برگزیده های پرشین تولز

دوستان دوره 14 من

lya

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
391
ببین آقا وحید ، ما که تو وبلاگ راجع به این فروم حرف می زنیم ، اینجا هم نظر می دیم ، نگو کسی اینجا نمیاد ...

عزيزم هدف جمع شدنه با همه... خيلي خوبه كه اينجا هم نظر يديد...:happy: شماها بياييد همونطوري كه الان اومدی من ديگه نميگم كسي نمياد:lol:

lya

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
391
http://www.playmygame.com
در این سایت می تونید یه بازی فلش با تصویر و عکس خودتون بسازید.
:p

http://www.riya.com
این یه سایته که توش اگه مثلا 10 تا عکس از خودتون و دوستاتون upload کنید و اسم هرکس رو تو قسمت مربوطه بنویسید ، بعد اگه یه عکسه جدید به این سایت بدید اسم اون آدم رو بهتون می گه !
:wacko:

چرا احمقانه:blink: من ميگم لينكهای جالب و زيبا...:happy: بازم داری بگذار;)
ببينم راستی اگه يه عكس بدون ريش بذاريم بعدش یكی با ريش ميتونه بشناسه...؟:blink::lol:

jolbak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پس چرا کسی به جز من اینجا چیزی نمی نویسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:hmm:

jolbak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مبعث پیامبر اکرم(ص) گرامی باد.....

jolbak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینجا واقعا تعطیل شده؟؟؟؟

hadi*nazary

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مدير عامل شركت مخابرات ايران گفت: با تصويب نهايي، هزينه 10 هزار ريالي نمايشگر (آيدي كالر)در قبوض جديد تلفن همراه كشور حذف شد.
صابر فيضي در گفت و گو با خبرنگار اقتصادي خبرگزاري فارس اظهار داشت: در قبوض جديد تلفن همراه مشتركان دولتي، هزينه يك هزار توماني بابت نمايشگر حذف شده است.

وي در مورد تعرفه سيم كارتهاي اعتباري مخابرات ايران نيز اظهار داشت: در حال حاضر تعرفه اين سيم كارتها 50 درصد بيشتر از تعرفه اپراتور اول و مانند تاليا است.
وي گفت: تا پايان شهريور ماه سال جاري بسته قيمتي تعرفه سيم كارت اعتباري دولتي تعيين مي‌شود.

آل صاحب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پس چرا کسی به جز من اینجا چیزی نمی نویسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:hmm:

ای وای کی گفته جز تو کسی چیزی نمی نویسه؟ منم می نویسم!
اما انگار اوضاع این قدر خرابه که حتی تاسیس کنندگان این thread هم دیگه نمی آن چیزی بنویسن!

shamagh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مگه اون گروپ بیچارمون چش بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:eek::wacko::weird::crying::eek:hno::grrr:

shamagh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm

lya

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
391
ای وای کی گفته جز تو کسی چیزی نمی نویسه؟ منم می نویسم!
اما انگار اوضاع این قدر خرابه که حتی تاسیس کنندگان این thread هم دیگه نمی آن چیزی بنویسن!

سلام به همه شما بی کارا که این جا جمع شدید. اینجا یه لکنته گاهی بیش نیست

خوش آمدید!! :happy:
راستش از وقتی اون دعواها و اتفاقات بر سر این تاپیك تو وبلاگ افتاد رغبت نمیكنم با اینكه خودم این تاپیك رو راه انداختم به اینجا سر بزنم.:hmm:

shamagh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوش آمدید!! :happy:
راستش از وقتی اون دعواها و اتفاقات بر سر این تاپیك تو وبلاگ افتاد رغبت نمیكنم با اینكه خودم این تاپیك رو راه انداختم به اینجا سر بزنم.:hmm:

وای. این حرف رو نزن. آخه آدم این قدر زود کم میاره!!!!:eek: خیلی بده که آدم این قدر ضعیف باشه...
دو حالت داره یا کارت درست بوده و از کارت راضی هستی. اون وقت به کارت ایمان داری و اون رو ادامه میدی.
یا کارت احمقانه بوده و یه کار بی مصرف انجام دادی و وقت بچه ها رو گرفتی و خودت و ما رو مسخره کردی که اون وقت باید بیای و از بچه ها معذرت بخواهی و این لکنته گاه رو جمعش کنی.
البته خودت می دونی که کدوم گزینه درست تره. من از کسایی که این متن رو می خونند می خوام که به این سوال پاسخ دهند و بگن به نظرشون کدوم گزینه درست تره؟؟؟؟؟
byyyyyyyyyyyyyyy:cool:

آل صاحب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
وای. این حرف رو نزن. آخه آدم این قدر زود کم میاره!!!!:eek: خیلی بده که آدم این قدر ضعیف باشه...
دو حالت داره یا کارت درست بوده و از کارت راضی هستی. اون وقت به کارت ایمان داری و اون رو ادامه میدی.
یا کارت احمقانه بوده و یه کار بی مصرف انجام دادی و وقت بچه ها رو گرفتی و خودت و ما رو مسخره کردی که اون وقت باید بیای و از بچه ها معذرت بخواهی و این لکنته گاه رو جمعش کنی.
البته خودت می دونی که کدوم گزینه درست تره. من از کسایی که این متن رو می خونند می خوام که به این سوال پاسخ دهند و بگن به نظرشون کدوم گزینه درست تره؟؟؟؟؟

راستش حسین آقا من شک دارم کودوم گزینه درسته!!! :D

اینم لینکمه. هه هه، حسین آقا تو که بلد نیستی لینک بدی!!!

lya

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
391

من كارم درست بوده و از كارم هم راضیم;) ولی گفتم كه رغبت نمیكنم بیام... چون واقعاً نباید اینطور با من رفتار میشد... البته زیاد ناراحت نیستم چون جوابشون رو دادم.;) تازه من كاری نكردم كه بخوام معذرت خواهی كنم:f34r:
حسین جون یه لطفی بكن از این لفظ استفاده نكن : "این لکنته گاه رو جمعش کنی"

به نقل از ][poiuytrewq;1357297 :
سلام من یه امام صادقیم...

خوش آمدی عزیز:happy:

lya

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
391
دوستان شاید تازه كار هستند زیاد وارد نباشند:blush: برای اینكه تعداد پستهایی كه میزنید صفر نمونه میتونید در موارد دیگه و عناوین دیگه هم حضور داشته باشید منظورم تاپیكهای دیگه این فروم هستش.;)
چون در قسمت گفتگوی آزاد پستهایی كه میزنید شمرده نمیشن;)

lya

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
391
میلاد یگانه منجی عالم بشریت مهدی موعود (عج) مباركباد.:happy::lol:

آل صاحب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ][poiuytrewq;1357297 :
سلام من یه امام صادقیم...

ای واااااااااااااااااااااااااااااای، من یه کشف بزرگ کردم و اون این که اسم شما از فشردن دکمه های ردیف چهارم (از پایین) کی برد (البته از سمت راست) تشکیل شده. (برای عاشقان شیمی این جوری می گم: دکمه های تناوب سوم ! ! !)
خدایی تیزبازی رو داشتی؟

لینکم

lya

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
391
من تونستم صفحات این thread رو برسونم به 5 !!!
جالب بود، نه؟ پس تا برنامه ی بعد. (اینم یادی بود از کارتون ای کیو سان!)

چی می گی؟

صفحه زیاد كردن كه آسونه;) اگه میتونی چند تا از امام صادقیا رو اینجا جمع كن. ما كه با كلی اطلاع رسانی و صحبت نتونستیم شاید شما بتونی;)

بالا