برگزیده های پرشین تولز

درآمد روزانه 5 تا 10 دلار بصورت گیفت کارت + آموزش

microbit

Registered User
لایک‌ها
544
سلام خدمت همه دوستان
عزیزان تا کل متن رو نخوندید به هیچوجه وارد سایت نشید چون ممکنه فرصت عضویت رو از دست بدید.
فکر میکنم دو سال پیش بود که این سایت رو یکی از دوستان در همین انجمن معرفی کرده بودن. اوایل به چشم یک شوخی بهش نگاه میکردم ولی بعدها که وقت گذاشتم براش دیدم واقعاً ارزش کار کردن داره. بهتر دیدم دوباره معرفیش کنم خدمت دوستان.
سایت سواگ باکس با اعتباری بیش از 7 سال که در بین آمریکاییها و کاناداییها از محبوبیت زیادی برخورداره تا امروز خیلی منظم و دقیق کار کرده و اعضاش رو راضی نگه داشته.
خیلی از سایتهای این مدلی رو میشناسم که برای مدت محدودی توش فعالیت میکنید و آخر سر هم به سقف درآمد نمیرسید و دست میکشید.
اما سواگ باکس چیز دیگه ایه. دو ساله بنده دارم با این سایت هم خودم هم همسرم کار میکینم. و شده در یک روز دونفری 30 دلار هم گرفتیم.
نکات خیلی مهم:
1- برای ثبت نام حتماً حتماً حتماً باید با آی پی آمریکا و فقط به وسیله چیز پی ان وارد بشید نه پروکسی!!!!! وگرنه درجا موقع ثبت نام بلاک میشید و دیگه هرگز نمیتونید عضو بشید.
2- برای فعالیتهای بعدی استفاده از آی پی امریکا یا انگلیس یا کانادا ضروریه ولی آی پی امریکا از همه بهتره بخصوص اگر مال لوس آنجلس باشه!! دلیلش رو بعدا میگم.
3- هرگز هرگز هرگز از توی یه خونه با یک خط اینترنت بیش از یکبار ثبت نام نکنید.!!!
4- به هیچعنوان از دو جا بصورت همزمان با اکانتتون سایت وارد نشید.
5- از این سایت برای دریافت هویت جعلی آمریکایی استفاده کنید تا کد پستی و ادرس و غیره باهم بخونه.چون بهتره حتی اسمتون هم امریکایی باشه.
6- شما برای دریافت هر گیفت کارتی مثل ویزا، پی پال، آمازون یا غیره... برای اولین بار نیاز به تاییدیه پیامکی دارید. یعنی به یک شماره موبایل آمریکایی نیاز دارید تا باهاش کد تایید رو دریافت کنید(فقط یکبار برای همیشه) که برای این موضوع هم به موقعش کمکتون میکنم انجامش بدید.
7- بهتره برای این سایت یه مروگر مجزا مثل (کرومیوم، تورچ، سایبر فاکس، واتر فاکس ...) نصب و استفاده کنید تا یه وقت سهواً با ای پی ایران واردش نشید چون بلافاصله بلاک میشید.
اینا نکاتیه که باید حتما رعایت کنید.

