برگزیده های پرشین تولز

دوستان به دادم برسيد

midnightboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت همه سروران عزيزم .
سوال من در رابطه با dialup connection هست و البته اينو بگم كه تمام موضوعات مربوط را كه قبلا نوشته شده بود را خواندم اما چون به نتيجه نرسيدم تصميم گرفتم پست جديد بزارم .
يه شبكه كوچيك دارم كه با هاب 8 تا كامپيوتر به هم اتصال داده شده اند و آي ژي هاي آنها هم بصورت folloing نه بصورت اتوماتيك . سيستم عامل همه اونا هم ايكس پي هستش و همه چيز به خوبي كار ميكنه اما ...
من ميتونم توسط يكي از اين سيستم ها كه مودم داره به اينتر نت وصل بشم ولي امكان دسترسي به اينترنت براي سيستم هاي ديگه شبكه وجود نداره . من راهكار هايي رو كه در پستهاي قبلي ارسال شده بود رو امتحان كردم ولي موفق نشدم . خدا رفتگانتون رو بيامرزه كمك كنيد تا مشكلم حل بشه

ealia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بسم الله
سلام
ساده ترين مسير براي انجام اين كار مسير زيره:
Control Panel \ Network Connections\ setup home and small office network

در مورد اسم دقيق قسمت آخر مطمئن نيستم ولي يه چيز توي همين مايه هاست كه با استفاده از يه ويزارد خيلي ساده مي تونيد همه سيستمها رو به اينترنت متصل كنيد.

mr_adami

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
اگه بخوائيد ميتونيد از ICS خود ويندوز استفاده كنيد و اگر بخوائيد حرفه اي تر باشه از NAT همچنين مي تونيد از نرمافزار Winroute استفاده كنيد

vahsha1

Registered User
لایک‌ها
1
دوست عزيز قبل از هر كاري كه ديگران ميگند ........ شما بايد dial up خودتو به اشتراك بذاري. تا ديگر سيستمها كه دارن از dhcp استفاده ميكنند از اشتراك او استفاده كنند و بعد اگه خواستي ميتوني با winrout براي خودت cache و nat هم راه بندازي . براي به اشتراك گذاشت dial up از كانكش properties بگيريد و در گزينه advanced تيك گزينه هاي مربوط به internet connection sharing را بزنيد سپس در seting آن سرويس هايي از قبيل web و mail و سرويسهاي مورد نياز را تيك بزنيد تا به اشتراك گذاشته شود. :)

ben611b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من هم روش بالا رو انجام دادم قبلا
روي اتصال شبكه اينترنت internet sharing رو فعال كن خودش اتوماتيك به اون كارت شبكه دوم ip غيرحقيقي 192.168.0.1 مي ده شما تمام كامپيوترهاتو با رنج اي پي اين ست كن حالا يا از طريق DHCP و يا دستي مثلا 192.168.0.2 و به بعد بعد PING بكن ببين كلاينت ها اينترنت يا مثلا DNS 192.9.9.3 رو پينگ مي كنند يا نه و الاخر ...

بالا