برگزیده های پرشین تولز

دايره المعارف جغرافياي جهان و كليه كشورها جاوا

run.dmc

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
من اينجا يك دايره المعارف جغرافياي جهان و كليه كشورها را آپلود مي كنم كه اطلاعات بسيار جامعي از همه كشورها به همراه نقشه و پرچم را شامل مي شود . اين نرم افزار توسط CIA انتشار يافته كه من نسخه jDictionary به همراه رجيستر آن در اينجا گذاشته ام. نسخه رايگان اين نرم افزار نيز موجود است و در صورت امكان آن را بعدا آپلود مي كنم:).
براي استفاده از اين نرم افزار ابتدا بايد از هر يك از اين چهار بخش آپلود شده يك نسخه و تمامي نسخه ها نيز بايد در يك فولدر دانلود شوند و يكي از آنها را توسط برنامه Winrar اجرا و Extract كنيد.
كپي برداري از اين تاپيك با ذكر منبع بلامانع است.

USER ID : Messi.com

CODe : 111-111-111-111
ويژگي ها:
Overview​

The World Factbook is the reliable and extremely popular source of information on all the nations of the world. It provides up-to-date, valuable data for more than 250 countries and territories in a concise, well-organized format wherever and whenever you want. Each country entry has its own high-resolution, full-color map and flag picture. The World Factbook also provides interesting chapters for our changing planet, oceans and parts of the world whose status has not yet been resolved (e.g., West Bank, Spratly Islands). Topics addressed include natural resources, industries, GDP, religion, ethnic groups, legal system and much more. Key data are grouped under the headings of introduction/background, geography, people, government, economy, communications, transportation, military, transnational issues. The World Factbook is a must-have application for those who possess a curiosity or concern about the rapidly changing world in which we live.

Features in a Nutshell
Up to date
The World Factbook database is updated regularly, updates are free of charge for registered users.

Spectacular
It contains not only all the nations of the world but interesting chapters for our changing planet, oceans and parts of the world whose status has not yet been resolved (e.g., West Bank, Spratly Islands).

Reliable content
The database of The World Factbook is gathered and maintained by the Central Intelligence Agency.

Fast
Fast look-ups, snappy user interface, smoothly scrolling screens and maps.
State-of-the-art compression technology

It keeps The World Factbook as small as possible so that it fits your device memory conveniently.

Widely accepted
The World Factbook database is used by many government agencies, businessmen, students etc. Hundreds of thousands of users worldwide.

Advanced search capabilities
Enables you to search countries/territories by name, FIPS, ISO or internet code, perform fuzzy search and more.

Easy-to-use
The World Factbook incorporated a powerful, internet browser like user-interface on which you can efficiently reach what you are mostly interested in. It's so intuitive that you won’t need to wade through manuals before you start.

GUI designed for S60 phones
The user interface of The World Factbook follows the Symbian S60 style standards​

فایل های ضمیمه

• Fact Book.part1.rar
    1.4 MB · نمایش ها: 296
  • Fact Book.part2.rar
    1.4 MB · نمایش ها: 309
  • Fact Book.part3.rar
    1.4 MB · نمایش ها: 205
  • Fact Book.part4.rar
    377.6 KB · نمایش ها: 197
  • The World Factbook 2006 v1.3.0-2.JPG
    The World Factbook 2006 v1.3.0-2.JPG
    13.2 KB · نمایش ها: 24

English Lord

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
97
براي استفاده از اين نرم افزار ابتدا بايد از هر يك از اين چهار بخش آپلود شده يك نسخه و تمامي نسخه ها نيز بايد در يك فولدر دانلود شوند و يكي از آنها را توسط برنامه Winrar اجرا و Extract كنيد.
كپي برداري از اين تاپيك با ذكر منبع بلامانع است.
یعنی من هر 4 تا پک رو اکسترکت کنم توی یه فولدر بعد همش رو توی گوشی کپی کنم؟

giba-iran30

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
209
ورژن جدید تری هم برای این نرم افزار هست؟

run.dmc

Registered User
لایک‌ها
1
یعنی من هر 4 تا پک رو اکسترکت کنم توی یه فولدر بعد همش رو توی گوشی کپی کنم؟

نه اول چهار بخش آپلود شده رو در يك فولدر دانلود کن بعد فقط کافیه یکی از اونا رو اکسترکت کنی مثلا فقط اولی رو بعد یه فایل با پسوند jar بدست میاد که اون رو توی گوشی کپی کن و نصبش کن .

English Lord

کاربر فعال
لایک‌ها
97
نه اول چهار بخش آپلود شده رو در يك فولدر دانلود کن بعد فقط کافیه یکی از اونا رو اکسترکت کنی مثلا فقط اولی رو بعد یه فایل با پسوند jar بدست میاد که اون رو توی گوشی کپی کن و نصبش کن .
بابا دمت گرم ما دانلود کردیم همشون رو ولی تمام این فایل هایی که آپلود کردی ناقص بودن..:(..

