برگزیده های پرشین تولز

دوستاني كه باسيستم پرداخت كار كردند لطفا جواب بدهند!

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
سلام
يه سئوالي داشتم از دوستاني كه با اين سيستم كار كردند وفروشگاه دارند وبا سيستم پرداخت دارند كار مي كنند
مثلاhttp://www.signebiz.com/pardakht/tehran/partner/login.cfm
www.pardakht.com

از اون اول مي خوام بدونم چه كاري انجام داديد رفتيد پست چي كار كرديد ؟ چقدر پول داديد
مثلا چه اجناسي اجازه فروش توسط چنين سيستم است
كلا از اون اول راه اندازي چقدر پول داديد .چقدر شركت پست براي خودش از فروش هر محصول بر ميداره وماهانه يا سالانه چقدر نيديد
ممنون ميشم اينجا جواب بديد وهم من وبقيه كه چنين چيزي دنبالش اطلاعات كسب كنند

اگر جاي اين تاپيك درست نيست جاي درست منتقل كنيد چون مي دونم اين سئوالم ربطي به بازارچه نداره:happy:

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
يه جوانمرد نبود؟:(

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
به نقل از Dr Mahdi Khan :
مهيار جان! من اينو تو دو تا تاپيك قبلاً گفتم:happy: حواست كجاست؟!:blink:
اينا رو يه نگاهي بينداز اگر بيشتر كمك خواستي بگو تا بهت بگم. ضمناً سايت www.pardakht.com رو هم نگاه كن:
خريد آنلاين، پرداخت وجه هنگام تحويل كالا
سيستم پرداخت ،‌ آنلاين بخر ، در خونه پول بده
موفق باشيد
ممنون

اقا پس يعني كلا يه 50 تومان ويه 50 تومان ديگه براي سالانه ديگه پول ديگري نمي دي؟ وبعداز فروش هر محصول هم از 3% برميداره؟
هر نوع جنسي ميشه فروخت؟ مثلا لوازم كامپيوتر كفش:blink:
سي دي فيلم و... يعني اگر كپي باشه ايراد نداره بدون برچسب اينا:D

بعد شما رفتي پست مركزي شهرتون؟اينارو گرفتي؟:wacko:

Dr Mahdi Khan

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از mahiar0 :
ممنون

اقا پس يعني كلا يه 50 تومان ويه 50 تومان ديگه براي سالانه ديگه پول ديگري نمي دي؟ وبعداز فروش هر محصول هم از 3% برميداره؟
هر نوع جنسي ميشه فروخت؟ مثلا لوازم كامپيوتر كفش:blink:
سي دي فيلم و... يعني اگر كپي باشه ايراد نداره بدون برچسب اينا:D

بعد شما رفتي پست مركزي شهرتون؟اينارو گرفتي؟:wacko:
===========
مهيار جان! اين قيمت 5 ماه پيشه!!!:wacko:
ضمناً درصدي كه گفتم مال سي دي هستش تازه بستگي به نمايندگي داره كه چقدر خشكه حساب كنه؟
هر نوع جنسي رو نه! جزو قوانين سيستم پرداخت:
فروش و عرضه کالاي غير مجاز ، ممنوعات پستي ، محصولات خلاف قانون و شرع در اين سيستم ممنوع مي باشد و در صورت مشاهده مسئوليت آن متوجه فروشگاه مي باشد.
البته تازگهيا اين قانون رو آوردند! فكر كنم بعضي ها كالاهاي قاچاق و موا...
13.gif
رد وبدل مي كردند!!
جواب سؤال آخر كه نه، پست طرف قرارداد با ما نيست بلكه با سيستم پرداخت هست. ما هم بايد با سيستم پرداخت قرارداد ببنديم كه در هر استاني نمايندگي داره. برو به سايت پرداخت نگاه بكن يا بهشون ميل بزن و بپرس نمايندگي شون در استان شما كجاست.

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
به نقل از Dr Mahdi Khan :
===========
مهيار جان! اين قيمت 5 ماه پيشه!!!:wacko:
ضمناً درصدي كه گفتم مال سي دي هستش تازه بستگي به نمايندگي داره كه چقدر خشكه حساب كنه؟
هر نوع جنسي رو نه! جزو قوانين سيستم پرداخت:
فروش و عرضه کالاي غير مجاز ، ممنوعات پستي ، محصولات خلاف قانون و شرع در اين سيستم ممنوع مي باشد و در صورت مشاهده مسئوليت آن متوجه فروشگاه مي باشد.
البته تازگهيا اين قانون رو آوردند! فكر كنم بعضي ها كالاهاي قاچاق و موا...
13.gif
رد وبدل مي كردند!!
جواب سؤال آخر كه نه، پست طرف قرارداد با ما نيست بلكه با سيستم پرداخت هست. ما هم بايد با سيستم پرداخت قرارداد ببنديم كه در هر استاني نمايندگي داره. برو به سايت پرداخت نگاه بكن يا بهشون ميل بزن و بپرس نمايندگي شون در استان شما كجاست.
يعمي الان بيشتره:(
پس راسته 200:(
بستگي به نمايندگي يعني چه ؟يكم بيشتر واضح مي گي:happy:

