برگزیده های پرشین تولز

درخواست تغییر بر روی یک افزونه وردپرس

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
با سلام
بنده یک افزونه به نام YITH WooCommerce Membership خریداری کردم که نیاز به یک تغییر کوچیک دارم
افزونه به صورتی هست که زمانی که کاربر یک پلن رو میخره میتونه بدون هزینه تمامی محصولات رو دانلود کنه
توی این افزونه یک دکمه هست به اسم Hide Price and add to card که میاد برای کاربرانی که یک طرح رو میخرن، دکمه های افزودن به سبد خرید و قیمت رو حذف میکنه چون دیگه کاربر بهش نیاز نداره و کاربر vip هست
مشکل افزونه اینه که کاربر برای بار اول که میخواد یک محصول رو دانلود کنه علاوه بر دکمه دانلود، دکمه های افزودن به سبد خرید و قیمت رو میبینه و زمانی که روی دکمه دانلود کلیک میکنه و محصول رو دانلود میکنه و یکبار دیگه صفحه رو رفرش میکنه اون دکمه های افزودن به سبد خرید و قیمت حذف شدن

و کاربر دیگه برای همیشه اون دکمه add to card و قیمت رو نمیبینه اما روی محصولات دیگه ای که هنوز برای بار اول دانلودشون نکرده این دکمه ها رو میبینه که واقعا رو مخه
درواقع من میخوام کاری کنم که کاربر حتی برای بار اول که میخواد محصولو دانلود کنه دکمه ها رو نبینه
تصویر زیر مشخص شده که کاربر هر دو قسمت add to card و دانلود رو توی صفحه محصول میتونه ببینه

1652100146942.png

یک ویدیو 6 دقیقه ای ضبط کردم که همینجا لنکشو قرار میدم تا متوجه شید

ممنون میشم اگر تمایل به انجام و رفع این مشکل دارید همینجا و یا در پیام خصوصی به بنده اطلاع بدید
هزینه رو هم مشخص کنید
p.s: دوستان این دکمه ها برای کاربران عادی کار میکنه و همچنین برای کاربرانی که علاوه بر پنل میخوان یک محصول فیزیکی یا یک محصول فارغ از پنل دانلودیشون رو بخرن هم کار میکنه کنه که اساس کار افزونه هم اینه و مشکلی از این لحاظ نیست و تنها مشکل اینه که برای بار اول گزینه add to card رو نمیخوام نشون بده.

Last edited:
بالا