برگزیده های پرشین تولز

ankabot

Registered User
لایک‌ها
206
اولین دریافتی هفتگی
miningpaid.png

http://myearn.ir/post/cointiply.com
لینک عضویت در COINTIPLY

-------------------------------------------
در کانال ما نیز عضو شوید تا از جدیدترین سایتها و اخبار داغ مطلع شوید
http://myearn.ir
freebtc4u@

Last edited:

ankabot

Registered User
لایک‌ها
206
سایت نیز جز سایتهای معتبر و رتبه یک در بین سایتها ی قطره ای هست و پرداختی داره
نمونه دریافتی
به زودی دریافتیهای جدید هم درج میشه

ankabot

Registered User
لایک‌ها
206
دوستان هم اکنون هر کوین ارزش بیشتری پیدا کرده نسبت به بیتکوین.
برای تولید سکه حداقل باید 34 پاور داشته باشید
هر 34 پاور تولید یک سکه میکند و برای افزایش پاور باید در بخش های دیگر سایت فعالیتتون رو بیشتر کنید و سکه هاتون رو افزایش بدید و باهاش پاور ساختمونتون رو آپگرید کنید
.مثلا فعالیت در فاست که هر روز تعداد بیشتری فاست کنید وفاداری روزانه هم که داره که روزی 1% بیشتر میشه
تو قسمت ptc ads تبلیغات ببینید
و قسمتهای دیگه
هنگام اجاره ساختمان نیز ضریب تولید اگر200 % باشه موقع خرید دو برابر power میگیرید.یعنی هزینه 16 پاور میدید و 34 تا میگیرید.

ankabot

Registered User
لایک‌ها
206
دوستان یه نکته ای بگم که برای دریافت جم به صورت فاست که هر ساعت میده باید حداقل یک ساختمان خریده باشید
برای کسانی که تازه شروع کردند ساختمان اولی فقط با 200 کوین میتونید اجاره کنید و بعد شروع به جمع کردن جم کنید و ضریب تولید رو باهاش افزایش بدید

ankabot

Registered User
لایک‌ها
206
در این سایت اوایل کمی باید بیشتر تلاش کنید ولی به مرور درآمد اصاعدی رشد میکنه
سایت هم پرداختی داره و معتبره

ankabot

Registered User
لایک‌ها
206
جم هاتون رو تا میتونید افزایش بدید چون در ادامه کار بهش نیازمند میشید

ankabot

Registered User
لایک‌ها
206
چند نمونه از کاربردهای جم (GEM)
1-توسط جم ها میتوانید بعد از اتمام اجاره ساختمان و مستهلک شدن آن ،مجدد آن را آپگرید و بازسازی کنید تا مجدد شروع به استخراج کند.بنابراین تا میتوانید در روزو تعداد ساعات بیشتری فاست کنید تا جم اندوخته داشته باشید
2-جم های خود را میتوانید در بازار خرید و فروش جم به سکه تبدیل کنید و آن را به فروش برسانید
3-توسط جم ها میتوانید انرژی ساختمان خود را در 200% ثابت نگه دارید.هر ساعت 202 جم از شما کسر میشود تا 200% بر قرار باشد.
4-برای جمع آوری جم کافیست در همان صفحه MINING GAME هر یک ساعت بر روی CLAIM کلیک کنید تا بین 200 تا 700 جم به شما تعلق بگیرد.
5-همچنین با فعال کردن گزینه GAME MOD تمام درآمد شما در بخش اصلی سایت به جم تبدیل میشود.که اگر نیاز ضروری داشتید این راه هم مفید است و مجدد میتوانید بعدا غیر فعال کنید باز.
https://cointiply.com/r/polyQ
چه از طریق ما عضو شده باشید یا از طریق دیگران میتونید سوالات خود رو در قسمت نظرات وبلاگ به ادرس زیر ثبت کنید تا پاسخ داده بشه
http://2bitcoin.blog.ir/post/cointiply

ankabot

Registered User
لایک‌ها
206
دوستان عزیز برای شروع ابتدا صریب تولید رو حتما به ۲۰۰ برسونید اگر زیر ۲۰۰ هست و جم هم ندارید
ابتدا ساختمان اولی رو با ۲۰۰ کوین فعال کنید و سپس هر ساعت جم بگیرید و درصد رو افزایش بدید و بعد ساختمونهای بعدی رو بگیرید

