برگزیده های پرشین تولز

درآمد هاتون رو که با دامین هاتون در آوردید اینجا بذارید بقیه عبرت بگیرن !

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
مشخصات اون دامنه :
پیج رنک گوگل : 2
EPC سدو : حدود 1.5 یورو ( یعنی ارزش هر کلیک 1.5 یورو هستش ) !
بازدید از زمانی که توی سدو گذاشتم : حدود 350 !
کلیک ها : حدود 200 تا !
قیمت خود دامین : 9999 یورو ( تا حالا کسی پیشنهاد نداده ولی اگه بده من از 15000 یورو بیشتر می فروشمش ) !
موضوع هایی که سدو می ذاره واسه نمایش توی صفحه ی پارک شده ی این دامین : اینترنت ، شبکه ، هک
موضوع خود دامین : هک !

مدل دامین :

http://www.yyyyyyyy-yy.net
یعنی دامنه .net هست و 11 کاراکتره ( 10 حرف و 1 دونه دش ( - ) ! ) !

امیدوارم توضیح کامل باشه !

راستی درآمد کنونی :
305 یورو !
اگه كاراكتر اول اين دومين رو ميگفتي ميتونستم پيداش كنم!...

Penet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
معنيش ميشه نسبت كليك به بازديد يعني اگر 100 تا بازديد داشته باشي 20 تا كليلك ميشه CTR 20% كه من فكر كنم براي اون دامين كه 350 تا بازديد داره 200 تا كليك ايراد بگيرن چون مشكوك ميزنه
نه جناب عبیدی !
اکانت من در سدو از حدود 1 سال پیش در حال فعالیته ! هیچ مشکلی هم ندارم باهاش !
15 جولای اگه پولم اومد که هیچ ! اگه نیومد هم که هیچ :D :D :D :D :D :D :D :D

jeembey

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

این دومین hackear-msn.net نیست؟ ;)

مرسی

Penet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آره مشکلی نبود :D ! البته الان اکانتم رو بستن ! نمی دونم چرا ! امروز میل زدم ! دلیلش رو هم نگفتن نا مردا !

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
ببخشید اما این مبلغی که شما تصویرش گذاشتی غیر ممکنه حتی برای دومینهای با پیج رنک 4 به بالا و بازدید 1000 یونیک ip
کلیکها واقعی نیست خود سایت سدو در روز اینقدر درآمد نداره :wacko: اگر قرار بود از این پولها بدن تا الان درشو تخته کرده بودن.

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
مشخصات اون دامنه :
پیج رنک گوگل : 2
EPC سدو : حدود 1.5 یورو ( یعنی ارزش هر کلیک 1.5 یورو هستش ) !
بازدید از زمانی که توی سدو گذاشتم : حدود 350 !
کلیک ها : حدود 200 تا !
قیمت خود دامین : 9999 یورو ( تا حالا کسی پیشنهاد نداده ولی اگه بده من از 15000 یورو بیشتر می فروشمش ) !
موضوع هایی که سدو می ذاره واسه نمایش توی صفحه ی پارک شده ی این دامین : اینترنت ، شبکه ، هک
موضوع خود دامین : هک !

مدل دامین :

http://www.yyyyyyyy-yy.net
یعنی دامنه .net هست و 11 کاراکتره ( 10 حرف و 1 دونه دش ( - ) ! ) !

امیدوارم توضیح کامل باشه !

راستی درآمد کنونی :
305 یورو !

دومين كه زياد جالب به نظر نمي رسه 11 كاركتر با دش همون دش معمولا ميزنه تو سر دامين ديگه مگه خيلي دامين خاصي باشه و گر نه زياد دلچسب نيست

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
من یه آف تاپیک بگم درباره این دامین فروش ها یا همونایی که ثبت میکنن (ایرانی ها) .

من خودم هم تجربه کردم , هم تو یکی از سایت هاش دیدم لیست دامین هارو (یه کسی که کاربر این فروم هم هست) .
کاربر بدبخت میاد اطمینان میکنه ( یا نمیدونه ), میاد میگه من فلان دامین رو میخوام , این دامین فروش هم میاد
اگه اسم دامین خوب باشه برا خودش برمیداره , بعد برمیگرده به کاربر میگه این دامین انتخاب شده قبلا :blink:
میری تاریخ ثبت رو میبینی میبینی زده دیروز :wacko:.

بهرحال خواستید دامین بگیرید از ایرانی ها نگیرید یا حداقل از جاهای معتبر بگیرید , دامین از هاست مهمتر هست ;) .

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
من یه آف تاپیک بگم درباره این دامین فروش ها یا همونایی که ثبت میکنن (ایرانی ها) .

من خودم هم تجربه کردم , هم تو یکی از سایت هاش دیدم لیست دامین هارو (یه کسی که کاربر این فروم هم هست) .
کاربر بدبخت میاد اطمینان میکنه ( یا نمیدونه ), میاد میگه من فلان دامین رو میخوام , این دامین فروش هم میاد
اگه اسم دامین خوب باشه برا خودش برمیداره , بعد برمیگرده به کاربر میگه این دامین انتخاب شده قبلا :blink:

بهرحال خواستید دامین بگیرید از ایرانی ها نگیرید یا حداقل از جاهای معتبر بگیرید , دامین از هاست مهمتر هست ;) .

ایول گل گفتی نمونه هاش زیاد بوده دومینهای ir هم 1 قرون نمیرزه چون حساب کتابی نداره و اصلا روی قاعده بین المللی نیست روش سرمایه گذاری برای آینده نکنید. :f34r:

MMaker

Registered User
لایک‌ها
2

کاملا درسته
بعضی هام میزارن دومین که ترافیکش زیاد شد میپیچو نن که خوب سختی کمتری رو براشون به همراه داره :(وسود بیشتر

MMaker

Registered User
لایک‌ها
2
آره مشکلی نبود :D ! البته الان اکانتم رو بستن ! نمی دونم چرا ! امروز میل زدم ! دلیلش رو هم نگفتن نا مردا !
میشه یک اکانت دیگه باز کرد یا اینکه مثله گوگل ادی سنسه ؟!؟
(البته عقلا نباید بشه یا اگرم بشه دیگه اون دامین ها بلک لیستن.ولی سوالش ضرر نداره که!!!)

tgna_reloaded

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درآمد هاتون رو که با دامین هاتون در آوردید اینجا بذارید بقیه عبرت بگیرن !

فعلا که خودت درس عبرت شدی :)

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

به شرکت معتبر ایرانیش هم نمی شود اعتماد کرد چون قانونی در این ضمینه در ایران وجود ندارد

archiver

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18
به شرکت معتبر ایرانیش هم نمی شود اعتماد کرد چون قانونی در این ضمینه در ایران وجود ندارد
چند وقت پیش ظاهرا واسه دامین ghafaseh همچین مشکلی پیش اومده بود
بعد از اینکه ترافیک بالا رفته بود اون شرکت باصطلاح معتبر کار خودش رو کرد

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
عزيز مثلا من كه ايرانم ميتونم از سدو استفاده كنم؟
اگه بفهمه ايراني هستم حذف نميكنه؟
يا بايد ايگولد داشته باشيم...

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
يا بايد ايگولد داشته باشيم...
این یعنی چی ؟؟؟ :D
فکر کنم منظورتون Paypal باشه . اگر درسته که با Paypal و یک اکانت *** شما میتونید تو هر جایی که دوست دارید کسب درآمد کنید . ( البته به غیر از جاهای چکی که SEDO خوشبختانه چکی نیست )

بالا