برگزیده های پرشین تولز

دعوت به همکاری از دو نفر مهندس برق

electronwizard

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
0
123456

Last edited:

استیل آذین

Registered User
لایک‌ها
5
فقط خواستم بگم که پرشین تولز دیگه مثل قدیم مهم و پر طرفدار نیست. کسی برای دامین فیلتر شده خودشو به آب و آتیش نمیزنه که بخواد پست بذاره یا pm بده. و دیگه اینکه خوش به حال اون سه نفر.

استیل آذین

Registered User
لایک‌ها
5
این قضیه ، برای قبل از زمان فیلتر بود (برای من که چه با اینترنت شرکت و چه خونه فیلتر نشده) .:(
ولی به هر حال تا حدودی حق با شماست ،البته اینجا رو اکثرا دانشجوها مشاهده میکنن. مهندس کم پیدا میشه:D
اون سه نفر هم زیاد راضی نیستن ،میگن کارمون زیاده:blink: ، توقع دارن از صبح تا ظهر بیان بشینن ، من بادشون بزنم ، آخر ماه حقوقم بهشون بدم:lol: ،زهی خیال باطل!:D:lol::blush::)

خب توقع شما از یه مهندس چیه ؟ مثلا من که تازه فارغ شدم تا مهندس شدن چقدر فاصله دارم ؟ البته من آدم کار بلدی هستم و تو هر کاری سرک کشیدم. اما می خوام بدونم چیکار کنم که وقتی برای مصاحبه رفتم منو رد نکنن؟

استیل آذین

Registered User
لایک‌ها
5
سلام

این دیگه از اون سوالهاست :D ، حالا جوابش:

والا من هیچ توقعی از یه مهندس ندارم:blush:
شما که فارغ التحصیل شدی ، تا مهندس شدن فاصله ای نداری :D ، مهندس شدی.
در مورد مصاحبه هم من نمیدونم ، بستگی داره کجا بخواید استخدام بشید ، خصوصی یا دولتی و....

شرکتهای خصوصی ، مثل خود ما، کار میخوان:) ، گول هم نمیخورن :( ، من شخصا کافیه طرف مقابلم دهنش رو باز کنه تا بفهمم چی بلده ، همه شرکتهای خصوصی غیر ورشکسته :)همینطورن.

شرکتهای دولتی هم ، دانشگاه اخذ مدرک ، معدل ، پارتی ، تاثیر گذاری در صحبت (حتی اگر صرف به کار بردن چهارتا اصطلاح باشه که توی اینترنت چشمتون بهش خورده:)) و....

حالا کارایی که توش سرک کشیدی چی هست؟:)
حالا چرا غیر ورشکسته ؟

تو ادارات دولتی فقط نفر خوب می خوان که استخدامش کنن و استعدادش رو به باد بدن. یکی از دوستان من یه جایی سرباز هست که پروژه های مهندسی معکوس بزرگی به صورت اسمی اجرا میشه اما تعریف می کنه که سالی یک برد آنالوگ رو دیجیتال می کنن و بس. خودش فوق تخصص High Frequency داره اما بهش می گن جعبه جابجا کن.:(

میکرو کنترلر(AVR)، موج(Microstrip antennas) و آنالوگ، اما هیچ کدوم رو درست و حسابی بلد نیستم. متاسفانه من روی تئوری زیاد کار نکردم وگرنه پیشرفت می کردم.

permutation

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سیلم مون علیکم و رحمت اله

آقا جون دد لاین جاب وکنسی شما سر رسیده یا نه؟

اگه نه من سی ویم رو بفرستم.
:blush:

bigstar

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
آقا براای 3 ماه تابستون دانشجو کارآموزی قبول می کنید با سویس ایب ذهاب:دی

sokoot_j3s

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0