============================
اما کار سایت چیه!!؟
در این سایت شما با انجام کارهای متنوع امتیاز جمع میکنید کارهایی از قبیل(بازی آنلاین فلش، سوروی زدن، دیدن ویدئو، ثبت نام در سایتهای پیشنهادی، سرچ کردن کلمات، جمع کردن زیر مجموعه.... )
کار در این سایت اونقدر متنوعه که اصلا احساس خستگی نخواهید کرد.
شروع کار:
1- ابتدا وارد سایت بشید و ثبت نام کنید، جهت تکمیل پروفایلتون از این سایت هویت جعلی بگیرید.
2- با مراجعه یه ایمیل ثبت نامتون رو تایید کنید.
3- در بدو ورود یک سری کارهای از پیش تعیین شده رو باید انجام بدید. مثل قرار دادن موتور جستجوی سواگ باکس بعنوان موتور پیشفرض، ثبت ایمیل برای دریافت پیشنهادهای ایمیلی، جستجوی اولین کلمه، نصب دکمه دسترسی سریع به سایت در مرورگر، طبق لیست روی صفحه پیش برید تا در کمتر از 20 دقیقه کلی امتیاز بدست بیارید.
4- ثبت اطلاعات پروفایل بسیار مهمه. بعنوان مثال من نامی رو که برای خودم انتخاب کرده بودم، گشتم به همون نام یه آدرس واقعی در شهر شنکتادی نیویورک پیدا کردم و آدرس طرف رو دادم...(خدا میدونه تا حالا چندصدتا محصول آزمایشی رفته براش خخخ)
در تنظیمات پروفایل میزان درآمد سالانه رو روی 90.000 به بالا بزارید. این گزینه در گرفتن سوروی ها مهمه.
بقیه جیزا هم به سلیقه خودتون تنظیم کنید. هر ازگاهی بعدا ازتون میخواد که پروفایل رو آپدیت کنید.
5- دیدن ویدئو های تبلیغاتی که سریع امتیاز جمع میکنه نیازی به دیدن ویدئو تا انتها نیست. همین که تیک سبزش اومد برید بعدی.
6- سرچ روزانه بابت هر کدوم از 6 تا 20 SB میده شما روزی 5 الی 6 بار میتونید از سرچ امتیاز بگیرید. سعی کنید برای سرچ از اسم اشخصاص و فیلمها و محصولات و هرچی که به آمریکا ختم میشه استفاده کنید. زیاد تند سرچ نکنید که اسپم شناخته میشید هر چند ساعت یکبار تلاش کنید.
7- سوروی ها... بالاترین امتیاز رو دارن. روزی 3-4 سوروی بزنید 5 دلار رو کاسب شدید. در سوروی ها باید دقت به خرج بدید و برای جواب دادن از گوگل سرچ استفاده کنید تا اطلاعات صحیح باشه. یه مدت بعد امار میاد دستتون و خیلی سریع سوروی ها رو پاس میکیند. شما بابت هر سوروی از 30 تا 200 SB میتونید بگیرید.
8- ثبت نامها، تو صفحه اول سایت تعداد زیادی سایت بهتون نشون میده با امتیازات مختلف که باید توی بعضیاشون عضو بشید از بعضیاشون محصولی رو بخرید و ... خب شما اونایی رو که امتیاز پایینتری دارن انتخاب کنید مثل 10-15 SB معمولا یه ثبت نام ساده ست.
9- کدهای روزانه، هر چند ساعت یکبار کدی از سواگ باکس منتشر میشه از فیسبوک و اینستاگرام و توییتر و غیره تو پیجشون میتونید بدست بیارید این کدها معمولا 4 امتیاز میدن. اما در این سایت مرجع میتونید همشون رو یکجا پیدا کنید.
10- امتیاز که 300 تا شد برید به قسمت Reward Store و یک گیفت 3 دلاری آمازون سفارش بدید. بعد از سفارش از شما میخواد تاییدش کنید. اگر شماره قبلا تایید شده باشه، فقط کافیه سوال امنیتی که قبلا در پروفایل تنظیم کردید رو جواب بدید. اگر نه اینجاست که نیاز به شماره موبایل پیدا میکنید. این شماره های مجازی و سایتهای دریافت اس ام اس جواب نمیده همشون امتحان شده.
گیفت کارتها 3 تا 5 روز بعد صادر میشن. واسه نقد کردنشون هم خودم در خدمتم.
باز هم تاکید میکنم هوشمندانه کار کنید تا هویتتون لو نره.
اینم یه بخش کوچکی از دریافتهای من در 45 روز اخیر:
SB.jpg SB2.jpg

Last edited:

