برگزیده های پرشین تولز

دانشگاه آزاد... مخالفین و موافقین

وضعیت
موضوع بسته شده است.

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
اگه تحت قوانین فرم بحث ادامه پیدا کنه مشکلی نیس

اگه پستی خلاف مرامنامه دیدید حتما از بدریپورت استفاده کنین

ممنون

خلاف مرامنامه!!
یکی بیاد و به یه ملیون نفر یک جا بگه ... و... خلاف مرمنامه نیست!!!
چه تساهل و تسامه یی داری شما!!

slipknot_james

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا من پشیمون شدم دیگه نمیخوام برگردم کنکور بدم.
چون این دانشگاه سراسری میخونه (شوخی)
بن شدی دیگه بسه پاشو برو بخواب فردا باید بری دانشگاه با پسرای دوستت تو دانشگاه همش به ریشو سیبیل هم دیگه نگاه کنین حالشو ببرین :دی.
تو که خودت اونجا راحتی داری درست رو میخونی به دانشگاه آزاد چرا گیر دادی؟ دلت از یه جای دیگه پره سر دانشگاه آزاد خالی میکنی؟ نکنه اونی که محلت نذاشته دانشگاه آزادی بوده؟ :دی

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
خلاف مرامنامه!!
یکی بیاد و به یه ملیون نفر یک جا بگه ... و... خلاف مرمنامه نیست!!!
چه تساهل و تسامه یی داری شما!!

چی میگی؟ من به یه میلیون نفر گفت نقطه چین ... اونم یک جا!!!؟
من نمی دونم تساهل و تسامه یعنی چی. ...
من دارم مخالف نهادی به نام دانشگاه آزاد حرف میزنم ... کاری به کار هیچ کس هم ندارم....
آره نه دارم ... دانشجو هایی که حاضرا ترمی 700 - 500 تومن (دست کم) بدن تا بتونن برن دانشگاه آزاد شعبه کویر لوت ./
و البته خوب و بد همه جا هست .

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
بن شدی دیگه بسه پاشو برو بخواب فردا باید بری دانشگاه با پسرای دوستت تو دانشگاه همش به ریشو سیبیل هم دیگه نگاه کنین حالشو ببرین :دی.
تو که خودت اونجا راحتی داری درست رو میخونی به دانشگاه آزاد چرا گیر دادی؟ دلت از یه جای دیگه پره سر دانشگاه آزاد خالی میکنی؟ نکنه اونی که محلت نذاشته دانشگاه آزادی بوده؟ :دی

بازم چرت و پرت ... تو خسته نمیشی از چرت و پرت نوشتن؟ ؟ ؟ ؟
چرا گیر دادم!!!؟ چون 3 روز پیش مامور حراست آزاد جهرم منو گرفت ... چرا چون ازش پرسیدم ژتون غذا رو کجا میدن ... دستمو گرفت که بیرونم کنه منم دستشو زدم کنار گفتم : ول که چیل(دهن ) تو چاک میدم . داشت دعوامون میشد
چون حالم از این قیافه های بزک کرده به هم میخوره . چون یه مشت آدم بی هدف و الکی خوش رو میبینم که یه جا جمع کردن . (بازم میگم همه نه ... خیلی ها )

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527

نه ... ولی چند تا از اونایی که محلشون نذاشتم امسال دانشگاه آزادی شدن . جدی میگم /

slipknot_james

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بازم چرت و پرت ... تو خسته نمیشی از چرت و پرت نوشتن؟ ؟ ؟ ؟
چرا گیر دادم!!!؟ چون 3 روز پیش مامور حراست آزاد جهرم منو گرفت ... چرا چون ازش پرسیدم ژتون غذا رو کجا میدن ... دستمو گرفت که بیرونم کنه منم دستشو زدم کنار گفتم : ول که چیل(دهن ) تو چاک میدم . داشت دعوامون میشد
چون حالم از این قیافه های بزک کرده به هم میخوره . چون یه مشت آدم بی هدف و الکی خوش رو میبینم که یه جا جمع کردن . (بازم میگم همه نه ... خیلی ها )

قربون دستش.
عزیزم دانشگاه آزادیا اسپم ها رو زود شناسایی میکنن. :دی
من دیگه اینجا پست نمیدم ... همه چی مشخص شد.
هیشکی حرفات رو قبول نداره.

