برگزیده های پرشین تولز

درخواست فارسی سازی اسکربیت

mhabob_16

Registered User
لایک‌ها
70
به نام خدا
سلام دوستان
خوب هستید؟
بنده درخواست فارسی سازی اسکربیت رو دارم /قبلا فارسی شده ولی قدیمیه
www.question2answer.org/

چرا بدون پول فارسی سازی کنید؟اول اینکه این اسکربیت میتونه بگیره و موفق بشه دوم این اسکربیت با وجود محبوبیت سایت درست حسابی توی ایران نداره و میشه شروعش کرد سوم با پخش اسکربیت میتونید به کسب درامد برسد.چهارم یک نمونه کار قویه/ پنجم و از همه مهمتر به یک جوون کمک کردین مطمئن باشید بی جبران نمیمونه
سپاس بی کران

MrAccess

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام
کسی بدون پراخت هزینه فارسی سازیشو انجام نمیده به 2 دلیل
اول اینکه قبلا این اسکریپت فارسی شده! و دقیقا مشخص نیست شما برای چی میخواید دوباره یکی دیگه بیاد از نو فارسی کنه
و دوم اینکه فارسی سازی اصولی و راستچین یک اسکریپت و نه قالب خیلی وقتگیر و طاقت فرسا هست!
بنابراین اگر میخواید کار اختصاصی و با برنامه ایی انجام بدید باید هزینه کنید دوست عزیزم

mhabob_16

Registered User
لایک‌ها
70
سلام
کسی بدون پراخت هزینه فارسی سازیشو انجام نمیده به 2 دلیل
اول اینکه قبلا این اسکریپت فارسی شده! و دقیقا مشخص نیست شما برای چی میخواید دوباره یکی دیگه بیاد از نو فارسی کنه این اسکربیت خیلیی وقتا پیش فارسی شده و در حال حاضر تقریبا یک ساله اپدیت نشده
و دوم اینکه فارسی سازی اصولی و راستچین یک اسکریپت و نه قالب خیلی وقتگیر و طاقت فرسا هست! منم میدونم کار سخت و طاقت فرسایی بنده هم ممکنه نتونتم هزینه کنم ولی مطمئئن جبران خواهم کرد
بنابراین اگر میخواید کار اختصاصی و با برنامه ایی انجام بدید باید هزینه کنید دوست عزیزم

سپاس از مشارکتتون

tcp67

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بنده فارسی سازی می کنم اما بستگی به جبرانتون داره ..
سایتی دارید که بازدید داشته باشه؟

mhabob_16

Registered User
لایک‌ها
70
بنده فارسی سازی می کنم اما بستگی به جبرانتون داره ..
سایتی دارید که بازدید داشته باشه؟
سلام وقت بخیر
این اسکربیت اسکربیت محبوبیه و شما میتونید با توسعه اش ازش کسب درامد کنید مثله مین و ردپرس و ... میتونید سایت پشتیبانیشو بزنید
درحال حاضر نه ولی سایتی که میخوام بزنم ظرف مدت یک ماه به بازدید عالی میرسه
شما میتونید لوگو یا بنر خودتون رو درون اسکربیت قرار بدین و تا وقتی پیشتبانی کنید ماهم بر نمیداریم

tcp67

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
شما که هنوز سایتش رو راه اندازی نکردید، اینطوری چه دلیلی داره که ما بخوایم برای شما کار کنیم، اگه نیاز به کار باشه خب، خودمون این کار رو انجام می دیم ...
پیشنهاد میشه کمی بیشتر تحقیق کنید.
اهدافتون و منابع اطلاعاتیتون برای انتخاب این سیستم چی هست؟ (مثلاً چند تا سایت خارجی رو دیدید که از این سیستم استفاده کردند و به محبوبیت رسیدند، در برابر سیستم های مشابه چقدر تونسته توی خارج موفق عمل کنه؟)

mhabob_16

Registered User
لایک‌ها
70
شما که هنوز سایتش رو راه اندازی نکردید، اینطوری چه دلیلی داره که ما بخوایم برای شما کار کنیم، اگه نیاز به کار باشه خب، خودمون این کار رو انجام می دیم ...
پیشنهاد میشه کمی بیشتر تحقیق کنید.
اهدافتون و منابع اطلاعاتیتون برای انتخاب این سیستم چی هست؟ (مثلاً چند تا سایت خارجی رو دیدید که از این سیستم استفاده کردند و به محبوبیت رسیدند، در برابر سیستم های مشابه چقدر تونسته توی خارج موفق عمل کنه؟)
شما کاری برای بنده انجام نمیدین .شما با فارسی سازی اسکربیت به اهداف خودتون میرسید (پخش و قرار دادن تبلیغات خودتون خیلیی راحت به اون چیزی که میخواهید میرسید)
بنده نزدیک سه سال تحقیق کردم تنها چیزی که نصیبم شد اینکه خیلیا دامنه های که مد نظرم بود رو ثبت کردن و هیچ کاریم روش نکردم
مطمئنا کسی که سه سال رو یک ایده فکر میکنه صد در صد میگیره
این اسکربیت همه امکاناتی که من میخوامو داره برام مهم نیست کی استفاده کرده کی نکرده چی بوده چی شده مهم اینه که من میدونم این به درد کارم میخوره و صد در صد این اسکربیت میتونه توی ایران هم به محبوبیت انجمن ساز های مختلف برسه
موفق باشید

tcp67

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بنده قول نمیدم که این کار رو 100% انجام بدم، اما سعیم رو می کنم که روی سایت خودم این سیستم رو پشتیبانی کنم.
حالا هر اطلاعاتی در خصوص این سیستم دارید ارائه بدید، مثلاً نوع سیستم (اپن سورس هست یا نه) و اطلاعات مشابه ...
آخرین نسخه از سیستم رو میشه از کجا دانلود کرد؟ (اگه اپن سورس هست مرجع اصلی اون کجاست و ...)
شما که 3 سال تحقیقات در این زمینه کردید، اطلاعات تکمیلی و جمع بندی شدتون رو اینجا به اشتراک بزارید تا ما هم زمان بزاریم برای سیستم.

بالا