برگزیده های پرشین تولز

دستكاري در weblog config

keshws

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قصد دارم كه دسترسي به weblog config رو براي كاربران آزاد كنم. البته قسمت هاي Local Site Path و Site URL و Local Archive Path و Archive URL را از Core Setup حذف كردم. به نظر شما اينكار مي تونه خطرناك باشه و موجب يه سري اشكالات و خرابكاري در سايت بشه يا نه. در ضمن بخش ديگه اي هم بايد حذف بشه يا نه؟

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
به نظر شما اينكار مي تونه خطرناك باشه و موجب يه سري اشكالات و خرابكاري در سايت بشه يا نه.
مسلما بله!
اصلا چرا میخوای این کار رو بکنی؟!
راستی چجوری اون Core Setup رو برداشتی؟ از توی تمپلیت؟ اگه آره که خب طرف کافیه لینکش رو پیدا کنه.

keshws

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ehsan :
راستی چجوری اون Core Setup رو برداشتی؟ از توی تمپلیت؟ اگه آره که خب طرف کافیه لینکش رو پیدا کنه.

من توي فايل tmpl\cms\edit_blog.tmpl اين تغييرات رو انجام دادم:
1- در خط 187 يعني درست قبل از <div id="static-settings"> تگ <TMPL_IF NAME=NEW_OBJECT> را قرار دادم.
2- در خط 260 بعد از اولين </div> تگ </TMPL_IF> را قرار دادم.
اينطوري در موقع تعريف وبلاگ Local Site Path و Site URL و Local Archive Path و Archive URL نمايش داده مي شوند و مي توان آنها را تعريف كرد ولي در بعد از آن وقع اديت وبلاگ اين چهار قسمت نمايش داده نمي شوند و نمي شود آنها را تغيير داد.

فكر كنم با اين توضيحات جواب شما فرق كنه. هنوز هم مشكل داره؟ اگه جواب مثبته چه مشكلي پيش مياد؟
ممنون

babak_b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب هنوز هم با پيدا كردن لينك مي تونه به اين قسمت دسترسي پيدا كنه . من كه فكر نمي كنم مشكلي پيش بياد ، اينم راه حل جالبي بود !

keshws

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از babak_b :
خب هنوز هم با پيدا كردن لينك مي تونه به اين قسمت دسترسي پيدا كنه .

آقا من نمي گيرم مشكلم از من نيست از اين آي كيو منه. لينك چيو پيدا كنه؟

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
منظور بچه ها اينه كه شخص، مي تونه لينك اين قسمتي رو كه تو فقط اون رو از توي قالب صفحه پاكش كردي، پيدا كنه و اون لينك رو جدا در نوار ادرس وارد كنه و وارد اون بخش بشه. يعني اينكه تو فقط ظاهرا حذف كردي اونو. ( چون لينك اين جور چيز ها در ام تي ثابته، مثلا اي دي بلاگ ها فرق مي كنه و .. )

keshws

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ولي از اين روشي كه من استفاده كردم فكر نكنم اين مشكل براش پيش بياد چون اولا من چيزي رو پاك نكردم دوما يك If گذاشتم كه موقع اديت كردن وبلاگ اين قسمت ها نمايش داده نشه. اگه كسي هم آدرسش رو جدا وارد كنه باز هم اتفاق خاصي نمي افته و اون قسمت ها باز هم نمايش داده نمي شه.

navidweblog

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
نه ببين قضه از پايه مشكل داره! خب حتي اگه قالب رو هم پاك كني كسي كه زرنگ باشه لازم نيست اون فرم رو در اختيار داشته باشه خودش ميتونه اين فرم رو بسازه و آدرس ام تي شما رو بهش بده! بعد هم كه ديگه قضه استاده!!

keshws

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون نويد جان. اينو از اول مي گفتي.

بالا