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
من رفتم بخوابم ... به احتمال زیاد فردا عصر که می آم تاپیک پاک شده ... اما دلیلی نداره بخوان پاکش کنن .
تا فردا هر چی دوست دارین بنویسین من فردا می آم و ادامه ی جنگ ....
راستی زورتون می آد چرت و پرت ننویسین.
اشکالی نداره .... آخی

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
قربون دستش.
عزیزم دانشگاه آزادیا اسپم ها رو زود شناسایی میکنن. :دی
من دیگه اینجا پست نمیدم ... همه چی مشخص شد.
هیشکی حرفات رو قبول نداره.

هیشکی ؟ !!!! اصلا راست میگی من اومدم اسپم کنم .
عزیزم دانشگاه آزادیا اسپم ها رو زود شناسایی میکنن ؟ چه ربطی داره ؟ نخبه . نخبه دانشگاه آزادی .

داره جنگ میشه .
آره تعصبات خشک و پوسیده . همینه و همین هم درسته .
قلمت خ..... بهتر

ocarina4

Registered User
لایک‌ها
25
چرا آواتار برگردونندی.....قبلی بهتر بود

راس میگه چی شد بن کردی به دانشگاه آزاد؟
تو این مملکت همه میخورن یه ابم روش ، شما گیر به روابط دختر و پسر دادی.. که بنظرم باید آزاد باشه...
درضمن اونقدری که تو این دانشگاه های دولتی داره حیف میل میشه سرمایه مملکت ، تو دانشگاه آزاد نیست
دانشگاه آزاد چون پول رو مستقیم مردم میدن به چشم میاد ، که این جناب محمود خان هم خوب داره رو این قضیه مانور میده...

azad az zad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اصلا مهم نیست که دانشجوها تو دانشگاه آزاد چیکار می کنن ! مهم اینه اونیکه مدرک گرفته از دانشگاه فارغ التحصیل
میشه سواد داشته باشه !
اگه الکی جایی ( حالا مهم نیست دانشگاش چی باشه ) به دانشجوها نمره نده اونوقت اصلا دانشجوها فرصت این
کارا را هم نمی کنن ! ولی وقتی که هر کی سرش را انداخت پایین اومد دانشگاه نمره گرفت اونوقته که دانشجو میره دنبال الافی
فرقی هم نمیکنه وقتی تو دانشگاه نتونه تو خیابون می تونه
هرچند که به نظر من اصلا مهم نیست دانشجو دختر بازی بکنه یا نه چون این مساله کاملا شخصیه و هرکس مختاره هر
جوری فکر می کنه عمل کنه ولی متاسفانه بجز دانشگاه سراسری بقیه جاها الکی به همه نمره میدن

611

Registered User
لایک‌ها
0
منظورم از کثافت کاری اینه که دانشجو مملکت صبح که از خواب پا میشه نیت میکنه امروز مخ فلان دختر رو بزنه یا دختر میره سر کلاس هی برای استاده چشم و ابرو بیاد تا یه جوری خودش رو بچسبونه بهش. اصلا بهث مانتو کوتاه یا چادر نیست .

خوبه موافقی من گفتم الان همه بهم میپرن ... البته الان منتظر موافقان هم هستم ... اونایی که چشماشون رو بستن و از این جو کثیف لذت میبرن .
گفتی روشنفکر واقعی :> ؟ روشنفکر واقعی چیه ؟ اینکه بیای همه کثافت کاری هاتو به دلیل اینکه دنیا پیشرفت کرده و باید مطابق فرهنگ غلط اروپایی ها پیش بریم سرپوش بزاری؟

آقا این تحلیل های شما از کثافت کاری زیاد با هم نمی خونه ، فک کنم پست بعدیت ، کثافت کاری رو به پوشک بچه ربط بدی :دی

تعریف دقیق شما از جو کثیف و کثافت کاری چیست ؟ ذکر دو مثال کافی است .(بارم 1.25)

