برگزیده های پرشین تولز

دليل تغيير بخش هنر هاي رزمي چيست!!!؟؟؟

lord cyah

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18
با سلام وعرض ادب خدمت تمامي مديران :)

___________________________________________________________________​

چرا بايد مكان تنها بخش ورزشي اين سايت تغيير كند ؟

من كلمه ورزش را در اين سايت جستجو كردم حتي يك ترد كه به ورزش به پردازد ، يا وجود نداشت يا من نديدم.

يعني پست هاي كه در اين بخش بوده بي ربط تشخيص داده شده؟

شايد ورزش هنر نيست.

با ارزوي سلامتي.​

LIN KHU CHU

Registered User
لایک‌ها
0
من که تازه واردم ولی این بخش حتما باید ایجاد بشه اینطور که مشخصه این سایت پر رزمی کاره

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از lord cyah :
با سلام وعرض ادب خدمت تمامي مديران :)

___________________________________________________________________​

چرا بايد مكان تنها بخش ورزشي اين سايت تغيير كند ؟

من كلمه ورزش را در اين سايت جستجو كردم حتي يك ترد كه به ورزش به پردازد ، يا وجود نداشت يا من نديدم.

يعني پست هاي كه در اين بخش بوده بي ربط تشخيص داده شده؟

شايد ورزش هنر نيست.

با ارزوي سلامتي.​
دقيقا . ورزش هنز نيست عزيز دل برادر .

farid_491

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت دوستان ومخصوصا طرفداران هنر های رزمی

هنر رزمی تنها هنری هست که من در این سایت به اون علاقه شدیددارم.:rolleyes: والبته دوستان زیادی هستند که عاشق هنر های رزمی هستند.
حالا اینجا یکی پیدا شده به این هنر چندین هزارساله تو یه سایت چند ساله می گه هنر نیست.:wacko:

دوست دارم اینایی که میگن هنر نیست با همین هنر های زیبا ادب کنم.

بعدش این قسمت علاوه بر اینکه هنرهای رزمی رو معرفی می کرد کلی هم اطلاعات هنری وسینمایی بنده رو افزایش داده و با اطلاعات وعلاقه بیشتری فیلم های در این زمینه را نگاه می کنم.

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
عني پست هاي كه در اين بخش بوده بي ربط تشخيص داده شده؟

بزودي قرار هست بخش ورزش ايجاد بشه
انشالا مديريت خودشون اون تاپيك رو به بخش ورزش منتقل مي كنن :)
موفق باشيد

amirhvr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
هنر وسيله رهائي انسان است از اسارت انسان ديگر
در هنر انسان معناي خود آئي و آزادي واقعي و آفريدگارانه را ميتواند به بهترين وجه ممكن درك نمايد و بيش از پيش به لزوم وجود نظم و هدفمندي در جهان آفرينش پي ببرد. اين اولين و اساسي ترين خدمت هنر به بشر است و هنر ناب انرژي آگاه كيهاني است كه گر از گذرگاه ذهن انسان گذر كند به زيبائي رخ مينماياند و مايه تحسين و ستايش مي شود و پايه اعجاز را مي آفريند. هنر وسيله رهائي انسانهاست. رهائي بخش انسانها از چنگال بي مايگي و درون پايگي و راهبري آنها به سوي كمال مطلوب. با اين تعاريف مي توان پي برد كه هنرهاي رزمي اولين و كاملترين هنرهاست چون به تعبيري هنر زندگي صحيح براساس واقعيت و حقيقت وجودمان است. بي شك هيچ شكلي از هنر بدون داشتن يك فلسفه غني و پرمعنا ماندگار و كار آمد نخواهد بود. پس همواره بايد توجه داشت تا فلسفه هنرها به فراموشي سپرده نشوند , چون ريشه مهمترين بخش حياتي يك درخت است . متاسفانه امروزه در جامعه ما فعاليتهاي هنري يا برگردان اشكال و تصاوير سطحي يك سلسله احساسات و تاثرات ناشي از عادت است و يا منعكس كننده ناقص يك مشت برداشت هاي هنري غرب از مسائل زندگي در غالب هاي تكراري و تقليدي. من با تجربيات صادقانه خود درهنرهای مختلف از جمله انواع موسيقی و هنرهای رزمی به راستي و درستي دريافته ام که هيچ امری به اندازه هنر نميتواند انسان را در شناخت خويش وپی بردن به رازجهان هستی و هستي بخش يكتا ياری رساند . من در هنرهای رزمی راه زندگی و مردانگی و نبرد با كمي ها و كاستي ها و پليدي ها ودر موسيقی راز خلقت وکائنات را جستجو نمودم و آنها را با هنر کلام يعني شعر بيان ميدارم.

