی خب با این حال خیلی سخت بود دیگه چه برسه به اوناییکه اختصاصیاشون تو یه روزه:confused:
زبان 3 واحدی و اندیشه 1 واحدی توی یک روز و پشت سر هم:cool:فارسی 3 واحدی هم فردا صبحش:eek:فارسیشم امتحانش سخت بود و هنوزم که هنوزه نمره اش نیومده:Dدیکه حاضرم درسی رو بر ندارم ولی اینجوری تویک روز امتحان ندم:p:D

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
من که ترم اولیم توی همون ترم اول با همچین مشکلی مواجه شدم!تازه طبق چارت هم جلو رفتم:D
البته دروس عمومیم اینجوری بودش ولی خب با این حال خیلی سخت بود دیگه چه برسه به اوناییکه اختصاصیاشون تو یه روزه:confused:
زبان 3 واحدی و اندیشه 1 واحدی توی یک روز و پشت سر هم:cool:فارسی 3 واحدی هم فردا صبحش:eek:فارسیشم امتحانش سخت بود و هنوزم که هنوزه نمره اش نیومده:Dدیکه حاضرم درسی رو بر ندارم ولی اینجوری تویک روز امتحان ندم:p:D
باو سوسول بازی درنیارین دو امتحان در روز اصن مزه انتخاب واحده ادمو مرد بار میاره .من این ترم روحانی و کتیرایی معماریم رو یه روز با اختلاف 1 ساعته هوش دقوقی و مهندسی نرم سلاجقه هم توی یه روز دیگه که بازم با هم یه ساعت اختلاف دارن .اونایی که این اساتید رو می شناسن می دونن چی می گم .غولای مرحله اخر کامپیوترن اینا .

david21

Registered User
لایک‌ها
1,112
وضعیت از اولش بد بود پنجشنبه رو هم از روزای اداری و امتحانات حذف کردن امتحانا تو هم فرو رفتن:confused:

بالا