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
من یه ساختمون دارم اپگرید شده به 34 و ضریب 200 درصد حالا بهتره باز هم اینو اپگرید کنم یا یکی دیگه بخرم؟

ankabot

Registered User
لایک‌ها
206
من یه ساختمون دارم اپگرید شده به 34 و ضریب 200 درصد حالا بهتره باز هم اینو اپگرید کنم یا یکی دیگه بخرم؟
بستگی به موجودیتون داره ساختمون جدید هم بگیرید تا تو اپگریدها دستتون بازتر باشه به نسبت کوینهایی که دارید

ankabot

Registered User
لایک‌ها
206
تصویر جدید از قدرت ساختمان من
1742 MP
ساعتی 51کوین معادل 75 ساتوشی در ساعت استخراج میکنه و 8479 کوین استخراج شده
و هم اکنون در رتبه 2077

نکات جدید به وبلاگ افزوده شده
http://2bitcoin.blog.ir/post/cointiply

ankabot

Registered User
لایک‌ها
206
دوستان مطالب رو به دقت بخونید و همچنین تو صفحه اختصاصی وبلاگ هم قسمت نطرات رو بخونید جواب بسیاری از کاربران شاید سوال شما هم باشه

ankabot

Registered User
لایک‌ها
206
نکات جدید
در قسمت Bonus Mining Pool پاداشهای اضافی استخر قرار دارد که بین اعضا پخش میشود اگر رتبه شما زیر 100 شود پاداش ذکر شده بین 100 نفر تقسیم میشود و اگر رتبه شما بالای 100 باشد شما در Secondary Poo قرار میگیرید و پاداش ذکر شده بین باقی مانده کاربران بر اساس رتبه ای که دارند پخش میشود.
برای مشاهده جزییات تراکنشها کافیست در صفحه MINING GAME به قسمت YOUR ACTIVITY مراجعه کنید
تصویر زیر 5 تراکنش اخیر من در MINING GAME میباشد

در سطر آخر مشاهده میکنید که با پرداخت 1015 کوین شاختمان خود را آپگرید کردم
در سطر چهارم 2 کوین بابت پاداش اضافه شده که در بالا خدمت شما عرض کردم هر ساعت افزوده میشود که به مرور با افزایش رتبه شما این مقدار نیز افزایش پیدا میکند
در سطر سوم کوین استخراج شده ساعتی بابت ساختمان اضافه شده که 51 کوین در هر ساعت ماین میکند
در سطر دوم 204 جم بابت افزایش ضریب تولید کسر شده
و در سط اول نیز 515 جم بابت CLAIM افزوده شده
لطفا سوالات و نظرات خود را در بخش نظرات ثبت کنید و پشتیبانی فقط برای اعضا و کاربرانی که از طریق ما عضو سایت شوند صورت میگیرد
مشاهده توضیحات کاملتر در وبلاگ
[URL='https://cointiply.com/r/polyQ']لینک عضویت در COINTIPLY[/URL]​

ankabot

Registered User
لایک‌ها
206
دوستان تمام مطالب و نکته ها رو توضیح دادم لطفا در پی وی سوالات تکراری نپرسید در قسمت نظرات وبلاگ هم اگر بخونید جواب سوالتون رو میگیرید.
ان شالله فردا چند تا نکته مهم دیگه درج میشه

ankabot

Registered User
لایک‌ها
206
دوستان درآمد از این سایت به مرور افزایش پیدا میکنه و اوایل باید کمی بیشتر تلاش کنید.
جم اندوخته هم داشته باشید
در زیرمجموعه گیری نیز فعال باشید

Amirhossein_mousavi8

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان درآمد از این سایت به مرور افزایش پیدا میکنه و اوایل باید کمی بیشتر تلاش کنید.
جم اندوخته هم داشته باشید
در زیرمجموعه گیری نیز فعال باشید
سلام داداش شما واقعا از این کوین ها و بیت کوین ها واریزی داشتین؟ینی به حساب توی ایران؟

ankabot

Registered User
لایک‌ها
206
سلام داداش شما واقعا از این کوین ها و بیت کوین ها واریزی داشتین؟ینی به حساب توی ایران؟
یعنی چی به حساب توی ایران
بیتکوین رو یه کیف پول منتقل میکنند و هر وقت اراده کنیم میتونیم نقد کنیم
ضمن اینکه هر درامدی تلاش میخاد و سایتهایی هم که معتبر هستند بابت پولی هم که میدن از ادم کار میکشند

ankabot

Registered User
لایک‌ها
206
به زودی یک برسی درمورد پتانسیل درآمد cointiply خواهیم داشت منتظر بمانید

بالا