برگزیده های پرشین تولز

دل جمعه، حراجمعه، جمعه سیاه یا black friday ; با کندل همراه باشید و از تخفیف ویژه برخوردار شوید.

candelliran

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
24 ژانویه 2016
نوشته‌ها
28
لایک‌ها
3
سن
25
در بیشتر کشور ها تخفیف های فروش برای محصولات نظر بسیاری از مشتریان را برای خرید ترغیب می کند. حال در کشور های بزرگی مثل : استرولیا، آلمان، انگلستان و… روزی را برای تخفیف ویژه در نظر می گیرند که بلک فرایدی یا جمعه سیاه است.

black-firyday-candell.jpg


چرا جمعه سیاه ؟
جمعه سیاه یکی از بهترین روش ها برای فروش کالا در بین فروشگاه های اینترنتی است که بیشتر فروشگاه های اینترنتی معروف و تازه تاسیس این کار را انجام میدهند تا محصولات خود را با قیمت بسیار مناسب در اختیار مشتریان خود در فروشگاه خود قرار دهند.

جمعه سفید فقط یک بار در سال در بین فروشگاه های اینترنتی قرار می گیرد که در این روز خاص فروشگاه های بزرگ بیشترین تخفیف های خود را برای محصولات خود اعمال می کنند و بخاطر این امر است که در این روز تمامی فروشگاه های اینترنتی بیشترین حجم فروش را دارند.
در این روز از سال تمامی محصولات محبوب و پرطرفدار برای فروش ویژه قرار می گیرد که نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب می کند.کندل ( نمایندگی رسمی دل ) نیز قصد دارد در به مناسبت این روز فروش ویژه برای برخی از محصولات خود برگزار .
زمان برگزاری دل جمعه کندل از تاریخ 95/9/2 تا 95/9/9 می باشد در این روز های فوق العاده مارا دنبال کنید تا از تخفیفات ما بهره مند شوید.


ورود به دل جمعه کندل ایران


از این سه شنبه تا سه شنبه بعدی با کندل ایران همراه باشید.
 

gs4

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
19 ژوئن 2013
نوشته‌ها
18
لایک‌ها
1
سلام.
مدل 7559 موجود ندارین؟!
 
بالا