من هنر را يکی از مهمترين راه کارها در راه رسيدن به سلامت روان افراد جامعه و نيل به احساسات انسانی ميدانم . متاسفانه برخی از هنرمندان امروزه به فلسفه و ماهيت هنرشان توجهی نميکنند و کورکورانه غرق در ظواهر و مسائل فرعی آن ميشوند كه اينان را نمي توان هنرمند ناميد. ما بايد نحوه آموزش هنرها را اصلاح نمائيم و به هنر جويان فلسفه هنر را نيز بیاموزانیم.

زندگي صحنه يكتاي هنر مندي ماست هر كسي نغمه اي خواند و از صحنه رود

با تشكر از استادم

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
به، من ميگم چرا يهو پست هام تعدادشون آب رفت، تازه الان فهميدم چه خبر شده! راستي نصفه شب همگي بخير ^_^

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
به نقل از tsotodeh :
موفق باشيد
بازم خوبه بالاخره یه بخش ورزشی هم درست میشه.

farid_491

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از tsotodeh :
موفق باشيد
خوش حالم میبینم مدیرای تیزو دقیقی داره این سایت.!!!

به هنر های رزمی می توان نام ورزش را هم اطلاق کرد !!!البته این نوعی نگاه به این هنر است . ویا بهتر بگویم یه جنبه از جنبه های هنر های رزمی هست. بازم می گم هنر های رزمی دارای فلسفه ،روح ومهمتر از همه زیبایی هست. بگذریم که باعث شادابی جسم وروح شخصی که انجام می دهد می شود و تاثیرات بسیار دیگر آن.

حالا که قرار بخشه ورزشی باز بشه بهتره تا اون موقع این تاپیک تو بخش هنر باشه چون ارتباط بیشتری با این بخش داره!

lord cyah

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18
با احترام به همه دوستان در تمامي گروه ها :)

به نقل از hwt :
اين دقيقا همون دليلي است كه اين تاپيك نبايد در اون بخش باشد.:wacko:

انشالا مديريت خودشون اون تاپيك رو به بخش ورزش منتقل مي كنن

تصميم بسيار خوبيه ولي چقدر طول ميكشه​

حالا که قرار بخشه ورزشی باز بشه بهتره تا اون موقع این تاپیک تو بخش هنر باشه چون ارتباط بیشتری با این بخش داره

فكر ميكنم تمامي دوستان با اين نظر موافق هستند .

پس لطفا هنر هاي رزمي را تا زمان اماده شدن بخش ورزش در همين قسمت هنر نگه داريد.

ضمن تشكر از مديران ، پيشاپيش را افتادن بخش ورزش را به تمامي اساتيد تبريك عرض ميكنم

Niaz

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
16
به زودی بخش ورزش تاسیس میشه و همه تاپیکهای مربوط به ورزش به اون بخش منتقل خواهند شد :) صبور باشید :)

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
به نقل از farid_491 :
سلام خدمت دوستان ومخصوصا طرفداران هنر های رزمی

هنر رزمی تنها هنری هست که من در این سایت به اون علاقه شدیددارم.:rolleyes: والبته دوستان زیادی هستند که عاشق هنر های رزمی هستند.
حالا اینجا یکی پیدا شده به این هنر چندین هزارساله تو یه سایت چند ساله می گه هنر نیست.:wacko:

دوست دارم اینایی که میگن هنر نیست با همین هنر های زیبا ادب کنم.

بعدش این قسمت علاوه بر اینکه هنرهای رزمی رو معرفی می کرد کلی هم اطلاعات هنری وسینمایی بنده رو افزایش داده و با اطلاعات وعلاقه بیشتری فیلم های در این زمینه را نگاه می کنم.
دوست عزيز

جاي تاپيك هنرهاي رزمي در انجمن فرهنگ و هنر نيست .
بهتر است از مديريت درخواست كنيد تا انجمي ايجاد گردد براي ورزش و هنر هاي رزمي .
من اين را از مدير محترم اين انجمن درخواست نموده ام براي راحتي شما دوستان عزيز با اينكه خودم در اين زمينه فعاليتي ندارم .

