برگزیده های پرشین تولز

درخواست اسکریپت شناسایی کاربر در هنگام ارسال فرم

intiq

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ...:p

دوستان عزیزم من به یک اسکریپت نیاز دارم (PHP ) که علاوه بر اینکه بعد از تکمیل فرم توسط کاربر در سایت محتواش به ایمیل من ارسال بشه ، IP های ( تکمیل کننده فرم ) در یک فایل text ذخیره بشن و اگر کاربر دوباره بیاد و فرم پرکنه در صورتی که ip در اون لیست فایل ( text ) بود بطور اتوماتیک یه ایمیل که محتواش یه فایل html و قابل تغییر باشه به ایمیل تکمیل کننده فرم ارسال بشه .. و در صورتی که ip در لیست نبود ip اونجا ذخیره بشه و یه ایمیل دیگیه با یه محتوای دیگه از یه فایل html دیگه براش ارسال بشه به ایمیل ( تکمیل کننده فرم )

از دوستان خواهش می کنم که اگه اسکریپت آماده ای در این زمینه هست اینجا بزارن و یا نمونه کد دارن بزارن ...

فکر می کنم خیلی ها همچین چیزی لازم داشته باشن

intiq

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
.................
کسی نیست راهنمایی کنه ؟

intiq

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ...
کسی نبود راهنمایی کنه ؟

hamekareh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام عزیز جان . من این اسکریپت و برات مینویسم . فقط زحمت بکش و دوباره جزییات آن را برای من میل کن .

mohammad_i70[at]y!

Bahram.D.A.F

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
salam bacheha:(.man ye moshkele asasi daram onam inke man to sitam 3 ta file php baraye forme sefaresh ,test, va tamas ba ma upload kardam tamame safehaye sitam htm ya html hastan.hala etelaati ke to filda por mishe bad az ersal be addresse emailam miad vali vaghti milamo baz mikonam joloye mavaredi ke sefaresh dade shode khalie va etelaate por shode to emilam nist.jalebe ke to pege ke marbot be teste etelaate vared shode be emilam miad va neshoon dade mishe vali on 2 teye dige intor nist.khaheshan age mitoonin be dadam beresi ke daram kalafe misham.nemidonam chikar konam.nagofte namoone hamin php ha ro site yeki az doostam besurate kamelo sahih dare kar mikone va man in php haro az on gereftem chon khodam chandan azash sar dar nemiyaram.:(

بالا