برگزیده های پرشین تولز

درخواست اسکریپت تبلیغات کلیکی و آفیلیت

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
با درود

دو تا اسکریپت می خوام برای نصب روی فروشگاه اینترنتی .

یک اسکریپت برای بحث آفیلیت . توضیحش دیگه مازاده اما اینه که : کسانی که تو بخش آفیلیت ثبت نام می کنن با معرفی مشتری به سایت ، در شرایطی که اون شخص خرید بکنه درصدی از فروش رو شریک می شوند که با رسیدن به حدنصاب بهشون پرداخت میشه ...

اسکریپت دوم هم که بحثش مشخصه : یک اسکریپت تبلیغات کلیکی که مدیران سایتها با قرار دادن بنر و لینک سایت ما تو سایت یا وبلاگشون با هر کلیکی که به ما میدن مبلغی رو دریافت می کنن ....

شرایط هم که مشخصه ، فقط اضافه بر اون اینکه :

1- فارسی شده باشن چون انگلیسی رایگانش ریخته ...

2 - قیمت ها به شدت منطقی باشه که برامون بصرفه . اگر هم رایگانش رو دارین که چه بهتر . در ازاش هدیه های بسیار جالب توجهی تقدیم می کنیم . مثل بنر رایگان تو سایت ما و سایتهای زیرمجموعه مون و همچنین تا سقف مشخصی انتخاب کالای رایگان از وبسایت فروشگاه

3 - امکان تقلب هم توش به حداقل رسیده باشه ...

با سپاس بی کران .

منتظر اظهارات اساتید فن هستیم . :)

منصوری

Guest
لایک‌ها
0
سلام برای بخش کلیکی بخوای من دارم خواستی پی ام بده

managermd

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
232

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
آخی یادش بخیر این تاپیک ! دی:

اگه اون زمان که این برنامه رو داشتم دو تا سیستم رو راه اندازی می کردیم بقول یه دستی الان پدرخوانده سیستم های کلیکی و همکاری بودیم . ولی انقدر درآمد از فروش مستقیم داشتیم که اصلا نه نیازی به اجرای طرح هام حس می کردم نه انگیزه ای براش داشتم ( این طرح ها مال سال 84 بود ! یعنی حتی چند سال قبل از زدن تاپیک این دو تا طرح نوشته شده و تامین سرمایه هم شده بودن.

ولی الانشم خدا رو شکر همین که طرح های قدیمی رو یکی یکی بالاخره اجرا کردم برام جای خوشنودی داره.

تاپیک رو آوردم بالا یادی از اون زمانا بکنیم . دوستان قدیمی ببینن . شرمنده زیرخاکی بالا آوردم . دی:

بالا