در ضمن فراموش نكنيد كه روح اصل هنر هاي رزمي و كليه ورزش ها فروتني و افتاده حالي است . به شما در اولين روز يادگيري اين ورزش نياموخته اند كه نبايد از اين ورزش بجز به عنوان ورزش استفاده كنيد كه حالا شما ميخواهيد با همين هنرتان !!! كسي را ادب كنيد ؟؟؟؟

kami

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2
علاقه ای به اینجور بحث ها ندارم ( پس این اولین و آخرین نوشته ام توی این مبحثه).
هنر از کلاسیک یه تعریفی داره. در کل هفت تا هنر هم بیشتر هم نداریم. اگر طبق درخواست شما قرار بود هنرهای رزمی رو جزو این دسته حساب کنیم باید پشت بندش آشپزی و ... رو هم بیاریم اینجا.

farid_491

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به دوستان

در ضمن فراموش نكنيد كه روح اصل هنر هاي رزمي و كليه ورزش ها فروتني و افتاده حالي است . به شما در اولين روز يادگيري اين ورزش نياموخته اند كه نبايد از اين ورزش بجز به عنوان ورزش استفاده كنيد كه حالا شما ميخواهيد با همين هنرتان !!! كسي را ادب كنيد ؟؟؟؟

سلام دوست عزیز از اینکه اطلاعاتی در ضمینه روح هنر رزمی داری باعث خوشبختیه!!!!!!

به ما نگفته اند به عنوان تنها ورزش از هنر استفاده بشود بلکه اعتلای روح و جسم هدف اصلی آن است.

من هم به خاطر همین گفتم که به یک نفر که دچار سرگیجه و توهم و... است باید با هنر زیبای رزمی تادیب بشه.

و تادیب کردن مساوی کتک کاری نیست.

farid_491

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام مجدد به دوستان

ه
نر از کلاسیک یه تعریفی داره. در کل هفت تا هنر هم بیشتر هم نداریم. اگر طبق درخواست شما قرار بود هنرهای رزمی رو جزو این دسته حساب کنیم باید پشت بندش آشپزی و ... رو هم بیاریم اینجا.

این تعریف نیست .هفت هنری که شما می گید یه نوع قرارداد هست . که معروف ترین هنر ها بین مردم در این دسته جای دادند. واگر نه عمر هنر (=زیبایی) خیلی بیشتر از اینها است در صورتی که عمر هنری مثل عکاسی خیلی کم هست. وحالا در اینجا هم (سایت) این قراردادطبعا قبول بشه یا نه نظر با اکثریت مجموعه اهست.همون طور که اینجا خیلی از قرار داد های که در اجتماع هست نقض میشه ودوستان خودشون تفسیر وتعیین می کنند.
نحوه تعیین اکثریت هم از روی تعداد دوستانی که از این نوع هنر دیدن می کنند قابل تعیین هست.

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
به نقل از farid_491 :
سلام مجدد به دوستان

ه

این تعریف نیست .هفت هنری که شما می گید یه نوع قرارداد هست . که معروف ترین هنر ها بین مردم در این دسته جای دادند. واگر نه عمر هنر (=زیبایی) خیلی بیشتر از اینها است در صورتی که عمر هنری مثل عکاسی خیلی کم هست. وحالا در اینجا هم (سایت) این قراردادطبعا قبول بشه یا نه نظر با اکثریت مجموعه اهست.همون طور که اینجا خیلی از قرار داد های که در اجتماع هست نقض میشه ودوستان خودشون تفسیر وتعیین می کنند.
نحوه تعیین اکثریت هم از روی تعداد دوستانی که از این نوع هنر دیدن می کنند قابل تعیین هست.
اين نظر شخصي من است .
با قسمت اول سخنان شما موافق هستم . اما در اين مورد كه فرموديد " نحوه تعیین اکثریت هم از روی تعداد دوستانی که از این نوع هنر دیدن می کنند قابل تعیین هست. " موافق نيستم . ممكن است من موضوعي را مطرح كنم و خيلي هم ازش استقبال بشود ولي اين دليل نمي شود كه موضوع پر بيننده را با ارزش يا هنري بدانيم .

