سایت ساز وبزیکسب درآمد

دعای مخصوص سال نو

شروع موضوع توسط Mansour Manson ‏19 مارس 2007 در انجمن گفتگوی آزاد

 1. Mansour Manson

  Mansour Manson کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏10 فوریه 2007
  نوشته ها:
  39
  تشکر شده:
  0
  ● خداوندا 100 ملت متمدن آفريدي و ما را عضو هيچ کدام قرار ندادي تو را شکر مي گوييم که اينگونه قدر خوشي نداشته را به ما فهماندي.
  ● خداوندا همه ممالک دنيا را به سمت پيشرفت رهنمون شدي ، ما را عقب گرد فرمودي تو را شکر مي گوييم که لذت زندگي در تاريخ صدر اسلام و حتي جاهليت قبل از آن را به ما نمودي .
  ● خداوندا اگر چه شکمهايمان گشنه است اگرچه حقوقي نمي گيريم اگرچه هزار آرزو در يک جيب و هزار تومان در جيب ديگر داريم تو را شکر مي گوييم که ما را از نعمت انرژي اتمي برخوردار خواهي کرد و ما را در چشم دشمنان حسود همچون خاري قرار دادي . فقط خداوندا کاري نکن که ما را از چشم بيرون بياورند و در زباله دان بيندازند.
  ● خداوندا اگر چه ما را اجازه آزادي نفرمودي تو را شکر مي گوييم که طعم تلخ اسارت در کشور خود را چشاندي که در عاشورا ياد بازماندگان خاندان پيامبر را عزيزتر بداريم.
  ● خداوندا تو را شکر مي گوييم که پول و ثروت را همه به عربستان دادي ولي در عوض ما را در اسلام ناب غوطه ور ساختي و اينگونه عدالت فرمودي.
  ● خداوندا اگر آزادي نداريم ، اگر هر روز بر سرمان مي کوبند لا اقل چندين مجلس داريم و هر سال دعوت چوپانان جامعه را لبيک گفته راي مي دهيم پروردگارا تو را شکر مي گوييم که به ما نعمت انجام واجبات اعطا نمودي .
  ● خداوندا تو را شکر مي گوييم که به ما نجابتي همانند اسبان، وفاداري همچون سگان ، اجماعي همچون گوسپندان و هوشي همچون ماهيان آموختي و بدين وسيله اشرف مخلوقات خود کردي .
  ● گويند اگر کسي در عمر خود جهاد نکند و آرزوي آن نيز نداشته باشد کفر ورزيده خداوندا تو را شکر مي گوييم که 1000 دشمن برايمان آفريدي و هر روز به تعدادشان مي افزايي طوري که هر روز مرگ خود را در مقابل چشم داريم و جز جهاد در راه تو راهي نداريم .
  ● خداوندا وارثان سنت انيشتين را بر ما مسلط نمودي که دانشمان بسيار افزودند . پروردگارا به کدامين ملت اينگونه لطف نمودي که وراث سنت دانشمندان را بر آنان رهبر قرار دهي .
  ● خداوندا ملت ما گرسنه اند اگر چه نان نفت بر سر سفره ما نياوردي ولي ما را نعمت کارت هوشمند دادي که اسراف نکنيم و اينگونه از گناهان برحذر داشتي تو را شکر مي گوييم .
  ● پروردگارا اگر چه در اين سي سال در کارخانه ها را يکسره بستي ولي در هزار مسجد گشودي تو را شکر مي گوييم که معنويت را به ما هديه دادي .
  ● پروردگارا به دستان لرزان روشنفکران اين مملکت بنگر اي تو که هر روز نعمت ديدن روز قيامت را به آنها ارزاني داشتي .
  ● خدايا همه پا برهنه ايم ولي شادمان منتظر نيروگاه اتمي مي مانيم تا دردمان دوا نمايد تو را شکر مي گوييم که دروازه هاي خيال را بر ما گشودي .
  ● چنان پايه هاي شوکت ما را بلند نمودي که تمام مملکت فرنگ بر ما شوريدند . خداوندا تو را شکر مي گوييم اما بد نيست کمي تعديل مي داشتي؟
  ● هر چه بگويم کم است از محبت هاي هر سال تو اما امسال ما را خواهشيست از درگاهت که بيا و بزرگي کن اين همه نعمت را در اين مکان متمرکز نکن که شايد از چشم زخم حسودان ما را گزندي رسد. بيا لطف کن اين آبادگران را مملکتي ديگر محض عمران بنما، اصلاح طلبان را سرزمين ديگري محض اصلاح از آسمان بفرست . لذت جهاد را بر امثال مردم عربستان بچشان . حماس را قيمي ديگر عطا فرما . پول نفت مال تو ، ما را قدري ميوه ارزان مرحمت کن . اتم را همه به امراي فرنگ ببخش از براي ما همان کمي آرامش مقدر فرما . شوکت را به هر که مي خواهي شوهر بده براي ما به همان اعتبار پسنده کن . تمدن 2500 ساله نمي خواهيم مردم ما را کمي فکر هوشمندانه عنايت فرما . چوپان نخواستيم گوسپندي ما را درمان نما . خداوندا معنويتمان چنان زياد شده که پاسبانهاي سر گذر قطاع الطريق گشته اند ديگر معنويت کافيست ما را کمي آزادي عنايت فرما . پروردگارا مي بيني که هر چه تو نعمت مي دهي ما به نصف قانع شديم لطف بنما اين نصفه را عنايت کن و لطف از اين فرا تر منما.


