برگزیده های پرشین تولز

دلایل عدم استقبال از بخش ادبیات

Ehsan_Sh

Registered User
لایک‌ها
118
من که چون به بخش ادبیات علاقه دارم مطالبش رو دنبال می کنم .... تا جایی که پست ها و تاپیک ها رو می خونم مدیر اون بخش داره به اندازه چند تا کاربر فعالیت می کنه و پست می زنه.

منم با وجودی که به ندرت در بخش ادبیات پست می ذارم ، اما بعضا مطالبش رو با علاقه دنبال می کنم و به نظرم مدیریت اونجا خیلی خوب داره انجام می شه .
مشکل اساسی رو دوستان توضیح دادن . اصلا یه سئوال ، متوسط مطالعه در جامعه ی ما در هفته چند ساعت (بهتره بگم چند دقیقه ) هست :f34r::wacko: ؟

--------------------------------------------------------------

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
اتفاقا من همیشه دوست داشتم یه تاپیک در مورد داستایوسکی بزنم ولی فکر می کردم استقبال نشه ...
teef.gif

:D
تو این تاپیک رو بزن من استقبال میکنم...

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
مطلب اخر...
ببینید دوستان مدیر اگر خلاق باشه خیلی کارا میتونه بکنه.... من شخصا استقبال از سینما رو به خاطر فعالیت مدیران قبلی و البته دنیل اولیواو میدونم.....من فکر میکنم اینجا خیلی ها هستند که اثار داستایوسکی یا آلبر کامو رو خوندن و عاشق این دست نویسنده ها هستند و خیلی چیزا در موردشون میدونن ولی به دلیل سوت و کوری بخش ادبیات رغبت نمیکنن بیان اونجا پست بزارن... همونطور که ما توی بخش فوتبال تاپیک هواداران تیم بارسلونا داریم اینجا هم میتونیم تاپیک علاقه مندان داستایوسکی یا آلبر کامو و ... داشته باشیم که علاقه مندان بیان درباره ی آثار این نویسندگان بحث کنن...
یا یه طرح خوب دیگه میتونه این باشه که هر پستی توی بخش ادبیات دو تا پست محسوب بشه که اینکار انگیزه برای اومدن به این بخش رو بیشتر میکنه....
به هر حال این نظر من بود....چون فکر میکنم بخش ادبیات پتانسیل خیلی بیشتری داره....یا حق...

چه اسپمستانی بشه اونجا

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
بالا