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
از كجا ميدوني 50 درصدشون براي چيز اومدن اونجا امار گرفتي يا سرشماري كردي شايدم اطلاعات از منبع موثق داري:blush: فوقش هم بيان به من و شما چه اگه كسي بخواد بياد اونجا برا اين كارا خوب بياد (داره پول ميده وقت ميزاره اونا هم تا يه حدي بيشتر سخت نميگيرن چون اگه بگيرن ديگه كسي اونجا نميره )و تا زماني كه به حق من و شما تجاوز نكنه مشكلي نيست مگه من و شما وكيل وصي اونجاييم امسال هم داره دانشگاه دولتي 90 درصد يا بيشتر پذيرش ميگيره مطمئن باش اونجا هم ميشه دانشگاه آزاد كم كم بدون اگه كسي بخواد درس بخونه تو هر محيطي ميتونه مگه توي غرب اين چيزا نيست حالا مشكلي پيش اومده براشون .
آره جو كثيفي داره اما بستگي داره كثيفي چي باشه اگه مانتوي كوتاه كثيفيه آره كثيفه اگه روشنفكري و آزادي هاي شخصي به نظرت كثيفيه آره كثيفه حتما به نظرت چادر پوشيدن و صورت را تا دماغ گرفتن يا ريش گذاشتن و ... پاك بودن را نشون ميده بايد بگم خيلي بچه اي يا خودت را زدي به بي اطلاعي ....
اگه اونجا شده خونه فساد پس خيلي از جاهايي كه دارن قانوني اين مملكت و ناموس اين مملكت را غارت ميكنن چطور بايد تشبيهشون كنيم اگه اونايي كه ميگي ادعاي روشنفكري داره توهم ادعات با اين تاپيكت كه زدي خيلي بيشتر از اوناست .
اصلا مشكل اصلي تو و دردت تو و خيلي هاي ديگه مثل مرحوم پسر شيعه كه بن هم شد تو اين فروم چيه نه تو اين تاپيك بلكه خيلي جاهاي ديگه اين فروم كه خودت ميگي تاپيكات پاك ميشن :p
در آخر بهت پيشنهاد ميكنم كه هيچوقت اينطوري قضاوت نكني راجع به قشري كه نميشناسيشون من تا پايان مقطع فوق ليسانس تو ي اين مركز كه تو بهش ميگي خونه فساد تحصيل كردم .
راستي آواتار قبليت بيشتر بهت ميومد :happy:

کاملا تایید میشه البته بحث چادر یا ریش به تنهایی نیست ، منظور شما 100% تفکر پشت این جریان هاست ؛ ریش مرتب، هر چند بی مدل هم بعضی وقت ها میتونه قشنگ باشه ، ( ولی باید به خود شخص بیاد ) اینو با اجازه ارمین خان گفتم کسی سطحی نگری نکنه
ببینم تو با دخترا مشکل داری نه؟
اگر منظورت از کثافت کاری مانتو کوتاه و نمیدونم این چیزاست باید بگم که جمع کن بینیم بابا.
تو با دخترا مشکل داری.
کلا مشکل داری.

از نوشته های بلاگشون و سایر پستهاشون تو فروم ، خصوصا ربط پیدا میکنه به یک چیزی که یک طرفش دختر هست ، کاملا همچین چیزی به چشم میاد ، همونطور که قبلا گفتم شاید شکست عشقی دلیلش باشه .

حالا اگه دختر هم بود چي ميشد ,ميشد خونه ي فساد اين ديگه نشان از بي ظرفيتي خوته كه اين طور فكر ميكني انتظار داري بين پسر و دختر يك ديوار بشكن وسط كلاس بس كن اين حرفهاي ملايي را

no comment

اصلاً بنظر من دختر و پسر اگه رابطشون آزاد باشه خیلی تو طرز برخورد و شکلگیری شخصیت اجتمایی موثر تره ، اونایم که دانشگاه میرن دیگه بچه مدرسه ای نیستن... (گرچه یک عده از شرایط بوجود آماده بشکل همون بچه مدرسه ای ها استفاده میکردن)

چیزی هست که باید روش کار بشه ، مشکل اینه که اثر پذیری ادم بین 8 تا 16-17 سال هست و بعدش به سختی میشه ادم رو عوض کرد ، ......

پیرمرد عزیز هم که پیس دادن ، ما ارادت داریم به ایشون .

نه .
وقتی خیلی ضایس که طرف صبح تا شب بخاد مخ یکی رو بزنه ولی نتونه بعدش بیاد بگه : واه واه این جوونا چقدر جلفن

یا حتی اصلا در توانشون نباشه یا نبینن ( بحث خجالت و کم رویی نه ) که برن ....

