برگزیده های پرشین تولز

دروغ سیزده بگین

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
راستش نمي خواستم خودم رو لو بدم ! اما وجدانم نگذاشت از همه معذرت خواهي نكنم :blush:

جدا به خاطر دروغ 13بدر متفاوتي كه مي خواستم بگم معذرت مي خوام

http://forum.persiantools.com/t105064.html

راستش برنامم اين بود كه از 5-6 فروردين توو شب زنده داران و ميبينم كه بيام و هر از گاهي سر اينكه دردم ( حالا درد كجا خودمم نمي دونم :p ) شروع شده بگم مي رم بخوابم ! بعد يك دكتر برم و آزمايش بدم تا برسه به فرداي 13بدر :blush: اونجا نتيجه آزمايش بشه اينكه 2-3 ماه بيشتر زنده نيستم ! بعد چه غم نامه هايي آماده كرده بود كه بگم :p مثلا اينكه دوست داشتم روزي كه PT از فيلتر در مياد رو ببينم و نمي دونم كي قهرمان ليگ ميشه و ... 2 روزي اين آيه هاي ياس رو بخونم ! پستي يك ارزوي دس نيافتني :p بعد شب پنجشنبه يهو ديگه كم بيارم :lol: يك نامه خداحافظي كه ديگه طاقت درد ندارم و ... دارم خودم رو امشب مي كشم :lol: كلي خنده بود فرداش :p ;) :blink:

اما دلم نيومد :(

شايد سناريو نويس خوبي باشم اما دروغگوي خوبي نيستم :( كلا زياد دروغ گفتم بلد نيستم :( هر چي كردم خودم رو راضي كنم به اين كار، نشد ! ...

‌تا اينكه شب 13 دروغ مربوط به مهران مديري رو ديدم ! ديگه طاقت نياوردم :p ;) منم جوونم خوب :lol: عجولانه خواستم كار يك هفته گذشته رو توو يك شب جبران كنم كه زياده روي كردم و لو رفت :p

خلاصه اينكه شما ها يك دروغ 13 بدر متفاوت رو به خاطر بهروز جان كه تاپيك رو قفل كرد از دست دادين :blush: :lol:

اينجا خواستم موضوع رو بگم و از همه حلاليت بخوام!
اگر بشه يكي اين معذرت خواهي رو منتقل كنه ادامه همون تاپيك شايد دوستان من رو بخشيدن. نمي خوام چوپان دروغگو شم:(

بالا