برگزیده های پرشین تولز

در مورد فروش در اینترنت :خواهش میکنم یک راهنمائی کنید

persian-good

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
حالتون خوبه میخواهم این سوال من را جواب دهید
میخواهم یک فروشگاه برای خارجی ها بزنم اما paypal به ایرانیها نمی دهند
آیا از سایتهای واسطهای مثل ikobo-moneybooker- و سایتهائی شبیه اینها میتونم استفاهده کنم
یعنی کسانی که payppal-visa-mastercard دارند می تونند به این حسابها پول را واریز کنند
و اگر میشود چگونه پول را به ایران انتقال بدهم از سایتهائی که گفتم
خواهش می کنم در این مورد من را راهنمائی کنید

ممنونم
خداحافظ

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببين با كريديت كارت نميشه به پولهاي الكترنيكي مثل paypal يا moneybookers يا egold و .. پول ريخت اين كار بايد توسط exchnger انجام بشه يعني شما پول الكترنيكي بدي پول نقد توي حساي بانكيت يا حساب كارت اعتباري دريافت كني

persian-good

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
شرمنده من متوجه منظرو شما نشده ام
آخه در چند سایت مثل templatemonster.com داره از طریق moneybookers تمپلیت میفروشه
خوب اگر من هم حساب در moneybookers داشته باشم کسانی که مثلا paypal دارند میتونند به حساب من در moneybookers پول را واریز کنند فقط نمی دونم اصلا به ایران این خدمات را میدهد سایت moneybookers یا ikobo
و اگر خدمات به ایران میدهند چطور پول را در ایران بگیرم

** اصل کار اینه که کسانی که paypal دارند بتونند به حساب من در moneybookers پول بریزد چون همه visa-master
ندارند
فقط بگید آیا سایتهای moneybookers-ikobo به ایران خدمات می دهد و به چه صورت
خیلی ممنون میشم راهنمائی کنید
خداحافظ

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از persian-good :
سلام
شرمنده من متوجه منظرو شما نشده ام
آخه در چند سایت مثل templatemonster.com داره از طریق moneybookers تمپلیت میفروشه
خوب اگر من هم حساب در moneybookers داشته باشم کسانی که مثلا paypal دارند میتونند به حساب من در moneybookers پول را واریز کنند فقط نمی دونم اصلا به ایران این خدمات را میدهد سایت moneybookers یا ikobo
و اگر خدمات به ایران میدهند چطور پول را در ایران بگیرم

** اصل کار اینه که کسانی که paypal دارند بتونند به حساب من در moneybookers پول بریزد چون همه visa-master
ندارند
فقط بگید آیا سایتهای moneybookers-ikobo به ایران خدمات می دهد و به چه صورت
خیلی ممنون میشم راهنمائی کنید
خداحافظ
شما فقط در حسايهاي الكترنيكي مثل moneybokers يا حتي پي پال به شخصي كه داراي همين نوع حساب هست ميتونيد پرداخت كنيد اگر به كسي كه كارت اعتباري داره بخوايد رداخت كنيد بايد از طريق ديگه عمل كنيد

persian-good

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
ببخشید من دقیقا متوجه نشده ام -صفر کیلومترم
فقط میخواهم بدونم درسته یا نه
فرض کنید من یک moneybookers دارم کسی که paypal داره میتونه به حساب من در moneybookers پول واریز کند
یا باید آن شخص هم یک حساب moneybookers باز کند و بعد از paypal خود ش به moneybookers خودش پول بریزد و بعد از moneybookers خودش به moneybookers من پول را ارسال کند
ببخشید یکم توضی بدهدید

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قسمت دوم حرفت درسته بايد حساب ماني بوكز داشته باشه تا به حساب ماني بوكرز شما بتونه پرداخت كنه

persian-good

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا ممنونم
خوب حالا میخواهم بدونم که آیا moneybookers به ایران سرویس میدهد و اگر میدهد از چه طریقی پول را به ایران
حواله کنم و این حواله کردن چه مدت زمان طول میکشد
مرسی

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از persian-good :
آقا ممنونم
خوب حالا میخواهم بدونم که آیا moneybookers به ایران سرویس میدهد و اگر میدهد از چه طریقی پول را به ایران
حواله کنم و این حواله کردن چه مدت زمان طول میکشد
مرسی
در چند پست بالا هم گفتم
متاسفانه ماني بوكرز سرويس wire transfer براي ايران نداره
شما بايد از exchanger هاي معتبر استفاده كنيد

persian-good

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
آقا میخواهم بدونم شما یک exchanger خوب میشناسید که پول را به ایران بفرستد
و بگید چگونه به exchanger که معرفی می کنید پول را انتقال دهم

و از moneybookers بهتر هم است که با ایران خوب کار کند و شناخته تر بتشه و کارش بهتر باشه

آقا من شرمنده هستم خیلی سوال میپرسم
بای

Alli

Registered User
لایک‌ها
0
من فکر می کنم مانی بوکر به ایران هم wire transfer داره. چون اصلیت شرکت اروپایی هست و وقتی کد سوییفت بانک های ایرانی رو میدی قبول می کنه! البته خودم هیچوقت امتحان نکردم! در هر صورت اگر بشه باید تو یکی از شعب ارزی یکی از بانک ها یک حساب ارزی باز کنی و 100 دلار هم بزاری توش! بعد بت یه حساب می دن با کد بانک تو شبکه سوییفت! تو Moneybooker باید کشورتو ایران وارد کنی چون خیلی سفت و سخت می گیره! بعد این حساب بانکیت رو اضافه می کنی و پولو برداشت می کنی!

در مورد قسمت دوم اینکه از Paypal نمیشه به مانی بوکر پول ریخت و فقط کارتای اعتباری و حسابای ارزی که اونم ایتقدر ناز داره که هر کسی رو کلافه می کنه ولی در هر صورت api هاش موجود هست!

اگر کسی فکر می کنه من اشتباه می گم بگه!!!!

persian-good

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
آقا در مورد ikobo چیه
از مانی بوکرز هم بهتر است
مرسی

nazanin_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام لطفا یکی به من بگه چطور میتونم swift code داشته باشم :) مرسی

rsbco

Registered User
لایک‌ها
0
مانی بوکر با بانک های عضو Swift مشکلی نداره و به اونها پول میفرسته. تا جایی که میدونم تمام بانکهای ایرانی در حال حاضر Swift Code دارن . ولی اگه شما کارت گرفت من مانی بوکرز شما رو ازت میخرم و به شما اینجا پولشو میدم.

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
اول در مورد چی میخوای بفروشی تصمیم گرفتی؟ باید قانونی باشه.

سیستم مانی بوکرز و ایگولد و سیستمهای دیگه به غیر از پی پال درصد فروش از طریقشون تقربا صفر هست اینو تجربه 2 سال فروش رو اینترنت میگه البته سیستم گوگل هم داره جا باز میکنه اما زمان میبره اگر میخوای نرم افزار بفروشی که قانونی باشه بهترین راهش پی پال هست.

مانی بوکرز کامل ایران قبول داره ikobo ایران قبول نداره و سایه ایران با تیر میزنه ایگولد هم که برای فروش اسکریپتهای ایگولدی و سیستم دزد بازاریه.

yoosofy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من از مانی بوکرز استفاده می کنم و امکانات بسیار خوبی هم داره و بزرگترین مزیتش قبول داشتن و نقل و انتقال پول با swift

بالا