من خودم دانشگاه ازادی هستم! به شخصه اون چیزی رو که تو تمام مدت تحصیلم تو دانشگاه دیدم برعکس اون چیزی هست که میگی! اصلا هم از این خبرا که میگی نیست! روابط بین پسرا و دخترا هم خیلی خوبه! یعنی به شکلی هست که بهش میگن روابط سالم بین دختر و پسر! در ثانی هر دانشگاهی برای خودش دانشجو ضعیف و وقوی داره ! ربطی هم به سراسری و ازاد نداره! از نظر درسی احتمالا دیدی که دانشجویان ازادی در المپیادهای دانشجویی و مسابقات همیشه جزء بهترین ها هستند! به شخصه وقتی به بعضی مسائل در بعضی دانشگاه های سراسری نگاه می کنم
به دانشگاه خودمون افتخار می کنم!

دانشگاه ازاد قزوین برای روباتیک و کامپیوتر نمونش !
دانشگاه ازاد تهران ...
یا همین عمران استهبان ، نزدیک خودتون......

به دانشگاهتون افتخار میکنی؟
خودم گ ه ی نیستم اما کاکای غیوری دارم
خودت چی شدی؟ مقام آور؟

جنابعالی چی ؟!

گمون نکنم ، چون نوشته های بلاگش مال قبل از زمان دانشگاهس ، فکر نکنم می خواسته با یک milf دوست بشه ....

چون 3 روز پیش مامور حراست آزاد جهرم منو گرفت ... چرا چون ازش پرسیدم ژتون غذا رو کجا میدن ... دستمو گرفت که بیرونم کنه منم دستشو زدم کنار گفتم : ول که چیل(دهن ) تو چاک میدم . داشت دعوامون میشد

ببین چی شده که مامور حراست دستشو گرفته ، حالا ایشون که می گه باید حراست رو زیاد کرد و صد البته حراستی ها رفتار خوب و درشان اجتماع رو دارن ( اکثرا !!!! ) ؛ ایشون رو که دانشجوی دانشگاه ازاد نیستن خواسته بکنه بیرون ، و ایشون هم اینطوری حرف زده ،
به قولی :
he is showing his true color

نه ... ولی چند تا از اونایی که محلشون نذاشتم امسال دانشگاه آزادی شدن . جدی میگم /

عجب .....

من رفتم بخوابم ... به احتمال زیاد فردا عصر که می آم تاپیک پاک شده ... اما دلیلی نداره بخوان پاکش کنن .
اشکالی نداره .... آخی

ایشون اینجا رو با کل میدون اشتباه گرفته ؛ نمیدونه فروم جای بحث هست نه جنگ ، لحن حرف زدن : چیلتو چاک میدم ؛ و سایر چیزا که هرروز تو پست های ایشون میبینیم ،

در کل بسیار جالب بود ....

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
اشکالی نداره .... آخی

نه هنوز هست بیا ادامه جنگتو بکن :D

حالا چرا توی این نا کجا آباد همش به دختر و جنس مونث گیر میدن مگه اینها نمیتونن طوری که دلشون میخواد رفتار کنن لباس بپوشن یا حرف بزنن یا اصلا چرا به کسی گیر میدن به نظر من زندگی زیباترین چیزیه که خدا به ما آدمها داده و فقط داده که ازش لذت ببریم توی اون دنیا هم مطمئن باشید هرکسی که بیشتر اینجا لذت برده باشه اونجا هم بیشتر بهش حال میدن به قول معروف اندازه جیبت بهت آش میدن

اصلا این بحث ها چیه که مثلا چرا فلان کس با فلان کس حرف زد این اجتماعو به لجن کشید خوب اگه روابط نباشه که اجتماعی بوجود نمیاد من خودم جهرمی هستم بعضی از خانوادها توی جهرم طوری با فرزاندانشون ( الی خصوص دختر ) رفتار میکنن که انگار .....البته این رفتار با خودشون هم بوده الان شما ببین توی همین جهرم چقدر مشکلات اجتماعی زیاد شده با اینکه اکثر مردم جهرم تعصب خشک دارن

درسته هرجا یه عده خراب هم هستن ولی همینها هم از همین اجتماع هستن و به نظر من حقشونو جوری که دوست دارن زندگی کنن و ما اگه مسلمون هستیم باید کمکشون کنیم نه اینکه سنگ سار

هیچکس هم دلش نمیخواد روابطی که ایجاد میکنه برای اطرافیان ایجاد زحمت بکنه اینو حداقل در مورد خودم میگم

من چند تا کشور رو دیدم اونجا مردم آزاد زندگی میکنن همه جورش هست ولی شهرشون به مدینه فاضله نزدیکتره تا ما که به نظر من کامل ترین دینه عالم رو داریم آخه چرا شاید به دلیل اینکه دینداران ما ( یا کسانی که ادعای دین دارن ) به ...