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
سلام خدمت همه دوستان
عزیزان تا کل متن رو نخوندید به هیچوجه وارد سایت نشید چون ممکنه فرصت عضویت رو از دست بدید.
فکر میکنم دو سال پیش بود که این سایت رو یکی از دوستان در همین انجمن معرفی کرده بودن. اوایل به چشم یک شوخی بهش نگاه میکردم ولی بعدها که وقت گذاشتم براش دیدم واقعاً ارزش کار کردن داره. بهتر دیدم دوباره معرفیش کنم خدمت دوستان.
سایت سواگ باکس با اعتباری بیش از 7 سال که در بین آمریکاییها و کاناداییها از محبوبیت زیادی برخورداره تا امروز خیلی منظم و دقیق کار کرده و اعضاش رو راضی نگه داشته.
خیلی از سایتهای این مدلی رو میشناسم که برای مدت محدودی توش فعالیت میکنید و آخر سر هم به سقف درآمد نمیرسید و دست میکشید.
اما سواگ باکس چیز دیگه ایه. دو ساله بنده دارم با این سایت هم خودم هم همسرم کار میکینم. و شده در یک روز دونفری 30 دلار هم گرفتیم.
نکات خیلی مهم:
1- برای ثبت نام حتماً حتماً حتماً باید با آی پی آمریکا و فقط به وسیله چیز پی ان وارد بشید نه پروکسی!!!!! وگرنه درجا موقع ثبت نام بلاک میشید و دیگه هرگز نمیتونید عضو بشید.
2- برای فعالیتهای بعدی استفاده از آی پی امریکا یا انگلیس یا کانادا ضروریه ولی آی پی امریکا از همه بهتره بخصوص اگر مال لوس آنجلس باشه!! دلیلش رو بعدا میگم.
3- هرگز هرگز هرگز از توی یه خونه با یک خط اینترنت بیش از یکبار ثبت نام نکنید.!!!
4- به هیچعنوان از دو جا بصورت همزمان با اکانتتون سایت وارد نشید.
5- از این سایت برای دریافت هویت جعلی آمریکایی استفاده کنید تا کد پستی و ادرس و غیره باهم بخونه.چون بهتره حتی اسمتون هم امریکایی باشه.
6- شما برای دریافت هر گیفت کارتی مثل ویزا، پی پال، آمازون یا غیره... برای اولین بار نیاز به تاییدیه پیامکی دارید. یعنی به یک شماره موبایل آمریکایی نیاز دارید تا باهاش کد تایید رو دریافت کنید(فقط یکبار برای همیشه) که برای این موضوع هم به موقعش کمکتون میکنم انجامش بدید.
7- بهتره برای این سایت یه مروگر مجزا مثل (کرومیوم، تورچ، سایبر فاکس، واتر فاکس ...) نصب و استفاده کنید تا یه وقت سهواً با ای پی ایران واردش نشید چون بلافاصله بلاک میشید.
اینا نکاتیه که باید حتما رعایت کنید.

