برگزیده های پرشین تولز

دانشگاه آزاد واحد کرج

md_md_2600

Registered User
لایک‌ها
43
هرکی از بچه ها که واحد کرج میخونه بیاد اینجا صحبت کنیم و درباره ی کمی ها و کاستی ها و نقاط قوتش بحث کنیم.:cool::rolleyes::blink::blink::blink:

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
دانشگاه شما که دیگه واقعا هتل بازاره!!!!!توی دانشگاه یه سری درس هست که بدجوری سرش به دانشجو گیر می دن و به قول معروف "پل خر بگیری هست" .تو دانشکده ما این درس استاتیک هست.بچه های دانکده هر کی که گیر می کنه مهمان می گیره کرج و با 17-18 پاس می کنه!

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
زكي ... يه خانومي از تهران جنوب اومده بود كرج برا استاتيك رشته صنايع مهمان بگيره . خورد به پست (( فيض : استاد استاتيك )) و با كلي التماس شد 9 . شما استاتيك كدوم رشته رو ميگي ؟!
البته خداييش خيلي از كلاسامونم زنگ تفريحه ( بود چون برا من كه تموم شد ) و مهمان هم ميگيرن اما خيلي هاشونم حداقل تو رشته ما كه گير بازاره . كلا دانشگاه خيلي خوبيه . از بهترين نقات قوتش دانشكده ادبياتشه كه آب و هواي خيلي خوبي داره ;) تا اونجايي قدر وقتتو بدون . يادش بخير چقدر تو پاساژ وقت تلف كرديم ... ;)

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
منم کرجم
کی گفته نمره میدم؟مخصوصا استاتیک
پدر در میارن
من با عالی پور داشتم
برای 4 امین بار ..... :D
همین این ترم با یکی از بچه ها دوست شدم مهمان گرفته بود از قزوین
اومده بود که معادلاتو ریاضی و مدار المترونیکو اینجا نمره بگیره (برق بود) اونم همین خضعولاتی که پشت سر کرج میگن شنیده بود
فقط ریاضیو پاس کرد
اونم با 11
من نمیدونم این استادای نمره بده کجان که ما نمیبینیم
و ریاضیو بعد از 5 بار افتادن این ترم با 12.5 پاس کردم
اونم دیگه خوندم و نمره نداد بهم

md_md_2600

Registered User
لایک‌ها
43
راست میگن این رفقای کرجیمون . کرج اصالا هتل بازار نیست و استادهای بچه .... ای داره واقعا !!! بعضی هاشون رو آدم دلش میخواد بگیره و کتک بزنه اما حیف که نمیشه !:p:p:p:p

بالا