چرا از این نعمت درست استفاده نکنیم چرا ما دینو درست معرفی نکنیم تا مخاطب با شعور خودش تصمیم بگیره چرا باید با بغض حرف بزنیم که همچی سره این دین عزیز خراب بشه چرا باید پشت این مسلک کارهامونو انجام بدیم

یه مقدار جوشی شدم زیاد حرف زدم از همه و الیخصوص مدیران معذرت میخوام ولی فکر کردم باید اینها رو بگم

ان شاالله کسی ناراحت نشده باشه و با من هم سره جنگ نداشته باشه چون من تا الان که 24 سالم شده با هیچکس دعوا نکردم و به هیچکس هم توهینی نکردم بازم معذرت میخوام قصدم جسارتی نبود

Babak

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
32
شاید این بنده خدا هم حرف هایی که فقط و فقط به عنوان شایعه پخش میشه (این با اون تو دانشگاه .... واااااااای ) رو میشنوه و فکرای ناجور میکنه ( دوست و رفیق )

باید بگم کاکو اینجوریا نیست شاید یه عده بزک میزنن میرن دانشگاه که خیلیاشو دیدم شما شاید از این عده خوشت نیاد بیخیالشون شو محلشون نده اونام برای خودشون دلایلی دارن

خودت رو درگیر نکن ... هرجوری عشقته زندگی کن

یا علی

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
واقعا" جالبه؛افراد تحمل شنيدن نظرات هم رو هم ندارن،خوب نظر يه فرد با نظر فرد ديگه فرق داره؛اما چرا به جاي اينكه نظرات رو بگين،به هم مي پرين؟
خوب در رابطه با دانشگاه آزاد و سراسري،
من دوره كارشناسي رو در دانشگاه دولتي گذروندم و الان هم فوق رو دانشگاه ازاد مشغولم،اينم بگم كه قبل از اينكه سراسري دوره كارشناسي رو بگذرونم؛يه ترم هم دانشجو آزاد بودم،اما نصراف دادم،به خاطر جو دانشگاه،اما منظور من از جو بد دانشگاه اين موضوعات نبود،اساتيدي كه به خصوص تو دوره كارشناسي در دانشگاه آزاد تدريس مي كنن،درصد بالايي در سطح اساتيد سراسري نيستن،من اين رو در دوره كارشناسي ديدم،اما اين موضوعاتي كه برخي ميان دانشگاه و به بعضي مسائل حاشيه اي فكر مي كنن رو در دانشگاه سراسري هم ديدم،شايد با شدت كمتر،به قول دوستمون در همه جا ممكنه اين موضوع باشه،اما خوب در دانشگاه آزاد به علت جمعيت بالا بيشتر تو چشم هست،
اما من از سيستم دانشگاه آزاد اصلا" حمايت نمي كنم؛با اين شهريه هاي بالايي كه مي گيرن؛اما سرويسي كه مي دن بعضا" از دانشگاههاي سراسري پايين تره،در دوره كارشناسي ارشد آزاد هم اينجور مسائل اصلا" وجود نداره؛(حداقل من نديدم)اينقدر درگير كار و درس و تحقيق هستن( به خصوص مسائل كار و زندگي)كه ديگه كسي به اينجور مسائل فكر نمي كنه؛اما وقتي دانشجوهاي كارشناسي رو مي بينم،شايد تو اونها اين مسائل بيشتر ديده بشه،(البته بازهم ممكنه به خاطر جمعيت بيشتر اونها باشه)
در نهايت همونطور كه دوستي گفتن،همه نوع آدم همه جا وجود داره،سراسري و آزاد هم نداره،كم و زياد داره،اما اينكه اينها رو در دوسر طيف ببينيم،اصلا" صحيح نيست؛
من با افرادي كه مغرضانه هم نظر مي دن مشكل دارم؛سر كلاس درس؛در مورد دانشگاه آزاد صحبت شد؛يكي از دانشجويان هم براي خود شيريني گفت(چون اكثرا" از دانشگاههاي سراسري هستيم كه اونجا قبول شديم)"من دوره كارشناسي هم دانشگاه دولتي بودم؛اما اونجا اون قدر هم كه مي گن؛آش دهن سوزي نيست"،من هم واقعا" با اين حرف متاسف شدم؛
اين آقا دچار تفريط و برخي از دوستان هم گاها" دچار افراط مي شن كه از ديد من درست نيست؛
موفق باشيد.