اما کار سایت چیه!!؟
در این سایت شما با انجام کارهای متنوع امتیاز جمع میکنید کارهایی از قبیل(بازی آنلاین فلش، سوروی زدن، دیدن ویدئو، ثبت نام در سایتهای پیشنهادی، سرچ کردن کلمات، جمع کردن زیر مجموعه.... )
کار در این سایت اونقدر متنوعه که اصلا احساس خستگی نخواهید کرد.
شروع کار:
1- ابتدا وارد سایت بشید و ثبت نام کنید، جهت تکمیل پروفایلتون از این سایت هویت جعلی بگیرید.
2- با مراجعه یه ایمیل ثبت نامتون رو تایید کنید.
3- در بدو ورود یک سری کارهای از پیش تعیین شده رو باید انجام بدید. مثل قرار دادن موتور جستجوی سواگ باکس بعنوان موتور پیشفرض، ثبت ایمیل برای دریافت پیشنهادهای ایمیلی، جستجوی اولین کلمه، نصب دکمه دسترسی سریع به سایت در مرورگر، طبق لیست روی صفحه پیش برید تا در کمتر از 20 دقیقه کلی امتیاز بدست بیارید.
4- ثبت اطلاعات پروفایل بسیار مهمه. بعنوان مثال من نامی رو که برای خودم انتخاب کرده بودم، گشتم به همون نام یه آدرس واقعی در شهر شنکتادی نیویورک پیدا کردم و آدرس طرف رو دادم...(خدا میدونه تا حالا چندصدتا محصول آزمایشی رفته براش خخخ)
در تنظیمات پروفایل میزان درآمد سالانه رو روی 90.000 به بالا بزارید. این گزینه در گرفتن سوروی ها مهمه.
بقیه جیزا هم به سلیقه خودتون تنظیم کنید. هر ازگاهی بعدا ازتون میخواد که پروفایل رو آپدیت کنید.
5- دیدن ویدئو های تبلیغاتی که سریع امتیاز جمع میکنه نیازی به دیدن ویدئو تا انتها نیست. همین که تیک سبزش اومد برید بعدی.
6- سرچ روزانه بابت هر کدوم از 6 تا 20 SB میده شما روزی 5 الی 6 بار میتونید از سرچ امتیاز بگیرید. سعی کنید برای سرچ از اسم اشخصاص و فیلمها و محصولات و هرچی که به آمریکا ختم میشه استفاده کنید. زیاد تند سرچ نکنید که اسپم شناخته میشید هر چند ساعت یکبار تلاش کنید.
7- سوروی ها... بالاترین امتیاز رو دارن. روزی 3-4 سوروی بزنید 5 دلار رو کاسب شدید. در سوروی ها باید دقت به خرج بدید و برای جواب دادن از گوگل سرچ استفاده کنید تا اطلاعات صحیح باشه. یه مدت بعد امار میاد دستتون و خیلی سریع سوروی ها رو پاس میکیند. شما بابت هر سوروی از 30 تا 200 SB میتونید بگیرید.
8- ثبت نامها، تو صفحه اول سایت تعداد زیادی سایت بهتون نشون میده با امتیازات مختلف که باید توی بعضیاشون عضو بشید از بعضیاشون محصولی رو بخرید و ... خب شما اونایی رو که امتیاز پایینتری دارن انتخاب کنید مثل 10-15 SB معمولا یه ثبت نام ساده ست.
9- کدهای روزانه، هر چند ساعت یکبار کدی از سواگ باکس منتشر میشه از فیسبوک و اینستاگرام و توییتر و غیره تو پیجشون میتونید بدست بیارید این کدها معمولا 4 امتیاز میدن. اما در این سایت مرجع میتونید همشون رو یکجا پیدا کنید.
10- امتیاز که 500 تا شد برید به قسمت Reward Store و یک گیفت 5 دلاری ویزا یا آمازون یا هرچی که میخواید سفارش بدید. مبارکتون باشه.
اینجاست که نیاز به شماره موبایل پیدا میکنید. این شماره های مجازی و سایتهای دریافت اس ام اس جواب نمیده همشون امتحان شده.
گیفت کارتها 3 تا 5 روز بعد صادر میشن. واسه نقد کردنشون هم خودم در خدمتم.
باز هم تاکید میکنم هوشمندانه کار کنید تا هویتتون لو نره.
اینم یه بخش کوچکی از دریافتهای من در 45 روز اخیر:
مشاهده پیوست 823444 مشاهده پیوست 823445
ظاهرا قسمت اصلی کار همون شماره موبایله
فکر میکنم برنامه های اندرویدی که پیام و کال رایگان دارن بشه استفاده کرد نظرت چیه؟

microbit

Registered User
لایک‌ها
544
ظاهرا قسمت اصلی کار همون شماره موبایله
فکر میکنم برنامه های اندرویدی که پیام و کال رایگان دارن بشه استفاده کرد نظرت چیه؟
این برنامه ها رو به شخصه امتحان نکردم. ولی بعید میدونم به شماره های مجازی پیام بفرسته اما امتحانش میارزه.

mrs1390

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
51
داداش در مورد شماره هم بگو چیکار کنیم خودت چیکار کردی . راه حلشو به زیر مجموعه هات بگو حداقل.
میشه شماره آمریکا خرید؟جایی می فروشن؟

microbit

Registered User
لایک‌ها
544
واسه شماره هم یه راهکارهایی هست که در زیر توضیح میدم. مال خودم هم اون زمان یه بنده خدایی آقایی کرد و برام فعالش کرد.
شماره موبایلهای معتبر و اجاره ای هم هست که میشه واسه یکماه اجاره کرد ولی ما بیشتر از یکبار بهش احتیاجی نداریم
از برنامه های تکست پلاس و نکست پلاس میشه کمک گرفت، ممکنه بار اول جواب نده ولی با گرفتن شماره های مختلف از این برنامه ها بالاخره یکیش جواب میده.
باز هم دنبال راههای دیگه هستم که بشه سریع اینکارو انجام داد.

microbit

Registered User
لایک‌ها
544
دوستای عزیز
یک نکته: آی پی هایی که با 76 شروع میشن بیشترین سوروی ها در سایت بهشون تعلق میگیره. پس اگر خواستید از جایی چیز پی ان یا وی پی اس بگیرید حتماً در مورد آی پی اطلاعات کسب کنید.

