برگزیده های پرشین تولز

درخواست نرم افزار براي اديت كردن رام

xpman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
--------------------------------------------------------------------------------

با سلام خدمت دوستان من چند وقته كه دنبال يه برنامه خوب براي اديت رام ميگردم منظورم اضافه يا حذف كردن برنامه هاي موجود روي رامهاي wm6 هست البته يه چندتا برنامه پيدا كردم ولي هيچ كدوم به دردم نخورد شايدم من نتونستم باهاشون كار كنم خواهش ميكنم اگه كسي اطلاعاتي در اين مورد داره بگه
ممنون

ranj9119

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Somewhere I Belong PocketPC: HTC Advantage X7
--------------------------------------------------------------------------------

با سلام خدمت دوستان من چند وقته كه دنبال يه برنامه خوب براي اديت رام ميگردم منظورم اضافه يا حذف كردن برنامه هاي موجود روي رامهاي wm6 هست البته يه چندتا برنامه پيدا كردم ولي هيچ كدوم به دردم نخورد شايدم من نتونستم باهاشون كار كنم خواهش ميكنم اگه كسي اطلاعاتي در اين مورد داره بگه
ممنون
عزیز رام کوک کردن مثل پلو خوردن نیست... ترکیبی از چندین برنامه ها ریزه میزست که در مراحل پی در پی رام رو خورد میکنن و بعد از اجرای تغییرات دوباره باید رام رو سر هم کنید... در ضمن باید بگم که برای استفاده ار این برنامه ها باید کار با cmd-line رو بدونید پیش ار مطرح کردن هر سوالی به wiki.xda-developers.com مراجعه کنید و با استفاده از سرچ می تونید همه اطلاعات و برنامه های مورد نیاز رو پیدا کنید...
چند تا برنامه و راهنمایی:
Mamaich's IMGFS TOOLS
Pakage Tools By Bepe
Hyper Core Kitchen

xpman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داداش باور کن میدونم رام ادیت کردن مثل ÷لو خوردن نیست شما اگه خودت میتونی رام ادیت کنی ممنون میشم اگه توضیح بدی اون راهنماییهایی هم که کردی من رفتم دنبالش ولی تو xda-developers هیچی دستگیرم نشد
لطفا یک یا چندتا لینک دقیق بزار که بقیه هم بتونن استفاده کنن در ضمن از تو همون xda-developers چندتا برنامه ÷یدا کردم که هیچکدوم با wm6 کار نمیکرد شایدم من بلد نشدم باهاشون کار کنم اسمهاشونو میگم اگه کسی از اساتید با این برنامه ها کار کرده بود بگه
:)
mkrom
rommaster
make_hv
imgfs_tools

بالا