برگزیده های پرشین تولز

درخواست فعالسازی اکانت تریال google cloud platform

Mostafa313

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
638
سلام
من می خوام از سرویس های گوگل پلتفرم استفاده کنم. اخیرا فعالسازی اکانت تریال اون به صورت یکساله ارائه میشه
این بخش از گوگل برای ایرانیان تحریمه که مشکلی با اون ندارم اما برای فعالسازی این اکانت باید اطلاعات یه دبیت کارت (کارتهای prepaid قبول نمیشه وگر نه خودم چند تا دارم) رو وارد کنیم که من ندارم و نمی خوام اونقدر هزینه کنم که یه دبیت کارت بخرم.
این دبیت کارت حتی اگه موجودیش صفر باشه هم مشکلی نیست و هیچ پولی بر نمی داره
در هنگام فعال سازی هم میپرسه که بعد از یک سال به صورت خودکار از این کارت برداشت بشه که می تونید اون گزینه رو غیر فعال کنید
اگر کسی از دوستان می تونه در این مورد کمکی کنه لطفا بفرمایید....
در ازای اون هم فقط می تونم یه کارت prepaid با موجودی 5 دلار (به همراه پنل مشاهده موجودی و بیلینگ آدرس و ... + قابلیت شارژ و اعتبار یک ساله) بدم.
متشکر

ََA-brand

Registered User
لایک‌ها
256
درود
به این کاربر یه پیام بدید
شاید بتونه کارتون رو راه بندازه:لینک
موفق باشید
یا علی

smashy_smasher

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من می خوام از سرویس های گوگل پلتفرم استفاده کنم. اخیرا فعالسازی اکانت تریال اون به صورت یکساله ارائه میشه
این بخش از گوگل برای ایرانیان تحریمه که مشکلی با اون ندارم اما برای فعالسازی این اکانت باید اطلاعات یه دبیت کارت (کارتهای prepaid قبول نمیشه وگر نه خودم چند تا دارم) رو وارد کنیم که من ندارم و نمی خوام اونقدر هزینه کنم که یه دبیت کارت بخرم.
این دبیت کارت حتی اگه موجودیش صفر باشه هم مشکلی نیست و هیچ پولی بر نمی داره
در هنگام فعال سازی هم میپرسه که بعد از یک سال به صورت خودکار از این کارت برداشت بشه که می تونید اون گزینه رو غیر فعال کنید
اگر کسی از دوستان می تونه در این مورد کمکی کنه لطفا بفرمایید....
در ازای اون هم فقط می تونم یه کارت prepaid با موجودی 5 دلار (به همراه پنل مشاهده موجودی و بیلینگ آدرس و ... + قابلیت شارژ و اعتبار یک ساله) بدم.
متشکر
راهی پیدا کردی برای فعال سازی؟ منم میخوام

بالا