برگزیده های پرشین تولز

در مورد خريد t610

varian

Registered User
لایک‌ها
1
من ميخوام يك t610 بخرم لطفا راهنمايي كنيد

ataasgari

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
به نقل از varian :
من ميخوام يك t610 بخرم لطفا راهنمايي كنيد
اين گوشي ميشه گفت يكي از بهترين گوشي هاي موجود از نظر امكانات و قيمت هستش تنها نقطه ضعف اين گوشي صفحه نماش اونه كه بك لايت ضعيفي داره . اين مشكل در تي 630 حل شده . من طراحي 610 رو بيشتر مي پسندم.

.

varian

Registered User
لایک‌ها
1
آقا سلام من تقريبا تصميم گرفتم يه دونه سوني اريكسون t610 بخرم البته ميگم تقريبا. ولي موقع بررسي بازار به چند موضوع برخورد كردم كه انتخاب منو سخت كرده .توبازار اين گوشي بسته به اسم شركت گارانتي از 175000 هزار تومن تا 210000 هزار تومن قيمت هاش متفاوته ، چرا؟ وخدمات اين گارانتي با هم چه فرقي داره؟مورد بعدي يك جور هست كه روي دكمه هاي اون حروف عربي نوشته كه فروشنده ها ميگن منوي عربي داره وسفارش آسياست ودر مقابل اونهائي كه اين نوشته هاي حروف عربي رو نداره ميگن سفارش اروپاست ومنوي عربي نداره.اصولا فرقشون فقط همينه يا نه واينكه كدومشون بهتره البته به نظر من از نظر قيافه اونهايي كه حروف عربي رونداره خوشگلتره.مورد بعدي يه جور ديگه هستش كه زير دكمه هاش روي خود گوشي نوشتهt mobil فروشنده ها ميگن اينها بازار مشتركه آيا درست ميگن واصولا فرقشون با اونهايي كه نداره چيه ؟ ويكي ديگه اينكه موقع خريد حواسم به چي باشه يعني اينكه چه چيزهايي حتما بايد همراش باشه

البته موضوع بسيار اورژانسي هست وخواهش ميكنم زود جواب بدهيد
با تشكر بسيار از آقا عطا كه در مورد ثبت نام در اين سايت منو كمك كرد
:D

varian

Registered User
لایک‌ها
1
آقا عطا ميشه در مورد صفحه نمايش اين توضيح بدي آيا اين نقطه ضعف بزرگي واينكه چه مشكلي ايجاد ميكنه چون من تقريبا از همون صفحه نمايش مشكي اي خوشم اومده :)

varian

Registered User
لایک‌ها
1
آقا چي شد من دارم ميرم مسافرت و عجله دارم اگر ممكنه سريع جواب بدين :blush:

ataasgari

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
در مورد گارانتي : تو ايران هر وارد كننده اي براي اينكه جنسش فروش بره كارت گارانتي و برچسب گارانتي درست ميكنه و ميگه گارانتي داره! اما گارانتي معتبر فقط مربوط به نماينده ميشه كه نماينده سوني اريكسون "عكاظ كيش" هستش. اگر ميخواي گوشي با گارانتي بخري فقط با اين گارانتي و فقط از نمايندگي خريد كن چون شنيدم گارانتي تقلبي هم زياده.

در مورد نوع گوشي : گوشي هايي كه كي برد عربي دارند تفاوتشون با گوشي هاي ديگه اينه كه ميتونند پيام كوتاه به زبان عربي بفرستند و دريافت كنند، اسامي فون بوك رو عربي ذخيره كنند و يك سري موزيك عربي به همراه زنگ هاي معمولشون دارند. به نظر من هم گوشي هاي بدون زبان عربي بهترند.