بسياري از آثار و اعمال هستند كه بسيار عامه پسند هستند اما در رديف آثار هنري طبقه بندي نمي شوند . مدتي هستند ولي با گذشت زمان فراموش ميشوند . منظورم ورزش هاي رزمي نمي باشد . در كل عرض ميكنم .

الان در دنيا مجموعه هاي هري پاتر خيلي با استقبال زيادي مواجه شده اند و خيلي هم فروش ميكند . اما آيا براستي اين مجموعه يك آثر هنري است ؟؟؟

من با نظر ايشان موافقم . هنر يك تعريف خاصي دارد و اگر چيزي قرار است در رديف هنر قرار گيرد بايد در آن تعريف بگنجد مگر اينكه بتوانيم در اثر مهم بودن قضيه آن تعريف را اصلاح كنيم .

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
كلايوبل، يكي از نظريه پردازان برجسته هنر در كتابي به نام هنر مي گويد: ما از آثار هنري، مجموعه اي از چيزها را مرور مي كنيم كه همه اعضاي آن مجموعه كيفيت مشترك و ويژه اي داشته باشند در غير اين صورت هنگامي كه عبارت «آثار هنري» را به كار مي بريم، سخني بي معنا مي گوييم. بنابراين بايد آن كيفيت ذاتي و جوهريني را كشف كنيم كه آثار هنري را از مجموعه هاي ديگر ممتاز مي كند.
نويسنده سپس به نگرشهاي مختلف درباره ضرورت و عدم ضرورت ـ و نيز امكان و عدم امكان ـ تعريف مي پردازد و مي گويد صورتبندي هر تعريفي درباره هنر بايد با توجه به تحولات تاريخي مفهوم هنر انجام پذيرد و تعريف براي آنكه شرايط لازم و كافي داشته باشد بايد مدلولها و مصداقهاي واژه هنر را در دوره هاي تاريخي گوناگون در برگيرد. البته يكي از نكته هاي بايسته توجه درخصوص تعريف هنر اين است كه هر تعريفي بر يك نظريه درباره هنر تكيه مي كند ودر واقع هر تعريف از هنر بيانگر ديدگاه خاصي از هنر است. البته برخي نويسندگان و متفكران ضرورت هرگونه تعريف درباره هنر را انكار مي كنند و آن را امري بي حاصل مي دانندو معتقدند كوشش براي يافتن تعريفي جامع ومانع از هنر، نه تنها ره به جايي نمي برد كه فراتر از آن چه بسا حتي مخل فهم درست آن مي شود.

lord cyah

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18
بعد از ديدن پست اين دوستان من بابت اين تصميم تشكر كردم

انشالا مديريت خودشون اون تاپيك رو به بخش ورزش منتقل مي كنن
موفق باشيد

به زودی بخش ورزش تاسیس میشه و همه تاپیکهای مربوط به ورزش به اون بخش منتقل خواهند شد صبور باشید

و براي كش نيامدن موضوع ديگه چيزي ننوشتم.

ولي در مقابل اين صحبت ها نميشه بيش تر از اين خود دار بود

به نقل از kami :
علاقه ای به اینجور بحث ها ندارم ( پس این اولین و آخرین نوشته ام توی این مبحثه).
هنر از کلاسیک یه تعریفی داره. در کل هفت تا هنر هم بیشتر هم نداریم. اگر طبق درخواست شما قرار بود هنرهای رزمی رو جزو این دسته حساب کنیم باید پشت بندش آشپزی و ... رو هم بیاریم اینجا.
بفرمايد علا قه شخصي

با قسمت اول سخنان شما موافق هستم . اما در اين مورد كه فرموديد " نحوه تعیین اکثریت هم از روی تعداد دوستانی که از این نوع هنر دیدن می کنند قابل تعیین هست. " موافق نيستم . ممكن است من موضوعي را مطرح كنم و خيلي هم ازش استقبال بشود ولي اين دليل نمي شود كه موضوع پر بيننده را با ارزش يا هنري بدانيم

هرچي بود تمام شد:)

بالا