خودم رفتم یه لینک یافتم دانلود کردم ولی هیچ کدوم از این سریال ها بهش نمیخوره:

Registration:
USER ID : BWO.COM.CN
CODe : 54M-3IK-RXM-XRX

USER ID: BWOPDA
CODE: KD1-13C-3AB-ZCX

ولی فکر میکنم که این یک بهش بخوره ول نمیشه دانلودش کرد...اگه میشه یکی یه کمی به ما بکنه...

اینم لینکش:

http://www.binyaz.net/showthread.php?p=1514532

پست شماره 124

run.dmc

Registered User
لایک‌ها
1
بابا دمت گرم ما دانلود کردیم همشون رو ولی تمام این فایل هایی که آپلود کردی ناقص بودن..:(..

خودم رفتم یه لینک یافتم دانلود کردم ولی هیچ کدوم از این سریال ها بهش نمیخوره:

Registration:
USER ID : BWO.COM.CN
CODe : 54M-3IK-RXM-XRX

USER ID: BWOPDA
CODE: KD1-13C-3AB-ZCX

ولی فکر میکنم که این یک بهش بخوره ول نمیشه دانلودش کرد...اگه میشه یکی یه کمی به ما بکنه...

اینم لینکش:

http://www.binyaz.net/showthread.php?p=1514532

پست شماره 124
من هين الان همه چهارتا بخش رو دانلود كردم و اكسترت هم شد و مشكلي نداشت و خودم هم همينو روي گوشيم نصب كردم و ازش استفاده ميكنم همون كاري كه گفتم انجام بده ولي اگر نشد مسئله اي نيست من لينك نسخه رايگان اين نرم افزار رو بهت ميدم كه با نسخه اينجا تفاوت زيادي نداره و هر دوي آنها دقيقا از يك ديتابيس استفاده ميكنند. اول اين فايل رو از حالت زيپ خارج كن بعد بريزش روي موبايلت بعد نصبش كن.
موق باشي :D
http://www.4shared.com/file/19906632/cb028771/FactBook2007.html?s=1
اين فايل هاي آپلود شده هر كدام به تنهايي ناقص هستند ولي همه آن ها با هم نه. به دليل محدوديت در سايز فايل براي آپلود كردن من مجبور شدم كه اين برنامه 4.5 مگابايتي را توسط برنامه وينرر به چهار بخش جدا و سايز كمتر از 1.95 مگابايت قسمت كنم.

worldpt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با تشكر از run.dmc من فايل ها رو از همين لينك هايي كه دوستمون زحمتش رو كشيدند دانلود كردم تو يك فولدر بعد extract كردم و در گوشي نصب كردم مشكلي به وجود نيومد.فايل ها كامل دانلود شدند نميدونم شما به چه مشكلي برخورديد.بعد از اينكه همه رو در يك پوشه دانلود كرديد يكي رو extract كنيد.فايل درون ان يك فايل jar هست كه اونو تو گوشيتون نصب مي كنيد.يك بار ديگه هم امتحان كنيد.فايل هاي زيپ شده اگر موقع دانلود مشكلي پيش بياد كلا آسيب ديده دانلود ميشند و نميشه استخراج كرد.

English Lord

کاربر فعال
لایک‌ها
97
ببینید من نسخه 3.6 این برنامه که گویا اخرین نسخه این برنامه هست ور دانلود کردم ولی هیچ شماره سریالی بهش نمیخوره:(

اون فایل های شما رو هم دانلود کردم ولی این پیغام رو میده:

چیزی که من از دوستان میخوام فقط یه شماره سریال هست..:)

فایل های ضمیمه

• 1.JPG
    1.JPG
    15.9 KB · نمایش ها: 9

run.dmc

Registered User
لایک‌ها
1
ببینید من نسخه 3.6 این برنامه که گویا اخرین نسخه این برنامه هست ور دانلود کردم ولی هیچ شماره سریالی بهش نمیخوره:(

اون فایل های شما رو هم دانلود کردم ولی این پیغام رو میده:

چیزی که من از دوستان میخوام فقط یه شماره سریال هست..:)

شاید نسخه ای که دانلود کردی کرک نشده برای اینه که هیچ سریالی بهش نمیخوره ولی نسخه اینجا توسط BINPAD کرک شده.

English Lord

کاربر فعال
لایک‌ها
97
شاید نسخه ای که دانلود کردی کرک نشده برای اینه که هیچ سریالی بهش نمیخوره ولی نسخه اینجا توسط BINPAD کرک شده.
آره دیگه وتی دیدم فایل هایی که گذاشتی و دانلود کردم و کار نکرد رفتم یه نسخه دیگه گرفتم ولی متاسفانه اونم هنوز شماره سریالی بهش نمیخوره..:(

بالا