برگزیده های پرشین تولز

دروغ شب سال برای نوروز 1385

ghasempouri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بر اساس یک آداب سنتی، ایرانیان باستان از روزهای پایانی سال تا روز 13 نوروز دروغ های شاخدار به هم می گفتند!!! البته هدف از انجام چنین کاری علاوه بر مزاح و شوخی، پایبندی به این باور بود که با انجام این کار زمینه را برای راستی و صداقت در سراسر سال جدید فراهم می کنند( لابد به این خاطر که هر چیزی در کنار متضاد خود معنی پیدا می کند). اما اولین دروغ را خودم اینجا میگویم:

وب سايت ياهو در صفحه رسمي خودش اعلام کرده تمامي ايرانياني که در آخرين چهارشنبه سال شمسي (چهارشنبه سوري) اقدام به ترقه بازي کرده اند آفلاينهايشان براي 24 ساعت پاک خواهد شد. مدير فني اين سايت توضيحات بيشتري در مورد چگونگي شناسايي اين افراد ارائه نداد....... جدي نگيريد دروغ شب عيد بود..... البته ببخشيد..... سال نو را به همه عزيزان تبريک عرض نموده و براي شما و خانواده محترم و همه بي اف ها و جي اف ها که سرمايه هاي اصلي و ارکان این مملکت هستند آرزوي طول عمر با جيب پر از پول و نقدينگي مي نمايد.

ghasempouri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خب مجبورم دروغ دومی را هم خودم بکم تا تاپیک پس نیفته: به اطلاع می رسانم در یک ساعت گذشته 18 نفر به اینجا مراجعه کرده و هر کدام درورغ های شاخداری برای شب عید بر پا کردند. مثلا عجب دروغ بازاری راه افتاده!!!

us lover

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
البته من فکر نکنم در طول عید دروغ بگن:blink: دروغ مال سیزده بدره که معادل خارجی هم دقیقا همین روزه یا حداکثر یک روز تفاوت

ghasempouri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
کاملا درسته و ممنون از توجه شما. من برای بهترین آواتار حتما به شما رای خواهم داد و برایتان تبلیغات وسیع می کنم (البته جدی نگیر این هم از اون دروغ ها بود). همانطوریکه اشاره کردید بیشترین اسناد تاریخی حکایت از این دارد که در ایران باستان دورغ را برای روز 13 نگاه می داشتند. آداب مشابهی نیز در اروپا بویژه کشور پرتغال وجود دارد. 4 سال قبل این کشور علیرغم بازی های جذاب و قوی تیم ملی فوتبالش از حضور در رقابتهای جام جهانی2002 حذف شد تلویزیون آن کشور اعلام کرد بخاطر انصراف ایران از رقابتهای جام جهانی فوتبال فدراسیون فوتبال (فیفا) ازپرتقال بعنوان سی و دومین تیم دعوت بعمل آورد. که البته خیلی زود هم اعلام کردند دروغ 13 ژانویه بود چون ممکن بود مردم هر لحظه از شادی به خیابان بریزند و بعضی ها پس بیفتند.
اینکه گفتم ایرانیان از شب عید تا 13 دروغ می گفتند به این خاطر بود که یک چنین تاپیکی اصولا نمی تونه بدون دروغ شروع بشه. من هم خواستم که بازار گرمی کرده باشم. راستی امضای شما هم خودش چند مورد دروغ داره. یکی اش اینه که پایتخت فساد دنیا بانکوک بوده و تهران ما همیشه نایب قهرمان بود....باور کنید

AB+

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
علی دایی از تیم ملی خداحافظی کرد و گفت باید عنایتی در تیم ملی در جام جهانی بازی کنه

ghasempouri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
باید اعتراف کنم این دروغ از دروغ من هم شاخدار تر بود. اصلا شاید بعنوان دروغ برتر شب سیزده نوروز انتخاب بشه. این یکی رو باور کن که راست گفتم. به جان هر 3 تا عمو هایم (من یه عمو داشتم که اون هم عمرش رو داد به شما... دروغ)

3epehr

Registered User
لایک‌ها
0
ماله خارجيا چهاردهم نيست؟!

mohammad123

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من که محاله دروغ بگم .

