برگزیده های پرشین تولز

درخواست کمک برای افزایش تعداد پارتیشن های هارد لپ تاب

MOHAMMADG846

Registered User
لایک‌ها
39
سلام
دوستم یه لب تاب وایو خریده که فقط1 پارتیشن c داره
چطور میشه تعداد پارتیشنها را افزایش داد که ویندوز و اطلاعات روی سیستم تخریب نشه؟؟
خواستم با ورژن12paragon partition manager اینکار را انجام بدم ولی کار با اون را زیاد وارد نیستم

mojtabadehghan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام دوست عزیز!
میتونی از طریق disk management خودِ ویندوز پارتیشن بندی رو انجام بدی اما چون ویندوزی که رو لپتاپ نصبه اورجینال هست،ظرفیت درایو c رو خودِ سیستم تعیین می کنه!
روی my computer راست کلیک کن و manage رو بزن!از سمت چپ زبانه disk management رو انتخاب کن!سمت راستِ صفحه پارتیشن های موجود رو نشون میده! روی درایو c راست کلیک کن و shirink volume رو بزن! بعد از چند لحظه یه پنجره باز میشه که شامل ظرفیت کل درایو،ظرفیت قابل جدا سازی و ظرفیت درایو پس از پارتیشن بندی هست!
البته نرم افزارهای پارتیشن بندی که تو مجموعه ی hiren boot هستند و تحت dos کار میکنن بهتر عمل میکنن!
بازم اگه سوالی بود من در خدمتم ;)

Preceptor

Registered User
لایک‌ها
106
شما میتونید علاوه بر hiren از نرم افزار Acronis Disk Director هم میتونید استفاده کنید که هم تحت ویندوز هست و هم بوتیبل. البته برای اینکار حتما دقت کنید که از انتهای پارتیشن که فضای خالی داره برای درایو جدید بردارید.
موفق باشید

♣ACE

Registered User
لایک‌ها
1,385
رفیق shirink کنی از همه بهتره .. با نرم افزارا تخصصی کار کنی .. چون وارد نیستی ممکنه درایو ریکاوری رو بزنی به چخ بدی

JOE_COLE0

Registered User
لایک‌ها
34
بهترین برنامه و ساده ترین در این زمینه پاراگون هستش .

felex

Registered User
لایک‌ها
137
شما میتونید علاوه بر hiren از نرم افزار Acronis Disk Director هم میتونید استفاده کنید که هم تحت ویندوز هست و هم بوتیبل. البته برای اینکار حتما دقت کنید که از انتهای پارتیشن که فضای خالی داره برای درایو جدید بردارید.
موفق باشید

تایید میشه
من با این نرم افزار زیاد کار کردم مشکلی نداشتم و عالی جواب داده

بالا