برگزیده های پرشین تولز

دعانويس

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از barbie :
salam dooste man ye ahaee has bename hajy nabaty dar tehran shayad bavar nakonin in agha dastanesh mofasalefaghat ba ye nabat dardo dava mikone dasesh shafas hich vaghtam pool nemigire jasho alan az anemidoonam amma faghat midoonam ke saresh kheily sholoogh va chand vaght pish ham chand taaz dolatyaaz jomle haddae adel oonja boode
پس دانشکده های پزشکی رو تعطیل کنن تا حاجی نباتی جوابگو ی عمل های جراحی قلب و مغز و اپاندیس و ... باشه دیگه
یارو دیونه میره 3 میلیون میریزه به حساب دکتر ... تا عمل قلب بشه . کلی معطلی و بیهوشی و بخیه و درد و ریکاوری و عوارض بعد از عمل و بیمه و داروهای گرون نایاب و خرج بیمارستان و ترس از خون و وسایل الوده به ایدز و... به خدا به درد سرش نمی ارزه . یه ماه تو کوچه جلوی در حاجی نباتی ادم میخوابه تا نوبتش بشه و بعد بدون دوا و ... فقط با یه نبات مشکل ادم حل میشه . لعنت به ادم های نفهمی که رفتن خرج رو دست دولت و ملت گذاشتن. خرج تربیت استاد و دانشجو و بیمارستان و کارخونجات داروسازی و ... خروج ارز برای مواد اولیه داروسازی و تجهیزات پزشکی.

فقط حاجی نباتی

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
این حاجی نباتی خونش پایین خونه ما بود ... تو دزاشیب ... ما نیاوران میشستیم و از دم خونمون تا خونش با ماشین 5 دقیقه راه بود ... صبحها که با ماشین رد میشدم که از جلو در خونش بندازم تو پل رومی که به ترافیک شریعتی نخورم میدیدم که ملت از نصف شب وایساده بودن اونجا و تو سرما داشتن یخ میزدن که حاج آقا رو ببینن ...
عقلا" هیچ وفت نتونستم قبولش کنم ولی احساسا" وقتی اون همه آدم رو تو سرما میدیدم ... چه کنم دیگه ... احساسی میشدم ... دل نیست که
sad0119.gif
... شیشست
sad0120.gif
.. بر سر خاک من اگر میاید ... آهسته بیایید که مبادا ترک بردارد چینی نازک تنهاییه من
sad0116.gif

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از IcedAngel :
این حاجی نباتی خونش پایین خونه ما بود ... تو دزاشیب ... ما نیاوران میشستیم و از دم خونمون تا خونش با ماشین 5 دقیقه راه بود ... صبحها که با ماشین رد میشدم که از جلو در خونش بندازم تو پل رومی که به ترافیک شریعتی نخورم میدیدم که ملت از نصف شب وایساده بودن اونجا و تو سرما داشتن یخ میزدن که حاج آقا رو ببینن ...
عقلا" هیچ وفت نتونستم قبولش کنم ولی احساسا" وقتی اون همه آدم رو تو سرما میدیدم ... چه کنم دیگه ... احساسی میشدم ... دل نیست که
sad0119.gif
... شیشست
sad0120.gif
.. بر سر خاک من اگر میاید ... آهسته بیایید که مبادا ترک بردارد چینی نازک تنهاییه من
sad0116.gif
باربی گفت پول نمیگرفت . درامد این فرد از کجا بود؟

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از amirhoman :
باربی گفت پول نمیگرفت . درامد این فرد از کجا بود؟
آره پول نمیگرفت ... ولی مردم براش هدیه میاوردن ... باورت نمیشه ولی از تخم مرغ بگیر تا کشک و ماست ! یه دفعه با همین چشمام دیدم یکی یه مرغ زنده آورده بود ... جدی میگم ... حدود 3 سال پیش
میگن یه دفعه با یه شاخه نبات حون یه نفر رو نجات داد و بعدش هم گفت که یه خوابی دیده که بهم گفتن به من قدرتی داده شده که به مردم کمک کنم ... برای همین بهش میگن حاج آقا نباتی... بماند حالا .... !!! خرافات و ایناش رو کاری ندارم ...
به هر حال خونش تو تجریش به سمت دزاشیب پایین آتش نشانی هستش ... از هر کی بپرسین نشونتون میده

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
:blink: :blink: :blink: :blink:
پس مفت خور ه

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از amirhoman :
:blink: :blink: :blink: :blink:
پس مفت خور ه
نمیخوام ÷شت سرش حرفی بزنم چون نزدیک 20 سال میدیدم مردم رو که جلو در خونش صف میکشیدن ... خودم بهش اعتقاد ندارم ... کلا" به این مبحث به هیچ وجهی اعتقاد ندارم ... ولی آدم بدی نیست ... اون چیزایی هم که براش میارن همش رو نمیگیره ... یه جورایی درویش مسلکه
من عقیده دارم راز سلامت آدم تو تلقین خود آدمه ... منفی نگاه کنی منفی اثر داره ... میگن با تلقین سرطان هم خوب میشه :blink:

...hamid...

