برگزیده های پرشین تولز

دوري ازدوستان خوبم

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام بچه ها آقايون با مرام دوستانه خوبم ياسر مهرداد اشكان و............. من به دليل يه پيشامدي فعلا بايد آفلاين شم و شايد اين آفلايني من مدتها خيلي زياد طول بكشه و واقعا اگه تو اين مدت از من بدي ديدين به بزرگي خودتون ببخشيد واقعا دست بشر نيست و انسانم جايزال خطا است با تشكر واقعا خيلي سخته دوري از پرشين و اگه تونستم سر راهم يه كافي پيدا كردم ميام ولي اگه دقت كرده باشيد اين چند روزه نبودم و من خودم اصلا تو اين رقما نمي دونم خلاصه ببخشيد اگه يه تاپيك الكي واز كزدم دوستان دعا كنيد موفق شم التماس دعا دارم از تك تك بچه هاي با عشق اينجا و ايران دوستان حلالم كنيد

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از saeedonline :
سلام بچه ها آقايون با مرام دوستانه خوبم ياسر مهرداد اشكان و............. من به دليل يه پيشامدي فعلا بايد آفلاين شم و شايد اين آفلايني من مدتها خيلي زياد طول بكشه و واقعا اگه تو اين مدت از من بدي ديدين به بزرگي خودتون ببخشيد واقعا دست بشر نيست و انسانم جايزال خطا است با تشكر واقعا خيلي سخته دوري از پرشين و اگه تونستم سر راهم يه كافي پيدا كردم ميام ولي اگه دقت كرده باشيد اين چند روزه نبودم و من خودم اصلا تو اين رقما نمي دونم خلاصه ببخشيد اگه يه تاپيك الكي واز كزدم دوستان دعا كنيد موفق شم التماس دعا دارم از تك تك بچه هاي با عشق اينجا و ايران دوستان حلالم كنيد
سلام داداش
راستش وقتي نبودي خوش گذشت . الان ولي چون ميخواي براي مدت زياد بري شايد بيشتر هم خوش بگذره
ولي برات دعا ميكنم كه موفق بشي ولي نگفتي براي چي ميخواي بري
بعدشم تو چه قدر خودت رو تحويل ميگيري چون آواتورت همش عكس خودته :eek:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از ali206speed :
سلام داداش
راستش وقتي نبودي خوش گذشت . الان ولي چون ميخواي براي مدت زياد بري شايد بيشتر هم خوش بگذره
ولي برات دعا ميكنم كه موفق بشي ولي نگفتي براي چي ميخواي بري
بعدشم تو چه قدر خودت رو تحويل ميگيري چون آواتورت همش عكس خودته :eek:
:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: حالا تو ارکاتم نیستی!!!!!!!ببینم نکنه مثل سری پیش مشکلی پیش اومده؟؟؟یا برخلاف علی داری میری سربازی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ای بابا چه تریپ اشکان مد روز شده؟؟

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از saeedonline :
ایشون کی باشند!!!!!!! :D پس اسمتو به سغید اف لاین یه مدت عوض کن :blink:
تازه ایشون لاقل خودشو تحویل می گیره (البته شما ناراحت نشی -نمی ره عکس یکی دیگه رو تحویل بگیره -مگه این کار بده؟؟؟؟؟؟) :blink:
امیدوارم هرجا هستی سلامت و موفق باش بای بای :)

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
امیدوارم هرجا میری موفق باشی و زود برگردی

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از mehrdad1355 :
ایشون کی باشند!!!!!!! :D پس اسمتو به سغید اف لاین یه مدت عوض کن :blink:
تازه ایشون لاقل خودشو تحویل می گیره (البته شما ناراحت نشی -نمی ره عکس یکی دیگه رو تحویل بگیره -مگه این کار بده؟؟؟؟؟؟) :blink:
امیدوارم هرجا هستی سلامت و موفق باش بای بای :)
آقا جون من عكس كسي ديگرو ميزارم كه صبح تا شب به عشق اون زنده هستم
ولي تو اين سايت يك خود نمايي هست كه يك نفر عكس خودش رو بزاره تازه ژست هم ميگيره
ولي ما هم مثل شما آرزو ميكنيم هر جا ميره موفق باشه

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از ali206speed :
آقا جون من عكس كسي ديگرو ميزارم كه صبح تا شب به عشق اون زنده هستم
ولي تو اين سايت يك خود نمايي هست كه يك نفر عكس خودش رو بزاره تازه ژست هم ميگيره
ولي ما هم مثل شما آرزو ميكنيم هر جا ميره موفق باشه

از کجا می دونی عکس خودشه!!!!!!!!!پس اگه آواتور قبلیشو می دیدی چی می گفتی!!!!!!!!!! ;) :D :D :D :D

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بسلامت دادا

mitch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از faridbahal :
اما اقا سعيد نگفتي اخرش ها كه روزي چند تا ناندرلن و تستسترون ميزني

گول عکس رو نخور. تازه میدونستی تزریق این دو تا دو چیز رو در پسر ها کوچیک می کنه و از بین می بره؟ یکیش مغزه - که آثارشو در این کیس میتونی ببینی - یکی هم چیزه... همون دیگه... خودت می دونی.

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از faridbahal :
اما اقا سعيد نگفتي اخرش ها كه روزي چند تا ناندرلن و تستسترون ميزني

سلام دوستان من احتمالا اگه مثل امروز بشه كم كم ميام و اينكه من از اين 2 دارو مصرف نمي كنم و اينكه دوستان من اين تاپيك رو براي خودنمايي ...... نزدم خواستم بگم كه يه موقع دوستان فكر نكنن كه به خاطر اون مشكلات چند روز پيشه با تشكر دوستان

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از saeedonline :
سلام دوستان من احتمالا اگه مثل امروز بشه كم كم ميام و اينكه من از اين 2 دارو مصرف نمي كنم و اينكه دوستان من اين تاپيك رو براي خودنمايي ...... نزدم خواستم بگم كه يه موقع دوستان فكر نكنن كه به خاطر اون مشكلات چند روز پيشه با تشكر دوستان
کجا بودی این مدت :D :D :D :D :D :D :D :D چیه رفتی سربازی :D به هر حال خوش اومدی ;) :D :D :D :D

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ممنون نه من سربازي نرفتم يه كارديگه اي هستش م....................

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از Queen_of_hearts :
م... ؟ مارمولك؟! :p

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: به اميد خدا فعلا رفع شده اگه دوباره شروع نشده ممنون از دوستان خوب مهرداد جان آدرس مغازه تو ندادي بهم ها ببين پي ام كن برام ;)

بالا