نكته مهم : به هيچ وجه سراغ گوشي هايي كه اين لوگو ها روش چاپ شده نريد: T-Mobile, Vodafone, Voda, Virgin, O2, E-plus, MTC, Turkcell,Etisalat و هر چيزي غير از اسم توليد كننده اصلي. دليلش اينكه كه شركتهاي فوق براي اينكه سرويسشون رو تبليغ كنند روي سيم كارت يك گوشي با قيمت بسيار پايين ( بيشتر مواقع تا يك سوم قيمت اصلي گوشي) ارائه ميدن و اين گوشي رو قفل ميكنند كه فقط با سيم كارت شركت خودشون كار ميكنه . نام شركت هم روي گوشي چاپ ميشه . با اين كار خريدار مجبور براي استفاده مجدد از گوشي هر بار فقط از اوون سرويس دهنده خريد كنه (شركتهاي فوق سود رو از اين روش بدست ميارن). افراد سودجو اين گوشي ها رو ميخرن و بعد از باز كردن قفلشون اون هارو بسته بندي ميكنن و به كشورهاي عربي ميفرستند كه به ايران هم راه پيدا ميكنه . اصطلاحا به اين گوشي ها ميگن Refurbished.

در مورد سوال آخر: موارد داخل جعبه : گوشي ، باطري ، شارژر، هندفري، بند، دفترچه راهنما (در برخي موارد كابل و CD)

varian

Registered User
لایک‌ها
1
آقا در مورد آنتن دهي اين گوشي كساني كه دارند ميتونن نظر بدن خصوصا اونهايي كه در كرج هستن چون من از اين ميخوام تو كرج استفاده كنم / اصولا آنتن دهيش چطوره؟

با تشكر از همه

varian

Registered User
لایک‌ها
1
:hmm: در موردگارانتي آيا حتما لازمه؟ يعني بدون گارانتي هم ميشه گذروند
وتو بازار تقريبا همه ميگن گارانتي اصلي شركت الرمس امارات هستش كه در ايران نمايندگيش شركت آوانگار ميباشد (البته خود الرمس توي قشم نمايندگي داره) وقيمت گوشي گارانتي شركت آوانگار از همه بالاتره
آيا درسته؟

ataasgari

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
بدون گارانتي هم ميشه گذروند ولي با گارانتي بهتره . بله يكي از نمايندگي هاي سوني اريكسون در امارات الرمس هستش ولي در مورد آوانگار اطلاعي ندارم

shahedz

Registered User
لایک‌ها
1
با سلام !
من يه اصلاحيه اينجا بگذارم !
من تي 610 دارم ! استادم عطا يه اشتباه لپي كوچيك كرده ! اونم اينه كه رنگش 65 كيلو هست ! تي 230 چهار كيلو هست ! حالا نمي دونم بازم شايد من اشتباه مي كنم چون نمي شه رو حرف عطا حرف زد و ما حق شاگرديشونو داريم !

ارادتمند شما : شاهد
به نقل از ataasgari :
اين گوشي ميشه گفت يكي از بهترين گوشي هاي موجود از نظر امكانات و قيمت هستش تنها نقطه ضعف اين گوشي صفحه نماش اونه كه 4كيلوكالر هستش و بك لايت ضعيفي داره . اين مشكل در تي 630 حل شده . من طراحي 610 رو بيشتر مي پسندم.

.

ataasgari

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
به نقل از shahedz :
با سلام !
من يه اصلاحيه اينجا بگذارم !
من تي 610 دارم ! استادم عطا يه اشتباه لپي كوچيك كرده ! اونم اينه كه رنگش 65 كيلو هست ! تي 230 چهار كيلو هست ! حالا نمي دونم بازم شايد من اشتباه مي كنم چون نمي شه رو حرف عطا حرف زد و ما حق شاگرديشونو داريم !

ارادتمند شما : شاهد

ممنون شاهد جان . تصحيح شد...

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
آقا من تا 2-3 ماه پيش يدونه اش رو داشتم ولي با اينكه گوشي بسيار خوبي بود و از بقيه همكلاسي هاش سر تر بود 2 تا ايراد اساسي داشت كه باعث شد عوضش كنم:

اولي ( و مهم ترين) اين بود كه آنتن دهي زياد جالبي نداشت، یعنی یه جورایی بگیر نگیر داشت.
دومی کیفیت تصویرش بود: کیفیتش زیاد پایین نبود ولی بیرون مخصوصا زیر نور آفتاب تقریبا باید حدسی کار میکردی و هیچی دیده نمی شد.