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
دوستای عزیز
یک نکته: آی پی هایی که با 76 شروع میشن بیشترین سوروی ها در سایت بهشون تعلق میگیره. پس اگر خواستید از جایی چیز پی ان یا وی پی اس بگیرید حتماً در مورد آی پی اطلاعات کسب کنید.
این ایپی چه شهر و ایالتی میزنه؟ احتمالا به ایالت ربط داره نه به شماره ایپی

shaker99

Registered User
لایک‌ها
42
من دو سال پیش با این سایت کار کردم و پول خوبی هم دراوردم . تاییید پیامکیش رو یه بنده خدایی که استارترش بود با دریافت مبلغ
ناچیزی انجام داد اما بعد از چند برداشت این سایت از شما تایید پستی میخواد و عملا دیگه حسابتون و کل درآمدی که جمع کردید
از بین میره . تایید پستیش هم به این صورته که میگه یه آدرس بدید تا کد تایید برداشت رو با پست درب منزلتون تو امریکا تحویلتون بدیم
که عملا یعنی برای ما پایان حساب .

microbit

Registered User
لایک‌ها
544
من دو سال پیش با این سایت کار کردم و پول خوبی هم دراوردم . تاییید پیامکیش رو یه بنده خدایی که استارترش بود با دریافت مبلغ
ناچیزی انجام داد اما بعد از چند برداشت این سایت از شما تایید پستی میخواد و عملا دیگه حسابتون و کل درآمدی که جمع کردید
از بین میره . تایید پستیش هم به این صورته که میگه یه آدرس بدید تا کد تایید برداشت رو با پست درب منزلتون تو امریکا تحویلتون بدیم
که عملا یعنی برای ما پایان حساب .
بعد از چند وقت این اتفاق برای شما افتاد!؟

mmafj

Registered User
لایک‌ها
36
@microbit مرسی از معرفی این سایت، یه سول، گیفت کارت رو چطوری میشه آبش کرد و با چه قیمتی؟

microbit

Registered User
لایک‌ها
544

Polarstern

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
161
شما از کدوم سرویس ق ن د شکن استفاده میکنید؟با سی س کو رفتم ظاهرا بلاک کرد

microbit

Registered User
لایک‌ها
544
شما از کدوم سرویس ق ن د شکن استفاده میکنید؟با سی س کو رفتم ظاهرا بلاک کرد
از پروتکلهای پرو*کسی استفاده نکنید
فقط و فقط وی -پی --ان
من از اوپن وی -پی --ان استفاده میکنم
سعی کنید ای پی تون اختصاصی باشه
با این مرورگر هم دوباره عضو نشید بلاک میشید
با مرورگرجدیدی برید و کلا اختصاصش بدید به همین کار

Polarstern

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
161
از پروتکلهای پرو*کسی استفاده نکنید
فقط و فقط وی -پی --ان
من از اوپن وی -پی --ان استفاده میکنم
سعی کنید ای پی تون اختصاصی باشه
با این مرورگر هم دوباره عضو نشید بلاک میشید
با مرورگرجدیدی برید و کلا اختصاصش بدید به همین کار
Survey هاش خیلی عجیبن! نمیدونم شاید قلق داره
سوال هایی رو میپرسه که خودت تو فیلد مربوط به مشخصاتت انتخاب کردی.منم فکر میکنم درست جواب میدم ولی قبول نمیکنه.
بهترین راه کسب SB بعد از Survey ها چیه؟