بغد نيازي به شركت واينا نيست مثلا خانگي مشكلي نداره ؟ شخصي؟

Dr Mahdi Khan

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از mahiar0 :
يعمي الان بيشتره:(
پس راسته 200:(
بستگي به نمايندگي يعني چه ؟يكم بيشتر واضح مي گي:happy:

بغد نيازي به شركت واينا نيست مثلا خانگي مشكلي نداره ؟ شخصي؟
==========
گفتم كه اين قيمت 5 ماه پيشه!! ضمناً بستگي به نمايندگي داره كه واضحه چيشو توضيح بدم؟! يعني بستگي داره كه نمايندگي سيستم پرداخت در استان شما چقدر با سيستم مركزي قرارداد بسته كه با شما حساب كنه و چه درصدي و مبلغ ساليانه اي رو بگيره.
جواب سؤال آخر كه نه جونم. مشكلي نيست. اصلاً يك تبليغ سيستم پرداخت اينه: اگر يك كالا براي فروش داريد آنرا در معرض 300 هزار مشتري قرار دهيد!!
ضمناً با همه اين اوصاف دقت بكن ببين در استان شما فروشگاههاي متصل به سيستم پرداخت آيا مشكلي از نظر تسويه حساب با مركز دارند يا نه؟!:blink: مي توني در سايت www.irpoststore.com يا www.pardakht.com آدرس اينترنتي فروشگاههاي متصل به سيستم در شهر خود را ديده و با آنها در تماس باشي. دليلش هم واضحه! آقا جون هنوز يزد رو آدم حساب نميكنن! با گذشت حدود 5 ماه از اجراي سيستم پرداخت براي فروشنده در يزد و با وجودي كه فروشگاه پورسافت اولين فروشگاه متصل به سيستم در يزده!!! :blink: هنوز تسويه حساب نشده است:eek: :eek: . خدا را شكر كه كالاهاي گرانتري مثل ترمه و شيريني جات رو تو فروشگاه نياوردم. من در حال حاضر در حال گفتگو با نماينده سيستم براي تسويه حساب هستم. پس جونم اينو در نظر داشته باش. چراكه يكي از فروشگاههاي بزرگ متصل به سيستم پرداخت در اصفهان (كه شهر مركزي سيستم هست) به همين دليل دير پرداخت كردن، از قرارداد انصراف داد! خودشون مي گن يه ماهه ولي كجاي كارهاي اداري وقت بردار هست كه اين باشه! اينقدر كاغذبازي، خسكه حساب كردن و پارتي بازي هست كه حساب نداره!!!:wacko:

Dr Mahdi Khan

Registered User
لایک‌ها
1
در سيستم پرداخت بايد حساب سيبا داشته باشين! درسته حسابهاي ديگه رو نوشته ولي پشتيباني نمي كنه. ضمناً من با اينكه سفارش ارسال شده خيلي داشتم ولي تا امروز فقط 8 تاش!!!!:blink: به وصول شده تبديل شده و در تسويه حساب لحاظ شده است!!!

تعاريف:
حالات مختلف سفارش

1- سفارشات معلق

پس از قرار گرفتن محصولات انتخابي در سبد خريد توسط خريدار و ارسال كامل مشخصات خريدار به عنوان تكميل خريد ، سفارش به حالت معلق در سيستم ثبت مي شود .

2- سفارشات آماده به ارسال

پس از آماده شدن كالاهاي انتخابي خريدار توسط فروشنده و انتخاب گزينه آماده به ارسال ، سفارش از حالت معلق به حالت آماده به ارسال تبديل مي شود ..

3- سفارشات دريافتي (ارسال شده )

پس از تحويل گرفتن كالا توسط واحد حمل و نقل و انتخاب گزينه دريافتي و ارسال كالا ،سفارش از حالت آماده به ارسال به حالت دريافتي تبديل مي گردد.

4- سفارشات وصول شده

پس از تحويل كالا به خريدار و تحويل وجه آن به واحد حمل و نقل و انتخاب گزينه وصول شده ،سفارش از حالت دريافتي به حالت وصول شده تبديل مي گردد.

5- سفارشات برگشتي

سفارشاتي كه به دلايلي خريدار از دريافت آنها خودداري نمايد ، به فروشنده برگشت داده ميشود ودرسيستم به عنوان سفارش برگشتي ثبت مي گردد.

6- سفارشات انصرافي

سفارشاتي كه فروشنده به دلايلي از ارسال آنها خودداري نمايد در سيستم به عنوان سفارشات انصرافي ثبت مي گردند.

بالا