برگزیده های پرشین تولز

درخواست فارسی سازی قالب فروشگاهی چندمنظوره وردپرس

Payamyekta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام

دوستانی که کار فارسی سازی قالب وردپرس انجام میدهند ,
هزینه این قالب بهمراه تمام افزونه هاش هزینه فارسی سازی کامل+راستینچین+تنظیمات و همه (قالب 100% بومی و آماده از هر لحاظ میخوام) + نصب و تنظیماتچقدر میشه؟
http://themeforest.net/item/123-gar...e-cleaning-construction-service-theme/9828955
دارای 12 قالب پیش فرض (توضیحات تکمیلی در لینک سایت اصلی)

(اورجینال نمیخوام,ترجیحا نال باشه)

لینک دانلود :
http://uploadboy.com/trplza61jp21/78//rar

لطفا بررسی کنید و قیمت بدید. ( ترجیحا همینجا قیمت بدین و پ .خ نفرستید بقیه هم ببینن انصافتونو شاید مشتری شدن ;))

Last edited:

king_of_shadows

Registered User
لایک‌ها
510
سلام
لینک دانلود قالب دارید ، هزینه فارسی سازی بسته به فایل زبان اصلی از قیمت پایه 20 تومن شروع میشه تا 100.

Payamyekta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام
لینک دانلود قالب دارید ، هزینه فارسی سازی بسته به فایل زبان اصلی از قیمت پایه 20 تومن شروع میشه تا 100.

سلام
لینک دانلود به پست اول اضافه شد

+فرایند فارسی سازی به چه صورت خواهد بود؟
+من قالب های زیادی دیدم که همشون یه جای کارشون تو حالت رسپانسیو میلنگید یا کامل فارسی سازی نشده بودن و همینطور به علت نال بودن بعضی منوها و ... مشکل داشته.
+کل ماژولهارو خواهم داشت یا نه؟
+بسته سریع نصبی خواهد داشت که قالب برای سهولت استفادم محتویات دمو هم بارگزاری بشه؟
ضمن اینکه من اگر کوچکترین تفاوتی نسبت به نسخه اصلی در تمام حالت های نمایش و فنی قالب وجود داشته باشه قالب بدردم نمیخوره دوست عزیز

king_of_shadows

Registered User
لایک‌ها
510
شما فقط فارسی سازی مد نظرته یا راست چین کردن قالب هم جز کاره ؟

king_of_shadows

Registered User
لایک‌ها
510
دوست عزیز راست چین کردن قالب تعرفه خاص خودشو داره ضمن این که قالب ریسپانسیو هم باشه و اگه توی قالب بوت استرپ هم استفاده شده باشه که بازم وقت بیشتری میبره
قالب دانلود و بررسی میکنم ، هزینه رو میگم مناسب بود استارت میزنیم کارو

Payamyekta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
دوست عزیز راست چین کردن قالب تعرفه خاص خودشو داره ضمن این که قالب ریسپانسیو هم باشه و اگه توی قالب بوت استرپ هم استفاده شده باشه که بازم وقت بیشتری میبره
قالب دانلود و بررسی میکنم ، هزینه رو میگم مناسب بود استارت میزنیم کارو

باشه بررسی کنید و خبر بدین, (پست اول رو هم جهت تفهیم بیشتر برای دیگران ویرایش شد.) :general509:

بالا