microbit

Registered User
لایک‌ها
544
سوروی ها همیشگی هستن. ولی بقیه راهها بعد از یه مدت اشباع میشن مثلا تعدادی سایته که پیشنهاد میده عضوشون بشید خب اینا یبار بیشتر sb نمیدن
سوروی قلق داره که یه مدت بزنی میاد دستت
کلید موفقیت در سوروی ها ایناست؛
1- در مورد درامد میپرسه بالای 100 هزار انتخاب کنید
2- در مورد سیگار میپرسه بگید هستم
3- در مورد دستگاههای بازی میپرسه چنتاشو تیک بزنید
4 - در مورد اشتغال شما یا یکی از اعضای خانواده در فلان مشاغل میپرسه بزنید نه کسی شاغل در این رشته ها نیست
5- در مورد داشتن حیوان خانگی میپرسه بگید سگ و گربه دارم
6- در خصوص زمانی کاری میپرسه همیشه فول تایم رو انتخاب کنید
7- در مورد رفتن به مسافرت میپرسه بزنید مثلا یکی دو بار در ماه کاری یا تفریحی
8- در مورد تصمیم گیرنده نهایی در خرید پرسید بگید خودم
باز اگر مواردی به ذهنم رسید میگم
در کل در سووری باید فکر کنید یک امریکایی تمام عیار هستید و وضعتونم خوبه و اینکه شانسی جواب ندید تو گوگل سرچ بزنید و مواظب سوالاتی که مچ گیری میکنن باشید
مثلا میپرسه شما ماهی چندبار میرید سینما شما میگی دو بار
بعد تو چند سوال بعدی میپرسه شما ماهی چندبار بلیط سینما میخرید اگه مثلا بگید ۴ دفعه میفهمه دروغ گفتید میندازه بیرون
یا گاهی میگه اسم کدوم فروشگاههای زیر رو شنیدید؟ اونایی که واقعا شنیدید رو تیک بزنین چون بعضیاش واقعی نیست
موفق باشی

Polarstern

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
161
سوروی ها همیشگی هستن. ولی بقیه راهها بعد از یه مدت اشباع میشن مثلا تعدادی سایته که پیشنهاد میده عضوشون بشید خب اینا یبار بیشتر sb نمیدن
سوروی قلق داره که یه مدت بزنی میاد دستت
کلید موفقیت در سوروی ها ایناست؛
1- در مورد درامد میپرسه بالای 100 هزار انتخاب کنید
2- در مورد سیگار میپرسه بگید هستم
3- در مورد دستگاههای بازی میپرسه چنتاشو تیک بزنید
4 - در مورد اشتغال شما یا یکی از اعضای خانواده در فلان مشاغل میپرسه بزنید نه کسی شاغل در این رشته ها نیست
5- در مورد داشتن حیوان خانگی میپرسه بگید سگ و گربه دارم
6- در خصوص زمانی کاری میپرسه همیشه فول تایم رو انتخاب کنید
7- در مورد رفتن به مسافرت میپرسه بزنید مثلا یکی دو بار در ماه کاری یا تفریحی
8- در مورد تصمیم گیرنده نهایی در خرید پرسید بگید خودم
باز اگر مواردی به ذهنم رسید میگم
در کل در سووری باید فکر کنید یک امریکایی تمام عیار هستید و وضعتونم خوبه و اینکه شانسی جواب ندید تو گوگل سرچ بزنید و مواظب سوالاتی که مچ گیری میکنن باشید
مثلا میپرسه شما ماهی چندبار میرید سینما شما میگی دو بار
بعد تو چند سوال بعدی میپرسه شما ماهی چندبار بلیط سینما میخرید اگه مثلا بگید ۴ دفعه میفهمه دروغ گفتید میندازه بیرون
یا گاهی میگه اسم کدوم فروشگاههای زیر رو شنیدید؟ اونایی که واقعا شنیدید رو تیک بزنین چون بعضیاش واقعی نیست
موفق باشی
خیلی ممنون
فقط یه نگاه تو Reward Store که انداختم متوجه شدم گیفت کارد های آیتونز آمازون و.... ولی گوگل نداره! درسته؟

microbit

Registered User
لایک‌ها
544
خیلی ممنون
فقط یه نگاه تو Reward Store که انداختم متوجه شدم گیفت کارد های آیتونز آمازون و.... ولی گوگل نداره! درسته؟
بله متأسفانه گوگل اسپانسری سواگ باکس رو قبول نکرد بخاطر همین گیفت کارتهاش ارائه نمیشه.

بالا