برگزیده های پرشین تولز

درخواست جدیدترین نسخه سی شارپ (نسخه دایتل)

mramin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به همگی

دنبال جدیدترین نسخه سی شارپ دایتل میگردم...لطفا اگه دارید لینک دانلودش رو بذارید.

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
دوست عزیز میشه لاقل یه کم توضیح بدید اینی که میگید چی هست ؟! مال لینوکس اه ؟ با لااقل فارسی بنویسید ؟

mramin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزیز میشه لاقل یه کم توضیح بدید اینی که میگید چی هست ؟! مال لینوکس اه ؟ با لااقل فارسی بنویسید ؟
این که فارسیه! چی رو فارسی بنویسم؟؟؟
راستش اینو یکی از رفیقام بهم گفت منم عین جملشو اینجا نوشتم...حالا تا چه حد درست نوشتم رو نمیدونم...خودش هم الان نیستش که ازش دوباره بپرسم.

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
این که فارسیه! چی رو فارسی بنویسم؟؟؟
راستش اینو یکی از رفیقام بهم گفت منم عین جملشو اینجا نوشتم...حالا تا چه حد درست نوشتم رو نمیدونم...خودش هم الان نیستش که ازش دوباره بپرسم.
آقا ببخشید اینقدر به ملت گفتیم فارسی بنویسید که میخوایم بگیم اینگلیسی بنویسید هم میگیم فارسی بنویسید :)

یعنی با این حساب خودتونم نمیدونید دنبال چی هستید که هیچ حتی نمیدونید میخواید چیکار هم بکنید ؟! :D

خدا اجدادتون روقرین رحمت قرار بده ، فکر میکنیم شما همون VS.net 2008 رو از سر کوچتون بخیرد 1000 تومن #C رو نصب کنید کارتون راه بیفته ، حتما میدوید که #C یکی از زیونهای دات نت اه .

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
اقا فک کنم همین detail که شما میگی درسته
detail که نه ولی شاید منظورش retail بوده! یدونه از همونایی که اچ-آر عزیز گفت بگیر حله :D به retail بودنش هم کاری نداشته باش D:

Devilish Song

Registered User
لایک‌ها
51
سلام به همگی

دنبال جدیدترین نسخه سی شارپ دایتل میگردم...لطفا اگه دارید لینک دانلودش رو بذارید.

من فکر می کنم ایشون دنباله آخرین نسخه از کتاب How to Program in C# - Deitel & Deitel می گرده :
http://www.amazon.com/How-Program-Harvey-M-Deitel/dp/0130622214

منم PDF شو ندارم Link درست حسابیم برای Dl پیدا نکردم ولی جاش کتاب : Mastering Visaul C#.NET (Sybex کارمو راه انداخت از Deitel جامع تره ولی اگه شما واسه آموزش می خواهی همون Deitel بهتره.....​

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
ولی من فکر کنم بهتره این جوون بیاد بگه دقیقا می خواد چیکار کنه ؟ از روی براش نسخه بهینه پیشنهاد داده بشه ...

A.S.Roma

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

من فکر می کنم ایشون دنباله آخرین نسخه از کتاب How to Program in C# - Deitel & Deitel می گرده :
http://www.amazon.com/How-Program-Harvey-M-Deitel/dp/0130622214

منم PDF شو ندارم Link درست حسابیم برای Dl پیدا نکردم ولی جاش کتاب : Mastering Visaul C#.NET (Sybex کارمو راه انداخت از Deitel جامع تره ولی اگه شما واسه آموزش می خواهی همون Deitel بهتره.....​

با سلام

حق با شماست ایشون دنبال کتاب Deitel هستند.
نسخه 2005 برای دانلود موجود است.
http://rapidshare.com/files/130512968/Book__14_.rar
نسخه 2008 را من پیدا نکردم

خوش باشید ...

magic_man

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان .. خوبید ؟
هرچی گشتم در مورد java , jsp ,.. مطب ندیدم .. کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

پستی با این موضوع هست توی فروم ؟ ..

بالا