  http://www.iranpressnews.com/source/022111.htm
   
 2. بازدیدیار - افزایش بازدید سایت و سیگنال های برندخرید بک لینک
 3. Mansour Manson

  Mansour Manson کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏10 فوریه 2007
  نوشته ها:
  39
  تشکر شده:
  0
  من اینو یکی 2ماهی بود که جاهای مختلف میدیدم. ولی اینجا ندیدم کسی بزنه. اگه زده شده و پاک شده من در جریان نیستم. حالا هم اگه میبینید مورد داره پاکش کنید اگر هم نه که بخونید. من که خیلی حال میکنم باهاش.:blush:
   
 4. محمدی

  محمدی Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏23 اکتبر 2006
  نوشته ها:
  1,048
  تشکر شده:
  10
  محل سکونت:
  سرزمین همیشه سبز
  جالب بود [​IMG]
   
 5. AmirKhanTala

  AmirKhanTala Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏4 آگوست 2006
  نوشته ها:
  164
  تشکر شده:
  3
  یه عده فقط بلدن غر بزنند.بسه دیگه.:hmm:
   
 6. Mansour Manson

  Mansour Manson کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏10 فوریه 2007
  نوشته ها:
  39
  تشکر شده:
  0
  مثل اینکه خیلی خوش میگذره! :hmm:
   
 7. AmirKhanTala

  AmirKhanTala Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏4 آگوست 2006
  نوشته ها:
  164
  تشکر شده:
  3
  نه ولی با غرغر کردن کاری از پیش نمیره.
   
 8. sokooot

  sokooot Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏21 سپتامبر 2005
  نوشته ها:
  326
  تشکر شده:
  10
  محل سکونت:
  جهنم
  پروردگارا از اینکه تو غیرت ما را گرفتی تا با چشم خود ببینیم در شیخ نشین ها دختران ما را با چشم گریان به این عرب های شیپشو مادر... بفروشند !!!در حالی که درایران نعمت چادر را ارزانی داشتند! تا حتی پیرزنان هم چادر بر سر کشند که خدایای ناکرده چشم ناپاک بر انها نیوفتد سپاشگزاریم!!!

  ایرانی سالهاست که مرده!!!!
   
عسل طبیعی و گرده گل ایرانیخرید و فروش اتوماتیک ارزهای الکترونیکی