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از pinokio2 :
ميشه بيشتر توضيح بدي براي چه كاري ميخواي(البته اگه ممكنه) و كجا زندگي ميكني يا برات مهم نيست محل دعا نويس كجا باشه.
من در تهران هستم و دعا رو برای مشکلات خودم میخوام
حاجی نباتی هم تعریفشو زیاد شنیدم ولی مشکلم اونقدرا ارزششو نداره که ماهها وقتمو واسش تلف کنم
کسی از دوستان برنامه "حمید غواصی"تو تلویزیون امید ایران میدید؟خیلی کارش درست بود..

MacMan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از ...hamid... :
من در تهران هستم و دعا رو برای مشکلات خودم میخوام
حاجی نباتی هم تعریفشو زیاد شنیدم ولی مشکلم اونقدرا ارزششو نداره که ماهها وقتمو واسش تلف کنم
کسی از دوستان برنامه "حمید غواصی"تو تلویزیون امید ایران میدید؟خیلی کارش درست بود..

داش حمید اگه ارزش نداره پس چرا ملت و سر کار گذاشتی ؟؟:D :D :D این بر و بکس پی تی که الکی تجارب ماورایی شونو به کسی نمیگن .
حالا برو مجله تجربه رو از سر کوچتون بخر . تووش کلی دعا و از این چیزا داره :)

کسی دعای گیرا واسه پینگ پایین نداره ؟؟؟؟؟؟ میخوام کانتر استریک بازی کنم :blush:

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
باید همه چیز سرجای خودش باشه ،
دعا هم در جای خودش لازمه .
بهتر بود دوستمون به جای دعانویس ، از واژه ورد نویس استفاده میکرد .
مفهوم دعا ، یک مفهوم بسیار متعالی و بزرگی هست و نباید با فالگیری و رمالی یکی دونسته بشه .

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از amirhoman :
ای خدا .
نمیشه که هم خدا باشه و هم خرما
خدا خودش گفته بپرهیزید از این افراد ساحر و ....
مگه میشه قدر الهی با یه دعا و جادو جنبل بهم بریزه.
این کتابهای .... هم گلواژه ای بیش نیستن . گلواژه معادل مصوب فرهنگستان لغت برای کلمه دوسیلابی....+ شعر هستش.
باور كن منم اولش فكر ميكردم اينا گل واژه هايي بيش نيست تا اينكه چيزايي شنيدم و ديدم كه...

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
این مطالب پراکنده و جسته گریخته دوستان ، مرا مکلف میسازد که در تاپیک جداگانه ای ، موضوع دعا را مورد بخث قرار دهم وحق مطلب را ادا بکنم .

pinokio2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از MacMan :
داش حمید اگه ارزش نداره پس چرا ملت و سر کار گذاشتی ؟؟:D :D :D این بر و بکس پی تی که الکی تجارب ماورایی شونو به کسی نمیگن .
حالا برو مجله تجربه رو از سر کوچتون بخر . تووش کلی دعا و از این چیزا داره :)
کسی دعای گیرا واسه پینگ پایین نداره ؟؟؟؟؟؟ میخوام کانتر استریک بازی کنم :blush:
بله تاييد ميشه.اطلاعات ماورايي ساده بدست نميايند اي دوست عزيز.
در مورد حاج نباتي (آقاي قنبري) بريد اينجا:http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=35169
هر كس آدرس ايشون رو خواست به من بگه.منتها اوناي كه شماره تلفن جديد دارالشفا ايشون رو دارن به من بگن.ممنون. آقاي دكتر نباتي ساليان دور قبل كه در اروپا بودن (مهندسي مخابرات دارند) به اين نيروي متعالي در خودشون پي بردن. فعلا به شفا بيماران و استخاره مجاني مشغول هستند.
خوب نميشه گفت كار ايشون صرفا انرژي درمانيه يا انرژي درماني از نوع عاديه.چرا كه همين انرژي درماني چند جلسه كار و اعطاي انرژي نياز داره و به راحتي با دادن يك حبه نبات نيست.(حداقل انرژي درماني ساده نيست) من به نوعي عنايات معنوي در ايشون معتقدم.

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
و باز هم میگم من اعتقادی به این چیزا ندارم

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از amirhoman :
و باز هم میگم من اعتقادی به این چیزا ندارم
من هم تایید این پست رو اعلام میکنم :specool: اگه قرار بشه زندگی ما ها با دعا رو براه بشه که ... هر چند سالهای درازی شاهد صف بستن ملت دم خونه حاج آقا نباتی شدم ... البته ایشون دعا نویس نیستن ... ولی دلیل نمیشه که اون عده آدم درست میگن :eek:

...hamid...

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و تشکر از اظهار نظر و لطف عزیزان
عرض کنم که من خدارو شکر مریض نیستم و مشکلم در مورد نیروهای منفی و این حرفاس (دعا بازاش میدونن)..
حاجی نباتی هم تا اونجایی که من شنیدم کارش ربطی به دعا نداره و من کارم فقط با دعاهای قرانی حل میشه..
لطفن دوستان که دعانویس میشناسن نظر بدن
با تشکر

بالا