برگزیده های پرشین تولز

درخواست تاسیس انجمن دوربینهای فیلمبرداری و کارهای تدوینی

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
از ادمینهای عزیز درخواست می کنم انجنمن دوربینهای فیلمبرداری و کارهای تدوینی را در قسمت کامپیوتر و تکنولوژی
سایت در صورت امکان تاسیس کنند . عده ای از مدیران هم قول همکاری داده بودند . البته من شخصا خواستم این خواسته
را بیان کنم .
با تشکر .

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
بابا يك جواب بدين . اگه نمي تونين بگين چرا ولي حداقل يك جواب بدين . :( .

mo.alizade

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نقل از tintin :
از ادمینهای عزیز درخواست می کنم انجنمن دوربینهای فیلمبرداری و کارهای تدوینی را در قسمت کامپیوتر و تکنولوژی
سایت در صورت امکان تاسیس کنند . عده ای از مدیران هم قول همکاری داده بودند . البته من شخصا خواستم این خواسته
را بیان کنم .
با تشکر .

پيشنهاد خيلي خوبيه

omidgiahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از tintin :
را بیان کنم .
با تشکر .
دست شما درد نكنه براي متذكر شدن اين موضوع

واقعا جاي اين انجمن تو اين فروم خالي هست

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان ممنون اميدوارم مورد توجه ادمين ها نيز قرار بگيره . :eek:

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
تين تين خان عزيز... اول اينكه اگه امكان داره چند تا تاپيك نسبتا فعال در مورد فيلمبرداري و مسايل مربوطه به من نشون بده كه مشخص باشه يه عده دارن در اين مورد توي فروم بحث ميكنن. منظورم بد بودن موضوع نيست. چون موضوع خاصي هست بايد طرفدار داشته باشه اول تا براش فروم زد. در ضمن من دوست دارم مدير بخش متفرقه كامپيوتر هم كه بيشتر از من توي اون فروم فعاليت ميكنه نظر بده. (جكي)

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از ehsan :
تين تين خان عزيز... اول اينكه اگه امكان داره چند تا تاپيك نسبتا فعال در مورد فيلمبرداري و مسايل مربوطه به من نشون بده كه مشخص باشه يه عده دارن در اين مورد توي فروم بحث ميكنن. منظورم بد بودن موضوع نيست. چون موضوع خاصي هست بايد طرفدار داشته باشه اول تا براش فروم زد. در ضمن من دوست دارم مدير بخش متفرقه كامپيوتر هم كه بيشتر از من توي اون فروم فعاليت ميكنه نظر بده. (جكي)
سلام احسان جان ممنون كه بعد از يك هفته بالاخره جواب ما رو داديد :blush: لطفا من رو تن تن صدا كنيد :blush:
شما انجمن رو راه بنداز من فعال ميشم . اگر فعاليتي هم نبود در انجمن رو ببند و تاپيكها و پستاشو هم پاك كن . اگر هم
ساخت انجمن خيلي سخته زياد راضي به زحمت شما نيستم . راستي جكي چرا نظر بده ؟ ( البته نظر ايشون روي سر ما
جا داره ولي مگه انجمن اون ربطي به دوربين فيلمبرداري و كارهاي تدويني داره ؟

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
آقا اصلا آزمايشي راهش بندازين . چطوره ؟

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از tintin :
آقا اصلا آزمايشي راهش بندازين . چطوره ؟
آزمایشی چطوره ؟
الان ببینید تاپيكهايي كه در اين دو مورد گفتم چقدر زياد شده

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
من در انجمن عكاسي گفتم كسايي كه مالند بيان اين زير رو امضا كنن .

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
اقا احسان عزيز من دائما به انجمن عکاسي سر ميزنم .هميشه سئوالات زيادي در مورد خريد و نحوه انتخاب و همينطور سئوالاتي در مورد سيستم و کارتهاي دي وي و از اين جور چيزا رو تو تاپيک عکاسي ميزنن .فکر ميکنم اگه اين موضوع با توجه به اهميتي که داره از بخش عکاسي جدا بشه خيلي خوب ميشه و ميتونه مسمر ثمر باشه انشا الله .عنايتي کنيد يه نظر به انجمن عکاسي بيندازيد بلاشک تاپيکهايي رو در زمينه دوربينهاي فيلم برداري پيدا ميکنيد و حجم سئوالات رو در ميابيد .در ضمن در تمام انجمنهايي تالار ها يه انجمن مخصوص دوربين فيلم برداري هميشه هست. اسمش رو هم بذاريد انجمن "دوربينهاي فيلم برداري و تجهيزات و تدوين "

mehdiney navaz

Registered User
لایک‌ها
9
بسيار پيشنهاد خوبي... باعث پراكندگي حواس كاربران نميشه...وازشلوغي انجمن عكاسي جلوگيري ميشه...!!!

بالا