در ضمن در مورد گارانتی اون وقتی که من خریدم ، قیمتش با گارانتی آوانگار (عکاظ کیش) حدود 280 تومن بود و با گارانتی متفرقه تا 230 تومن هم میشد پیدا کرد ولی همه بالاتفاق می گفتن با گارانتی آوانگار رو ببرم. منم همون رو خریدم و از قضا به ماه نکشیده صفحه LCD اش كلا سوخت. منم دادم نمايندگي اش و وقتي بهم داد فهميدم كه هزينه تعويض صفحه 60 تومن بوده. تازه وقتي گير دادم كه در باطري اش يه كوچولو خط برداشته اون در رو هم برام تعويض كرد. در مجموع ارزشش رو داشت.

بعدش از فرط علاقه به T610رفتم يدونه Z600 گرفتم. آقا محشره. هم آنتن دهي اش عاليه و هم كيفيت تصويرش فوق العاده است. تازه به نظر من كيفيت و بلندی صداش هم بهتره. خیلی هم خوش دسته. آلان هم فکر نمی کنم قیمتش بیشتر از 240تومن باشه. می ارزه.

این بود سرگذشت عبرت آموز من!

varian

Registered User
لایک‌ها
1
آقا بخشيد من رفتم بخرم ولي يك مسئله ديگري پيش اومده.فروشنده ويك دوتا از دوستام ميگن اين گوشي هنوز تو مخابرات ايران كاملا فعال نشده يعني بعضي از جاها كار ميكنه بعضي از جاها كارنميكنه .بعضي ها ميگن تويه يه شهر كار ميكنه تو يه شهر ديگه كار نميكنه . آيا درست ميگن؟
اصلا اين موضوع چيه؟
خواهش ميكنم در مورد تي 610 بگين درسته يا نه؟
آقا شاهد شما كه داري لطفا راهنمائي كن .مسئله اورژانسيه وقت ندارم ؟؟؟؟؟ سريع لطفا

ataasgari

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
من كه همچين چيزي نشنيدم تابحال! چند تا از دوستام توي شهر هاي مختلف دانشجو هستند و از اين گوشي استفاده ميكنند... اگر كسي چنين مشكلي داشته اطلاع بده ...

varian

Registered User
لایک‌ها
1
اقا من خريدم لطفا در مورد كار كردن با اون نظر بدين :D :D :D :D :D :D

ataasgari

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
به نقل از varian :
اقا من خريدم لطفا در مورد كار كردن با اون نظر بدين :D :D :D :D :D :D
آقا تبريك !
خب ، هر قسمتي كه مشكل داري بگو ...

varian

Registered User
لایک‌ها
1
آقا من اين گوشي رو چه جوري به كامپيوتر وصل كنم ؟ لطفا در مورد نوع كابل وقيمتش ومحل خريدش توضيح بدين
راستي اين گوشي چه جوري بهش بند وصل ميشه ؟ من كه مردم ولي سر در نياوردم

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
من ميخوام يه T68i بگيرم ... فكر ميكنم قيمتش نسبت به امكاناتش خوب باشه ...

كسي هست كه داشته باشه ، بگه ازش راضيه يا نه ؟!

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
به نقل از varian :
راستي اين گوشي چه جوري بهش بند وصل ميشه ؟ من كه مردم ولي سر در نياوردم
.

در مورد بندش بايد بگم كه بندش از پايين وصل ميشه. گوشي رو خاموش كن. درب باطري اش رو دربيار. بند رو بنداز توي شكاف اون پايين و درب و بذار سر جاش.
خيلي ايده باحاليه چون وقتي داري با گوشي حرف ميزني ديگه بندش جلوي دست و پات رو نمي گيره.

varian

Registered User
لایک‌ها
1
در مورد بندش بايد بگم كه بندش از پايين وصل ميشه. گوشي رو خاموش كن. درب باطري اش رو دربيار. بند رو بنداز توي شكاف اون پايين و درب و بذار سر جاش.
خيلي ايده باحاليه چون وقتي داري با گوشي حرف ميزني ديگه بندش جلوي دست و پات رو نمي گيره
.

اقا راستي راه اصوليش همينه؟ يعني همينجوري فقط وصل ميشه؟

در مورد كابل چي؟ چيكار كنم؟

بالا