برگزیده های پرشین تولز

درد و دل یک برنامه نویس و درخواست راهنمائی؟؟؟؟؟

faryaad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من مدیر یک شرکت طراحی هستم که تعریف نباشه شرکت بزرگی هم هستیم البته اکثرا مارو هم میشناسید
بعضی مواقع با مشکلاتی مواجه میشیم
بعنوان مثال فردی از یکی از خدمات ما استفاده نموذه و پیش پرداختی داده و ما سیستم درخواستی رو براساس نمونه دمو موجود در سایت ارائه میدیم
البته شماها شاید با اینگونه افراد برخورد کردین که بسیار خود راضی هستن این آقا نمیدونم هدفش کلابرداری بوده و قصد داشته با یکبار خرید صاحب سیستم ما بشه
تهدید به شکایت نموده و ما خیلی بیشتر از پول پیش پرداخت رو سیستم کار نموده ایم
آیا واقعا اگر شکایت نماید با ما باید در شهر مشتری حضور پیدا کنیم
چون ما از محاکمه ترسی نداریم ترس ما از وقت گیر بودن و دردسر داشتن هست

برای نمونه از شرکت رادکام فردی یک سیستم فلان رو خریده و 30% هزینه رو پرداخت نموده و این شرکت دیزاین های مربوطه رو انجام داده بعد از تحویل طرف میگه نمیخوام پولم رو بدین با اینکه سیستم واقعا مثل نمونه اوله
در این میان مشکل رادکام چیه اگه اون فرد در زاهدان از اون شکایت نماید
باید در زاهدان حضور یابد یا میتواند در تهران پیگیر باشد.؟؟؟
چون قانون مدونی نیست که اینهم به ضرر ما برنامه نویسان هست و هم مشتریان
لطفا راهنمائی نمائید.

ahmad6

Registered User
لایک‌ها
58
اگه شکایت کنه باید تو اون دادگاه که ممکنه تو شهر خودش باشه حاضر شی . اما اگه اون شکایتش بیخود باشه و اون مقصر باشه تمام ضرر و زیان و تمام هزینه های رفت و آمد رو میتونی به راحتی طلب کنی .

اگر شرکت بزرگی هستید و کار زیاد میاد دستتون بهتره برای قرار داد بستن و بقیه موارد یه وکیل داشته باشی که به کارهات نظارت کنه که دیگه اینجور مواردی هم پیش نیاد . هزینه هم فکر نکنم برات بالا بشه

_Love_Coder_

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
128
سلام
من مدیر یک شرکت طراحی هستم که تعریف نباشه شرکت بزرگی هم هستیم البته اکثرا مارو هم میشناسید
بعضی مواقع با مشکلاتی مواجه میشیم
بعنوان مثال فردی از یکی از خدمات ما استفاده نموذه و پیش پرداختی داده و ما سیستم درخواستی رو براساس نمونه دمو موجود در سایت ارائه میدیم
البته شماها شاید با اینگونه افراد برخورد کردین که بسیار خود راضی هستن این آقا نمیدونم هدفش کلابرداری بوده و قصد داشته با یکبار خرید صاحب سیستم ما بشه
تهدید به شکایت نموده و ما خیلی بیشتر از پول پیش پرداخت رو سیستم کار نموده ایم
آیا واقعا اگر شکایت نماید با ما باید در شهر مشتری حضور پیدا کنیم
چون ما از محاکمه ترسی نداریم ترس ما از وقت گیر بودن و دردسر داشتن هست

برای نمونه از شرکت رادکام فردی یک سیستم فلان رو خریده و 30% هزینه رو پرداخت نموده و این شرکت دیزاین های مربوطه رو انجام داده بعد از تحویل طرف میگه نمیخوام پولم رو بدین با اینکه سیستم واقعا مثل نمونه اوله
در این میان مشکل رادکام چیه اگه اون فرد در زاهدان از اون شکایت نماید
باید در زاهدان حضور یابد یا میتواند در تهران پیگیر باشد.؟؟؟
چون قانون مدونی نیست که اینهم به ضرر ما برنامه نویسان هست و هم مشتریان
لطفا راهنمائی نمائید.
یک نکته رو بگم
شما باید همیشه تمام جزیئیات و مشکلات احتمالی و شروطتون رو تو قرارد داد ذکر کنید صریحا
که بشه تا حدود زیادی جلوی اینجور مشکلات رو گرفت
در مورد سوال دوم اطلاعی ندارم

بالا