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
سایت گوگل توسط من هک شد !!! :):):)

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
من احسانم با یه ID دیگه.
39.gif

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از hamedsullivan :
من احسانم با یه ID دیگه.
39.gif
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
خیلی باحال بود !
آخره دروغ بود

us lover

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از ghasempouri :
کاملا درسته و ممنون از توجه شما. من برای بهترین آواتار حتما به شما رای خواهم داد و برایتان تبلیغات وسیع می کنم (البته جدی نگیر این هم از اون دروغ ها بود). همانطوریکه اشاره کردید بیشترین اسناد تاریخی حکایت از این دارد که در ایران باستان دورغ را برای روز 13 نگاه می داشتند. آداب مشابهی نیز در اروپا بویژه کشور پرتغال وجود دارد. 4 سال قبل این کشور علیرغم بازی های جذاب و قوی تیم ملی فوتبالش از حضور در رقابتهای جام جهانی2002 حذف شد تلویزیون آن کشور اعلام کرد بخاطر انصراف ایران از رقابتهای جام جهانی فوتبال فدراسیون فوتبال (فیفا) ازپرتقال بعنوان سی و دومین تیم دعوت بعمل آورد. که البته خیلی زود هم اعلام کردند دروغ 13 ژانویه بود چون ممکن بود مردم هر لحظه از شادی به خیابان بریزند و بعضی ها پس بیفتند.
اینکه گفتم ایرانیان از شب عید تا 13 دروغ می گفتند به این خاطر بود که یک چنین تاپیکی اصولا نمی تونه بدون دروغ شروع بشه. من هم خواستم که بازار گرمی کرده باشم. راستی امضای شما هم خودش چند مورد دروغ داره. یکی اش اینه که پایتخت فساد دنیا بانکوک بوده و تهران ما همیشه نایب قهرمان بود....باور کنید
البته اینو که تهران نایب قهرمانه رو میزارم به حساب همون دروغتون چون امار رسمیش وحشتناکه چه رسد به امار واقعی!در سنگاپور 98% مردم شبها حتی در خانه هاشونو قفل نمیکنن ولی اینجا تو روز روشن برای 1000 تومن سر میبرن! میدونید امار سالانه جنایت در اتریش با چند روز ایران برابره؟ نکته جالب اینکه اعلام کردن بیشترین جنایتهای انجام شده در این کشور (اتریش) در کمپهای پناهندگی و بدلیل تعصبات قومی و قبیله ای افراد صورت پذیرفته؟!!!:f34r:
وحشتناک نیست؟
اما برای جلوگیری از انحراف تاپیک:
انرزی هسته ای حق مسلم ملت ایران!:f34r:

3epehr

Registered User
لایک‌ها
0
البته اینو که تهران نایب قهرمانه رو میزارم به حساب همون دروغتون چون امار رسمیش وحشتناکه چه رسد به امار واقعی!در سنگاپور 98% مردم شبها حتی در خانه هاشونو قفل نمیکنن ولی اینجا تو روز روشن برای 1000 تومن سر میبرن! میدونید امار سالانه جنایت در اتریش با چند روز ایران برابره؟ نکته جالب اینکه اعلام کردن بیشترین جنایتهای انجام شده در این کشور (اتریش) در کمپهای پناهندگی و بدلیل تعصبات قومی و قبیله ای افراد صورت پذیرفته؟!!!
وحشتناک نیست؟
اما برای جلوگیری از انحراف تاپیک:
انرزی هسته ای حق مسلم ملت ایران!
اينا الان راست بود يا دروغ؟!:D

ghasempouri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تسلیم...تسلیم ... حالا برگردیم سر موضوع اصلی. حامد سولیوان مدیر انجمن ورزش یک دروغ بزرگ اما مختصر و مفید گفت. خیلی باحال بود. و اما....
با گذشت هفته ها از آخرین اجلاس WSIS (مدیریت راهبردی اینترنت) ایران هنوز دست از تهدید خود در مورد قطع اینترنت آمریکا بر نداشته. از نظر ایران اینترنت حق نیست بلکه امتیازی است که به سایر کشورها داده شده است! این امر، پروژه اینترنت ملی در امریکا را جدی تر از قبل ساخته است تا در صورت تحریم کامل از سوی ایران ارتباط های زیر ساختاری شبکه های بانکی و اداری ایالات متحده دستخوش اختلال نشود. اساتید و دانش پژوهان آمریکایی ضمن محکوم کردن این تصمیم با حضور در مجلس سنا شعار دادند انرژی هسته ای حق مسلم ماست

meli

Registered User
لایک‌ها
23
می گن علی دایی زنش رو طلاق داده!

ghasempouri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
meli جان میدونی که آذری های مقیم پی تی با هم متحد شدند. یه وقت کار دستمون ندی؟

ghasempouri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تکلیف این حرف آخرت چی بود؟ راست یا دروغ؟

بالا