برگزیده های پرشین تولز

دنیای ما پسرهای عزیز

ellanorouzi

Registered User
تاریخ عضویت
23 ژانویه 2016
نوشته‌ها
230
لایک‌ها
28
سن
40
دنیای شیرین، عجیب، رؤیایی و شاد ما پسرها را در چهار گروه سنی مختلف بخوانیم و در مورد آنها بدانیم.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه ی انتشارات قدیانی، کتاب های دنیای شاد، عجیب، رؤیایی ما پسرها از سن یک تا چهار سالگی درچهار جلد نوشته کارین- ماری آمیو و ترجمه‌ی هدی معصومی‌مقدم و شعر مریم اسلامی و تصویرگری امیلی ونوسلم در نوبت اول چاپ در بهترین نوع صحافی و جلد تقدیم علاقه‌مندان شد.
کنجکاو می‌شوم، کشف می‌کنم، بازی می‌کنم و بزرگ می‌شوم/ بیدار می‌شوم، بازی می‌کنم، با چیزها آشنا می‌شوم و بزرگ می‌شوم/ بازی می‌کنم، نقاشی می‌کشم، سرگرم می‌شوم و یاد می‌گیرم/ خیال‌پردازی می‌کنم، کشف می‌کنم، آشپزی می‌کنم و کارهای جورواجور انجام می‌دهم/ شرح سری کتاب‌های دنیای شیرین 1 و 2 و 3 و 4 سالگی ما پسرهاست‌، که در هشت جلد جداگانه تهیه و تنظیم شده‌است.

همه والدين دوست دارند با فرزندانشان روابط خوشايند و رضايت بخشي داشته‌باشند، بدين منظور لازم است توانايي‌هاي متناسب با سن فرزند خود را بشناسند. بسياري از سوء‌تفاهم‌ها و برخوردها به اين دليل بروز مي‌کنند که والدين توقعي بيش از توانايي فرزندشان دارند، به طور مثال انتظار دارند که يک کودک دو ساله با آنها همکاري کند و يا يک کودک سه ساله‌، سريع و دقيق کارها را انجام دهد، در حالي که هيچ يک از آنها نمي‌توانند چنين باشند.

زماني که به کودک اجازه مي‌دهيم مهارت‌هاي جديدي را بياموزد و به شيوه زندگي تازه‌اي قدم بگذارد، با مشکلات تازه‌اي نيز رو به رو خواهيم شد زيرا کسب مهارت‌هاي جديد با دشواري‌هاي مخصوص به خود همراه است. در اين گروه سني، کودکان نمي‌توانند سرعت عمل داشته باشند. زمان‌بندي و تنظيم يک برنامه روزانه فشرده براي آنان مفهومي نخواهد داشت. این مجموعه به والدین و همین‌طور کودکان کمک می‌کند تا بتوانند روابط خود را هموار کرده و بهترین شرایط را به وجود بیاورند.

در بخش هايي از اين كتاب آمده:
" ..آیا تا حالا کسی از تاریخ و کتاب‌های تاریخی برایت حرف زده، تاریخ‌دان در کتاب تاریخش به ما می‌گوید که در گذشته‌ها چه اتفاق‌هایی افتاده‌است...."
"... قسمت‌های مختلف زبان، مزه‌ها را تشخیص می‌دهد. اطراف زبان، برای فهمیدن ترشی. ته زبان برای فهمیدن تلخی. نوک زبان هم برای فهمیدن شیرینی و شوری ...".

منبع : کتاب کودک
 
بالا