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
یه سوال دارم.

به نظر شما دوستان آیا دانشگاه آزاد گفته که آهای جوونا بیایید اینطور باشید.
یا آهای اساتید اینطور برخورد کنید.

خیر دوستان عزیزتر از جان. جوانهای مملکت خودشون میخوان اینطور باشند.
روشنفکر هم به کسی میگند که انسان وار و با عشق به همون جوانهایی که به اصطلاح شما (کثافت کاری ) میکنند کمک کنه.البته سخته اما حسابشا بکنید و کمی فکر کنید که آیا اسلام قید و بندهایی را که درست کرده برای چه درست کرده.
برای عقده ای کردن بعضیها یا برای نجات آنها.
بیایید کمک همن کسی بکنیم که فکر میکنیم داره اشتباه میکنه نه اینکه ازش دوری کنیم و ...

sourena_8888

Registered User
لایک‌ها
68
دانشگاه ازاد شیراز واحد مهندسی رو ببینین ....چند تا بچه قرتی توش پیدا میشه ؟؟....کلا 10 نفر نمیشن
(رشته های درپیتو نمیگم،مکانیک صنایع و ...رو نگاه کنید )

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
چون توی هر دوتا مدل درس خواندم :) هم آزاد و هم سراسری :)

دانشگاه آزاد محیطش با دانشگاه سراسری چندتا فرق بزرگ دارد و بقیه فرق ها کوچیکه :D

اول از همه توی دانشگاه ازاد اکثرا از قشر پولدار هستند و این قشر تا حدود چشمگیری به تفریح مشغول تا درس خوندن طبیعتا وقتی دانشگاه ازاد بودم به راحتی نمره میگرفتم :) حتی یادمه توی دانشگاه ازاد پروژه اخر ترم بعضی درس هام مشابه تمرینی بود که هر هفته اجباری باید توی دانشگاه سراسری تحویل میدادم :)

دوم دانشگاه آزاد رابطه بین دختر و پسر بیشتر بود :) دانشگاه سراسری کمتر بود ولی در کل من ندیدم محیط جفتشان سالم باشه :) میشه گفت دانشگاه سراسری اکثرا قشری بودن که برای تحصیل نمی توانستن هزینه دانشگاه ازاد را پرداخت کنند و وقتی وارد دانشگاه میشدن با یک حس قدرشناسی و استفاده از امکانات بوجود امده فقط دنبال درس بودند و چون نمره هم به سختی میشد گرفت وقتشان با درس پر میشد و کمتر به کارهای خارج از برنامه میرسیدن :)

در مورد کثافت کاری های دانشگاه ها هم خارج از شایعه ها افرادی بودند هم دانشجو هم مسئولین ! هم استاد ! و ... ولی به دانشگاه ازاد یا سراسری ربطی نداره ! همون ادمایی که من میشناسم هرجایی باشند همینجوری هستند ! به کل جامعه نمیشه بسط داد و همه را یکجور نگاه کرد ...

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
کلا بزرگترین مشکل دانشگاه ازاد کمبود امکاناتشه!!!!!!!!!! چه امکانات فیزیکی!!!!!! چه علمی!!!!!!!!
در ضمن پوشش و رفتار هر کس به خودش مربوطه!!!!!!!!!

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
اشکالی نداره .... آخی

دوست عزيز اينجا محل جنگ نيست.

از شما به عنوان ايجاد كننده تاپيك انتظار ميره جو تاپيك رو اروم كنيد نه اينكه تبديلش كنيد به ميدون جنگ.

درهر حال اگر فكر ميكنيد نميشه با آرامش و حوصله به تبادل نظر پرداخت اعلام كنيد تا تاپيك بسته بشه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا